EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La vecina

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic View next topic Go down

Re: La vecina

Post by Miloš92 on 26.05.15 19:43

Meni seljačko nije, ali da je jeftino prejeftino je. Brate mili ova Suarez toliko štedi na ovim scenografijama. Najobičniji karton.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10455

Back to top Go down

Post by tae on 26.05.15 20:45

Ja sam mislila da će biti gore. Drže se priče, pokušavam se naviknut na likove i povezati tko je tko. Esmeralda mi je ok, ali mi je on za sada grozan (ali i treba biti odbojan i odvratan u ovim epizodama). Iako ću nastaviti gledati, barem da vidim kako će odraditi ovaj dio priče koji ide u prvim epizodama i koji je u originalu bio jako dobar.
Ako netko hoće spojlat, originalna serija je kompletna na youtubeu.

E... i fali mi bazen u ovoj njihovoj zgradi. Nisam ga vidjela, a tamo se svašta događalo. No, protagonistica se prešetavala u badiću po cijeli dan, mislim da su ovdje to izbacili.

Member

Poruka : 316

Back to top Go down

Post by tae on 03.06.15 22:56

Ne mogu vjerovat da ova Televisa ama baš sve uspije pokvarit. U ovoj današnjoj epizodi se samo trebalo držat dobrih dijaloga i odglumit to donekle kako spada. I sve ok. Ali, ne.. Oni su morali ubacit svoje patetične dodatke. Nema apsolutno nikakve šanse da bi Antonio Andrade onakav kakav je zamišljen kao lik, u ovom dijelu priče i pomislio da se zaljubljuje. Nikakve! A kamoli da bi to glasno izgovorio onako iznebuha pričajući sam sa sobom. Ali, mi smo blesavi i valjda ne bismo skužili da frajer puca po šavovima da nam on to nije rekao. Pa i nije nam trebao reći, trebao je odglumit. I to ne da se zaljubljuje, daleko je on još od toga. No, da ovi budu skroz sigurni da mi shvaćamo da se s frajerom neki vrag događa, oni su ubacili njegov glupi i neuvjerljiv monolog.
U ovoj epizodi je trebao biti par scena koje su meni osobno, mislim na scene iz originala, među TOP scenama iz telenovela. Ma fuj...
I Esmeralda je razočarala. Kako se samo usiljeno smije i cijela je neprirodna. Čak mi je i on (a grozan je) bolji od nje.
tae
Member
Member

Poruka : 316

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.06.15 23:04

Ja sam jedva izdrzao prve 2 epizode.
Esmeralda nije za komedije, glavni je PRElos i da glumi postara bez teksta. A sporedni elenco koji Lucero Suarez jedina vuce po svojim serijama bolje da i ne pominjem.

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Eiza on 09.06.15 21:58

Meni bilo malo dosadno tijekom vikenda i bacim oko odmah na petu epizodu(nijednu prije). Jedino mi se pareha protagonika svidjela, ono sve ostalo ubi bože stars Sve djeluje taaako jeftino. Entrada, ako se ono uopće može zvati entrada... Majko Isusova!  pop
Esmeralda prekarizmatična i baš ima angel, ali se previše forsira, i baš se ono usiljeno smije. E, gdje i ti završi nakon jedne ECDLP...  cry Na kraju mi se(ako uzmemo u obzir Esminu preforsiranost) jedino svidio Juan Diego.

Oni svi glumci koji jedino posao mogu dobiti kod Mapat i Lucero... facepalm Svi oni ali sada na gomili...  horor  nesvest

Me voy u širokom luku pop

btw.

Službeni poster

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Vlad on 29.07.15 21:36

Fracaso će biti razvučen do sredine januara. kafa
Vlad