EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vatre ivanjske

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vatre ivanjske

Post by Mirosl@v on 16.08.14 0:20

Ksenija Pajić je kraljica hrvatskih telenovela naklon Zbog nje ću i dati šansu ovoj seriji.

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 600

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.08.14 0:26

Jedina glumica sa ovih prostora koju sam dobrano ispratila u raznim serijama i filmovima.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Latinac on 16.08.14 22:39

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2445

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Franko on 18.08.14 16:57

Prema pisanjima 24 sata, serija s emitiranjem kreće 25. kolovoza.

La fiscal de hierro - 60/80
Las estrellas - 110/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 41 /150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2189
Godina : 30

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.08.14 19:48

Na osnovu ovih promosa,mogu da kazem da meni ovo izgleda vrlo zanimljivo i,nekako-misticno.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.08.14 14:34

SINOPSIS

Ana Kolar (Nevena Ristić), mlada liječnica, nakon iznenadne i neočekivane smrti svoje pomajke Tilde, dolazi u pitoreskno mjesto Ivanje vođena željom da tamo pronađe odgovore na pitanja o Tildinom tajnovitom životu, kao i da otkrije istinu o velikom imanju i vinogradu koje joj je Tilda ostavila u nasljedstvo. Upravo zbog njih ulazi u sukob s Božom Magdićem (Frane Perišin), kojem je Tilda, prije više od dvadeset godina iz neobjašnjivih razloga, prepustila vođenje imanje. Fatalnom slučajnošću već na samom silasku s vlaka, Ana upoznaje Viktora Magdića (Slaven Španović), udovca i oca djevojčice, ni ne sluteći da je on sin samoprozvanog vlasnika njezina imanja. Viktor i Ana se zaljubljuju i uvjereni su da će se za svoju ljubav moći izboriti, unatoč zlobnim uplivima zle Božine žene Elene (Ksenija Pajić) i njezine ljubomorna kćeri Klare (Ornela Vištica), koja želi Viktora za sebe.

Istovremeno se u Ivanju, nakon mnogo godina razdvojenosti, ponovo susreću dvije sestre, Elena i Dinka (Linda Begonja), ali i njihova zajednička ljubav iz mladosti, Petar Kolar (Aleksandar Cvjetković). Dinka, sada uspješna odvjetnica udana za ambicioznog poslovnog čovjeka Patrika Vidana (Alen Liverić), nikada nije preboljela Petra, a njezin povratak u rodno mjesto poljuljat će Elenine planove. Osim što će se svim silama truditi sakriti grijehe iz prošlosti i zagorčati život sestri, Elena će istovremeno dati sve od sebe da osvoji svoju nikada prežaljenu ljubav, Petra.

Unatoč problemima koje u Ivanju zatiče, Ana ima osjećaj da je sudbinski povezana s mjestom, ali i stijenom koju zovu po vještici Ivki iz legende o kojoj joj je pomajka Tilda kao maloj pričala. Priča Dinke, Petra i Elene zrcali se u životnoj priči Ane i Viktora, a njihove sudbine se međusobno isprepliću pod teretom raznih izazovima, te na njih bitno utječu, razdvajajući ih i spajajući istovremeno, a sve to s ciljem da se napokon riješe tajne koje su duboko zakopane u Ivanju, i tako konačno skinuli kletvu s mjesta i ostvariti istinsku ljubav i obiteljsku sreću.

Meni taj prvi deo vuče malo na La mujer de Judas, ne znam zašto.  rofl Inače, ovo bi moglo da bude baš dobro.  jupi zubo Gledaću, nadam se redovno, da mi se ne desi isto što i sa "Tajnama" koje još nisam završio.  visi 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Franko on 20.08.14 14:41

Na RTL Sada su stavili 27 minuta prve epizode, izgleda dosta dobro. Juričić rastura.  smile2  I Pajićka, naravno. Jedini zajeb je šta su instrumentali toliko glasni da jedva čuješ šta pričaju.

La fiscal de hierro - 60/80
Las estrellas - 110/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 41 /150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2189
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.08.14 15:09

Izgleda da su obrisali.  cry 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.08.14 18:48

mozda su instrumentali namerno pojacani... ako tako pojacani budu bili i za vreme televizijske premijere, dobice veoma veliki minus kod publike, zato sto se skroz slabo cuje glumac, instrumental ih je "nadjacao" smile2 

Me declaro culpable 27/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3562

Back to top Go down

Post by joey on 20.08.14 18:57

Zašto li sam ja dok malopre nisam pročitao sinopsis, mislio da se Ivanjske odnosi na praznik rođenja Sv. Jovana/Ivana (Ivanjdan, kod nas) ?  blink  blink  facepalm 
Izlapeo totalno...

Inače, možda i pogledam ako bude u BiH (a k'o da gledam, Hayat već kupio), u suprotnom, ne da mi se gledati po netu.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top