EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Viudas e hijos del Rock&Roll

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Viudas e hijos del Rock&Roll

Post by DarkAngel on 16.08.14 0:50

VIUDAS E HIJOS DEL ROCK&ROLL

TELEFE, 2014-2015

Ovo je priča o ljubavi i prijateljstvu koja opisuje odnos između Mirande i Diega, koji se ludo zaljubljuju jedno leto, ali ih život slučajno vodi prema različite puteve.

Roby, Mirandin otac je referentni spiker, ikona nacionalne rok muzike koji je uticao na čitavu generaciju mladih ljudi kroz Z Rock, radijo koje je vodio sa svojim saradnikom Pipom.

Priča počinje kada saznavši za smrt svog oca, Miranda se ponovo susreće sa prošlošću od koje je pobegla: Sandra, njena bivša najbolja prijateljica, Vera, nepriznata Robyeva kćerka, i Diego, letna ljubav koja je bila uskraćena.

Miranda više nije ta devojka koju je upoznao Diego. Daleko od sveta u kome je odrasla, Miranda udala se za Segundo, mladić iz tradicionalne porodice. Sa svoje strane, Diego čuva esenciju svoje mladosti i prijateljstvo sa Ramom tokom godina. Videvši frustrirani odnos sa Mirandom, završava tako što prihvata udati se za Susanom.

Muzika će biti konac između Mirande i Diega, isceljenji elemenat za nju koji će je povezati sa njenom esencijom i okončati njen bes, bol i patnju sa prošlosti i sa njenog oca.

Ranjeni prijateljstva, nepriznata deca, neobuzdana ljubav, noći rock&rolla. Miranda mora popraviti negativni imidž svoga oca, da preuzme svoju istoriju. Pronači se u svim tim aspektima koje su je smetali, omogućiti si ljubav koju će je vratiti u ludilo koje je uvek zamerala ocem.

Uloge:
Paola Barrientos - Miranda Bettini de Arostegui
Damián De Santo - Diego Lamas
Celeste Cid - Vera Santoro
Julieta Ortega - Sandra Cuevas
Juan Minujin - Segundo Arostegui
Ludovico Di Santo - Nacho Arostegui
Fernán Mirás - Ramiro / Rama Ferrer
Griselda Siciliani - Susana Bartolotti
Mex Urtizberea - Pipo Roch
Luis Machin - Emilio Arostegui
Veronica Llinas - Inés Murray Tedín de Arostegui
María Leal - Gabriela Bianchi
Georgina Barbarossa - Titi / Beatriz Cancela
Violeta Urtizberea - Lourdes Senillosa Peña de Arostegui
Nicolás Francella - Fede Ventura
Maju Lozano - Mariana Fasano
Paula Baldini - Estela Rovner
Dario Lopilato - Agustín Pulido / El Piojo
Juan Sorini - Tony / Antonio Lugo
Eliseo Barrionuevo - Bautista Arostegui
Agustina Prinsich - Paz
Darío Barassi - Pedro Gatto
Natalia Figueiras - Alina Mussi
Joe Seitun - Micky “Jaeger” Viriloni
Iride Mockert - Iaia López

DarkAngel
Member
Member

Poruka : 271
Godina : 22

Back to top Go down

Re: Viudas e hijos del Rock&Roll

Post by DarkAngel on 16.08.14 0:52

Serija počinje 18.08 u terminu 21:15

Promo: Susana
Promo: Sandra
Promo: Diego
Promo: Miranda
Promo: Pipo
Promo: Segundo
Promo estreno #1
Promo estreno #2
Trailer #1
Trailer #2
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 18.08.14 0:49

Presentación del elenco

Avance

DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 20.08.14 19:37

Počeo sam da gledam ovo i pogledao prve 2 epizode. Nisu uopšte razočarali, likovi su ih napravljeni totalno spaljeni sa dobre dosjetke, dobre priče, ali pre svega bih izdvojio muziku koja je fenomenalna. naklon AC/DC - TNT cool 

Na početku priznajem da bih voleo da scene u Ville Gesel traju duže jer tih susreti oko Diega i Mirande bili su baš simpatični. smile2 

Moram da pohvalim Paolu Barrientos koja je odlična u ovoj ulozi u potpunosti se slažem sa ono što su napisali u kritiku sa La nacion da bi ona mogla postati jedna od boljih heroina iz argentinskih telenovela. cool Sada u drogoj epizodi kada je naglo popila onih krigla pa sutra ujutro budi se sa novom frizurom bila je baš genijalna. smile2 Ali jadna kad se sećala kakvo je detinjstvo imala sa takve roditelje. Mada vrh mi je bila u crkvii kada je popila ono vino. lol1 

Lookove Marie Leal i Georgine Barbarose u 92-oj bili su šou. rofl 

Odvalio sam kada Diego i Rama u baru furaju sa svojom muzikom a jedan traži da puste Cristian Castro. lol1 Dok ovaj mu kaže da će mu Cristian Castro zaraziti njegov player. lol2 

Robyev pogreb bio mi je  naklon Saznanje da je Roby došao drogiran na Mirandine svadbe. rofl 

