EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin identidad

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Sin identidad

Post by Miloš92 on 10.04.15 19:35

Odgedao prvu epizodu druge sezone. Ono što prvo moram spomenuti jeste da serija vizuelno izgleda sroz drugačije. To je sa jedne strane super jer prošle je dosta godina u samoj priči, al opet nekako nije stalo ništa od one stare serije. Nekako kao da drugu seriju gledam.

Onda novi likovi su mi ok. Mada sve ovo oko veridbe mi je malo sapunjasto.

Epizoda je išla super, a onda me je avance malo razočarao. Ne dopada mi se smer u kome ide priča. Više bih voleo da je osvetu sprovela kao Mercedes Dantes, a ne ovo kao glumi da je izgubila pamćenje i vraća se u porodicu.

Videćemo šta će sve ispasti. Uglavnom deluje zanimljivije nego prva sezona.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.04.15 2:42

Završio sam sa prvom sezonom.

Ne znam šta da kažem. Od 6. epizode je jasno da je mali Pablo "kriv" za sve. Sve je na neki način bio nesrećan slučaj. Klinci su saznali da Roberto i Begona planiraju da pobegnu i odlučili su da isceniraju Alisijinu otmicu kako tata ne bi otišao od kuće. Posle je sve ispalo nesrećan slučaj. Alisiju je Bosce slučajno udario kolima, Pablo je Nuriu slučajno ubio lampom...

Iskreno više sam očekivao od ove serije. Prvih 5 epizoda je znalo da bude baš dosadno, poslednje 3 su bile ok. Mada očekivao sam neki bolji rasplet za ovakvu priču. Nekako sve ovo sa decom deluje previše naivno.

Ne znam koliko je bio potreban poljubac na kraju, al eto čisto da ostave više mogućnosti za sledeću sezonu. Poljubac bi imao smisla jedino ako sledeća sezona počne npr godinu-dve kasnije i njih dvoje su već u vezi.

Raduje me što u sledećoj sezoni rade na novom slučaju. Nadam se da će biti skroz neka nova porodica.

Obrišite post, promašio sam temu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by stefang96 on 15.04.15 23:18

Pogledao sam danas prvu epizodu i definitivno ću nastaviti da gledam seriju smile2
Iako ne izgleda onako kako su je najavljivali, i dalje mi se dopada tema i to kako je serija osmišljena. Glumci su odlični, dopada mi se izbor. Kad pogledam celu prvu sezonu javljam utiske.

de lastimarte.."
stefang96
New member
New member

Poruka : 37
Godina : 21

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 10.07.15 15:37

zavrsi se i ovo smile definitivno jedna od boljih spanskih serija u poslednjih nekoliko godina. Veliki plus im je glumacka postava kao i to sto je serija imala samo dve sezone sto je sasvim ok. Radnja kao radnja je vec vidjena, glavni motiv je osveta, s tim da je i ova kao i sve druge serije ciji je glavni motiv osveta imala nesto novo da nam pokaze. Ja ne pamtim da li je u nekoj postajala osveta bliznakinja smile bilo je zanimljivo videti kako se sestre bliznakinje razdvojene po rodjenju, a nakon posle 20 godina ponovo susrecu i jedna od njih smesta zamke ovoj drugoj. Amparo sam s vremenom zavoleo, tacnije od samo starta druge sezone, jedan od glavnijih razloga je to sto je bila stalno Enrikeu trn u oku, medjutim, Amparo me je na kraju serije bas razocarala sa onim ponovnim pokusajem da ubije Mariju. Lik Enrikea kao i sama njegova pojava mi je bila odvratna. Zao mi je Bruna sto je zavrsio na kraju mrtav sad Luisa, Aleks i Huan su zasluzili sve sto im se izdogadjalo. U seriji definitivno najbolje odradjena scena je onaj bombaski napad na Franciska naklon Pablo mi je tokom cele serije bio gotivan i bas volim sto su on i Marija ostali na kraju zajedno. Jedino sto mi se nije svidelo je kada je raskinula sa Pablom zbog Huana ranting ali dobro to je krakto trajalo lol1 Ocena za seriju je 10/8,5 smile

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 58/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3468

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top