EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Te tengo en salsa

View previous topic View next topic Go down

Te tengo en salsa

Post by Stefan on 24.08.14 11:36

TE TENGO EN SALSA
(RECEPT ZA LJUBAV)

RCTV, 2006-2007
Broj epizoda: 100

Adriana Palacios je talentovana i vredna kuvarica, koja u svako jelo unosi delić svoje strasti prema kuvanju. Opčinjenost delikatesima nasledila je od svojih predaka - svi u njenoj porodici odlično su kuvali. Simpatična devojka sanja o mogućnosti da postane glavni kuvar i tako ostavi trag u svetu kulinarstva, upoznajući druge sa svojim kulinarskim stilom.

Međutim, san je iznenada prekinut zbog porodičnih problema. Kada sazna da njena mlađa sestra Patricia planira da tek rođenu kćerkicu Tatianu da na usvajanje, Adriana odlučuje da je spreči u toj ludosti i preuzme starateljstvo nad sestričinom. Godinu dana kasnije, Patricia je sticajem okolnosti prinuđena da ode iz zemlje, ali pre nego što napusti porodični dom, priznaje Adriani da se "ženskaroš" koji je otac njene devojčice zove CR Perroni - divan, lep i odličan ljubavnik.

Nakon nekog vremena, pritisnuta lošom finansijskom situacijom, Adriana traži posao u restoranu "Da Perroni", čiji je vlasnik navodni Tatianin otac. Međutim, iznenađuje se kada shvati da je očaravajući princ koga joj je opisala Patricia u stvari ogorčen i gord čovek sa viškom kilograma, koga nikako ne može da zamisli kao strastvenog ljubavnika svoje sestre. Kako vreme prolazi, Adriana shvata da se iza maske ogorčenosti koju nosi Cesar Román, krije fascinantan čovek, vrhunski kuvar. Sa druge strane, on se beznadežno zaljubljuje u nju, ali nedostatak samopouzdanja sprečava ga da joj to otkrije.

Stvari se komplikuju kada u Adrianin život uđe još jedan CR (Carlos Raúl) Perroni, zgodni zavodnik, koji je sušta suprotnost  svome bratu i koji savršeno odgovara Patricijinom opisu dobrog ljubavnika, zbog čega se na prvi pogled čini da je upravo on otac male Tatiane. Carlos Raúl je sa druge strane opčinjen Adrianom i čini sve da je obori s nogu, što izaziva ljubomoru kod Cesara Romána.

Ipak, u priči dolazi do neočekivanog obrta kada Adriana čuje braću kako razgovaraju o susretima sa Patricijom, nazivajući je droljom. Zaprepašćena, odlučuje da se osveti obojici tako što će od njih načiniti rivale koji će se boriti za njenu ljubav. Tako ona uživa zabavljajući se dok CR & CR upadaju u sopstvene zamke sa ciljem da je osvoje. Međutim, sve se menja kada se Patricia vrati iz inostranstva...

Uloge:

Estefanía López - Adriana
Luciano D' Alessandro - Carlos Raúl
Eduardo Orozco - César Román
Mirela Mendoza - Ninoska
Hilda Abrahamz - Gioconda
Gigi Zanchetta - Matilde
Kiara - Azalea
Roberto Moll - Salvatore
Iván Tamayo - Humberto
Julio Pereira - Emiliano
Gustavo Rodríguez - Emerson
Wanda D'Isidoro - Beatrice
Juliet Lima - Patricia
Alejandro Otero - Ignacio
Martha Olivo - Mamá Juana
Luis Olavarrieta - Yonlenon
Juan Carlos Lobo - Joel
Reinaldo Zavarce - Diego
Michelle Taurel - Alicia
Natasha Moll - Yaritzi
Emersón Rondón - Mauricio
Cristina Dacosta - Victoria
Gabriel Fernández - Luciano
Janette Flores - Clarisa
Claudia Moreno - Raiza
Alicia Hernández - Desiree

TRAILER

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Te tengo en salsa

Post by Sasha on 24.08.14 13:59

Gledao sam je , nije losa serija, msm da je bila hrvatskoj NET televiziji...

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 24.08.14 14:02

Ovo sam gledao na NET (mislim da se tako zvala televizija, Nezavisna TV). Nije bila uopce zanimljiva ali gledao sam od cista dosada. Na ovoj televiziji mislim da se emitovala i Mi gorda bella i El autentico Rodrigo Leal. Obozavao sam EARL. Serija je bila daleko od kvalitetna ali bila je celo vreme zanimljiva, pravi cirkus, stalno se nesto desavalo. Izvinjavam se sto sam malo otisao off. smile
SomebodyUnique
Senior member
Senior member

Poruka : 523

Back to top Go down

Post by Stefan on 25.08.14 12:17

Ja sam odaaaavno hteo da gledam ovo i sad kad mi se konačno pružila prilika, izbije frka sa Pongalom. gaah Ali dobro, valjda će im uskoro vratiti kanal. Pogledao sam prvih 6 epizoda, meni je serija predivna. aw

Pre svega, jako volim Estefaniju Lopez, meni je ona jedno tako preslatko i milo stvorenje, sva je tako sitna i simpatična. aw I ovde je odlična, ništa manje nisam ni očekivao od nje.

Glavna priča mi je super skroz, sad mi je žao što sam pogledao poslednju scenu serije pa znam sa kim Adrijana ostaje, kapiram da se to neće znati već sad na početku, pošto će i jedan i drugi brat da se trude oko nje. zubo

Sporedni likovi su mi takođe super, osim Hilde Abrahamz. Ona je sjajna glumica, ali mi se lik ovde nikako ne dopada, cela ta njena porodica je skroz nebitna i moglo je bez nje.

Nije bila uopce zanimljiva ali gledao sam od cista dosada.

blink Meni je u ovim prvim epizodama prezanimljiva i prekomična. Ali to nije onaj humor kao kod Meksikanaca - usiljen i iskarikiran, ovde je onako baš prirodan i stvarno su me neke scene lepo nasmejale. zubo

Kako god, nadam se da će mi se još neko pridružiti u gledanju (kad/ako vrate Pongalo), da ne vodim monologe. zubo

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Franko on 25.08.14 12:45

Meni su bili dosta dobro počeli, kao što si rekao humor je bio na mjestu. Samo šta su kasnije skroz zabrijali s negativcima i blesavim situacijama, da sam naposljetku odustao od serije. Al Estefania je zaista šećer. wub

La fiscal de hierro - 70/80
Las estrellas - 143/170
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 50/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2192
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Sponsored content