Griselda standardno odlična u komične uloge. smile2 U sceni kada Titi kaže da Diego strada od Edipov kompleks a ona pita: Es una enfermedad grave?  rofl  rofl

Familija Arostegui mi je za sada vrh. naklon Luis Machin i Verronica Llinas su presmešne u ovim ulogama još pa sa Violetom Urtizbereom... lol1 Ona Segundova reklama je bila rofl Kako se Ines ponaša prema klincima, strašno. rofl Još pa kad svemu tome prebaci krivicu na Mirandu. lol1 I onda Lourdes kaže da ne bih voljela da ima muške klince da ne bih ispale kao Mirandini, a i da ne bude njeno telo isto kao Mirandino. roofl  roofl 

Celeste - divna kao uvek. aw Maria Leal je tako dobra ovde. smile2 

Nadam se da će nastaviti sa ovom dinamikom i razvoj priče između likova. Za početak su super. smile2 

Izdvojio bih i još ovu pesmu iz prve epizode.  

DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 20.08.14 19:47

I ja moram ovo gledat, još kad sam čula za TNT, obavezno. Do sada sam samo jednom čula žešću glazbu u telenovelama, isto kod Argentinaca, u Culpable de este Amor, salida je bila Metallica..
tae
Member
Member

Poruka : 312

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 20.08.14 19:56

Kažu da u sledećim epizodama biće i od Nirvane. smile 

Inače za sada jedino mi je Julieta Ortega malo ne baš ubedljiva kao negativka, Romina Gaetani bila bi daleko bolja, ali je kasnije odustala od uloge.

A Lalo Mir, Maju Lozano i onaj debeli nisu glumci nego pravi novinari. Lalo Mir (Roby) i u pravom životu je vodio radio emisije oko rok i pop muzike i jedan je od najpoznatih radio spikera u Argentinu. smile2

INTRO
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 20.08.14 20:24

Meni ovo baš ne izgleda primamljivo na najavama, iako mi je žao jer ima puno dobrih glumaca... prvenstveno Griselda, Violeta Urtizberea, Georgina Barbarossa....
Voljela bih gledat zbog Griselde, ali mislim da ću ipak preskočit. Još glumi i Ludovico Di Santo, a njegovu njušku ne mogu podnijeti  facepalm facepalm 

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 20.08.14 20:49

@GuitarraJD wrote:Još glumi i Ludovico Di Santo, a njegovu njušku ne mogu podnijeti  facepalm facepalm 
 lol1 lol1 lol1 

Ja sam njega prije gledao u Frecuencia 04 i ok je bio za tu ulogu. Gleadao sam ga i u Vidas robadas mada je tamo imao jaku mal ulogu.
Trenutno ovde čitava porodica Arostegui je zanimljivija od njega. mrgreen
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 30.08.14 1:41

Na 7-oj epizodi

Ma ova Susana zaista nije normalna, obožavam je. naklon naklon Prvo onaj lap-dance pa kaže: Qué bien estuve, te encantó? Viste que metí dos cosas nuevas? El pajarito y el cabrito tomando agua con efecto. roofl Pa onda kaže: Me gusta cuando te queda como salado  rofl rofl  Ali vrh je bila kada je na većeru rekla: Porque no sacan un centimetro y la miden,ya se quien la tiene mas larga shock lol2 lol2 lol2 Ako je Griselda Siciliani zaista ovakva i u pravom životu onda je zaista nemam reči. Kako je samo intervenirala kod oca za da ne bude otkazano venčanje. A njen otac (Hugo Arana) sa njegovim sinom... rofl

Diego i Rama:
- Que haces boludo, que te crees que sos Lavezzi?"
- No, Sabella.
roofl roofl

Ines: No se me carajea, carajo! roofl

Ali Gaby je carica. Kada je učila unuke pokazivati srednji prst, pa je došla kod Ines i ispila nekoliko piva. lol1 I kad je reka Mirandi: Decile a esa yegua mal parida que a mi no me va a cagar mas. La voy a revolear de las tetas. rofl rofl rofl rofl rofl  Maria Leal naklon

Emilio (Machin) mi je takođe genijalan. aplauz

Ovo sa Verom i Fedea očito je da nisu brat i sestra (valjda mellow ), samo da ne previše odoguvlače sa time.
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 02.09.14 23:33

Jučerašnja 9-ta epizoda bila je sjajna. thumbsup 

Susana mučila Diega sa pesmama od svoje braće, Rama koji čije krikove svugde po stanu. lol1 

Segundove i Mirandine deca: Dejáme conchuda de mierda, te voy a dejar el culo morado a rebencazos rofl rofl rofl

Gaby je slušala Sex Pistols, a opet su pustili AC/DC - Highway to Hell smile2 

Ines roofl Kada je čula što rade Emilio i Iaia zaključeni, pa počela je jesti, a njena faca:

roofl roofl

Ali zato posle kada je isturila celi Iain parfem koji ju je poklonio Emilio:

roofl roofl roofl

I kraj epizode sa ovom pesmom od Spinette aw

DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content