EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Silvana sin lana

Page 9 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Silvana sin lana

Post by -MILOS- on 01.08.16 22:08

Telenovela ce imati samo 116 epizoda  naklon sve u svemu manje nego originalna verzija  smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3252

Back to top Go down

Post by Stef on 01.08.16 22:15

Original je trajao po 25 minuta, sem prve epizode.

Tako da ovo ima ipak više. smile2

Posting Freak

Poruka : 5948
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.08.16 22:17

Originalne epizode si krace. winky

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10189

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.08.16 22:21

Ja sam bas bacio pogled na prve epizode originalne verzije i bar te prve epizode su dosta duze od 25 min. Mozda je to Mega sekla i upravljala se po svom nekom programu, a mozda je tako planirano od samog starta. Bilo kako bilo mene raduje sto ce ova verzija imati 116 epizoda.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 01.08.16 22:25

I mene, to je sasvim dovoljno za svaku telenovelu. Nisam ni mislio da će ova imati mnogo, ne vidim šta tu sve može da se izmišlja do kraja jer je priča baš lagana. "Marido en Alquiler" ima 140 epizoda, ali je zato toliko razvučena u pojedinim delovima. Ali dobro, takve su sve one brazilske serije sa po 100 likova.

EDIT:

Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3781
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.08.16 22:46

maldita lisiada rofl

deset put sam vracao scenu da cujem to njeno maldita lisiada mrgreen

Kako odmicu epizode sve su zanimljiviji wub Endzi i Horhe su indirektno jedno drugome stavili do znanja da treba da se udalje cry kako se samo Margarita iznenadila time kada je videla kako se Horhe ponasa kada je Endzi dosla u posetu kod Lusije. Odlicna je scena bila kada je Civis slucajno okupala Stelu tusem mrgreen

Ljubav cveta lol1 wub iako mu je Marija Hose saopstila da ne zeli vise da se vidjaju zato sto joj je Endzi rekla da zna da se ljubila sa njim u salsoteci cisto sumnjam da ce to sprovesti u delo mrgreen

Lusija i Andres zzzzz njih dvoje me uzasno smaraju pogotovo Lusija. Jedva cekam da Andres sazna da ga Marija Hose vara lol1

Stellaaaaaa rofl madmoizelle Chivi mrgreen

Oplakah ovu scenu sa njegovim vristanjem rofl rofl rofl
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 04.08.16 0:38

I meni su sve bolji. wub Maldita lisiada je i meni bila presmešna, kad sam je čuo, nisam mogao da prestanem da se smejem. rofl Dominik je cirkus, još one njegove izjave, haos. rofl Najžešće mi je što kao pomaže Steli, a ovamo se divi Čivis kao da je boginja, pita je za kremice i tako to. rofl Dobra mi je bila i scena kad su Benito i Trini išli kod popa, i ona Trinina reakcija kad je pop rekao Benitu da je doveo devojku. rofl Endži i Horhe su preslatki, polako se već muvaju, očekujem prvi poljubac uskoro. S druge strane, meni su draži par Marija Hose i Visente. wub Mnogo mi se sviđa kako se zezaju međusobno i sad se već iz aviona vidi da Maho ne voli Andresa i da je on rezervisan za Luču. smile2 Ona scena kad se Steli zaglavi mantil u vrata i Luča je vidi polugolu. rofl rofl A Pončo sa onom debeljucom u onom Salsodromu, još kad krene ona pesmica "A bailar con la gorda!" rofl

Manuel i Čivis su isto prelepi. wub

Avance capitulo 12

Au, ovo nisam očekivao. wow Jedva čekam! popcorn

I za kraj:

rofl rofl rofl
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.08.16 1:19

Stvarno su odlični. Ovo je rimer serije gde svaki ali svaki glumac odgovara svojoj ulozi.

Maritzi je baš legla ova uloga.

Čak mi je i Stella con S postala simpatična. rofl Al kad donese supu u fazonu "Evo vam supa zato što nemate šta da jedete." rofl I ne ide neka prava villana uz ovakvu priču. Nadam se da kasnije neće praviti neke gluposti sa Stellom.

Klinci su svi dobri. MJ i Vicente su mi super par.

Mala crvena mi je preslatka. Kako ja gotvim tu klinku.

Trini u svom elementu. rofl Ona i njeni komentari. naklon rofl

Sve u svemu odlični su. Serija da isključiš mozak. Proleti mi vreme dok je gledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10189

Back to top Go down

Post by Stefy on 04.08.16 1:42

@Miloš92 wrote:Stvarno su odlični. Ovo je rimer serije gde svaki ali svaki glumac odgovara svojoj ulozi.
+1 Pored LQDC, ne sećam se neke novije Telemundove serije da je imala tako dobru glumačku postavu kao ova. Svi glumci su se maksimalno uživeli u svoje likove, iznose ih na fenomenalan način, niko ne preglumljava, a uz sve to su i smešni. wow Izdvojio bih Ponsea, na njega nisam navikao kao ovakvog, ali super to radi, i glumce koji igraju Visentea i Maho, od elenca juvenil oni su mi najbolji.

@Miloš92 wrote:I ne ide neka prava villana uz ovakvu priču. Nadam se da kasnije neće praviti neke gluposti sa Stellom.
Da, i ja mislim da ne ide. Nadao sam se da će biti nešto poput Tereze Kristine iz MEA, ali MEA je od početka bila drugačija i Terezu Kristinu su predstavili kao takvu. Ovde je Stela jedna prostodušna žena koja je zaljubljena u čoveka koji se plaši obaveza. Mislim da je neće zeznuti nego mislim da će do kraja samo postajati sve gora i gora spletkarošica, pokušavaće da ga zavadi sa Čivis i tako to, ali ne verujem da će biti neka krvoločna villana. Jednostavno ne bi išlo. Mislim da bi bila nešto poput Alisije iz "El Clon", ne znam da li se sećate nje. Ona je bila sve gora i gora po tom pitanju kako je serija odmicala i mislim da će Stela biti takva, možda čak i više lajt varijanta toga. thumbup

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 04.08.16 14:51

Ay, este evento callejero es todo un acontecimiento, verdad? Ni que estuviéramos remodelando la capilla Sixtina, por favor! rofl rofl rofl

Dobra je i ova epizoda. Sviđa mi se što su ubacili ovu Andresovu odluku da se veri kao prepreku za vezu Maho i Visentea, mada sam siguran da se neće venčati. Andres se isto polako zaljubljuje u Luču. Mislim da će ona i da mu kaže za Visentea i Maho. Horhe je odjednom promenio stav prema Endži, ali samo čekam da oboje puknu i poljube se. cool Silvana i Manuel su mi isto odličan par, jedva čekam da padne prvi poljubac. Ono kad su pričali o Steli, preslatki su bili. wub Trini i njena igrica. rofl Kao i ono kad je Lupita našla definiciju za reč devica na internetu, a Trini se sva pogubila. rofl

Vrhunac karton produkcije kad Horhe pokušava da gurne onaj čiviluk u zid, a zid se trese. facepalm rofl Sećam se takvih kikseva u ERDLV kad su likovi lupali vratima, a onda se zatrese ceo zid, a slike na tom "zidu" se na trenutak odvoje od zida. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics