EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Silvana sin lana

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Silvana sin lana

Post by Miloš92 on 05.08.16 1:22

Dobra je bila i 12. epizoda

Scena virginidad je bila super. Barraza i ova mala su se baš ukačile. Mnogo su simpatične zajedno.

Što se treskanja zidova tiče. Nije prvi put da im se pomeera zid. Ja sam to primetio i u prethodnim epizodama. Scenogrfija im je stvarno užasna.

Inače malo sam izvrteo original. Trenutno su na polovini 12. epizode originala. Scene su bukvalno copy-paste, dok dijaloge menjaju. U suštini kažu isto ali na drugačiji način. Što se glumaca tiče tamo su Volpato i Rudolphy standardno dobri ali svi ostali su mi ovde bolji. Klinci su mnogo ali mnogo bolje ovde.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10206

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.08.16 23:06

mrgreen rofl

Iako znam da Mariji Hose uopste nije po volji sto se verila za Andresa drago mi je sto je na ovako cinican nacin pokazala prsten Lusiji koja me sve vise i vise nervira yuck cak je pocela da bude dobra sa Stelom sto me je bas iznenadilo wow napokon Endzi i Horhe su priznali jedno drugome svoja osceanja blush steta sto ga je Margarita preduhitrila mrgreen realno gledano ni ja ne bih rekao na godisnjici ej ja raskidam sa tobom lol1 nadam se samo da nece sve to da se oduzi cool Ja ne znam sta je Civis ocekivala onim kada je otisla u golf klub facepalm lepo joj je Trini rekla oticices i svi ce ti se smejati sto se i desilo. Kad smo vec kod Trini ona je pocela da nosi ves kod Benita da joj ovaj pere naklon koja likusa lol1

ne zna se koja je ludja *_* *_* *_*

aw

kraj epizode je jupi cisto sumnjam da ce se poljubiti ali dobro pokrenuli su se roofl

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3260

Back to top Go down

Post by Stefy on 17.08.16 18:24

Prošle nedelje nisam stigao da gledam, ali ovih dana sam odgledao sve. naklon Ovo je sve bolje i bolje, serija je stvarno fenomenalna. naklon

wub

Konačno su Andres i Maho raskinuli, sada je otvoren put za sve ostale parove. wub Maho i Visente su preslatki, mnogo mi se sviđaju zajedno. Obožavao sam ona njihova dopisivanja dok je bila u vezi, a smejao se baš mnogo kad je Andresu greškom poslala poruku. rofl Endži i Horhe se sad kao nećkaju, ali očekujem da Endži popusti. Margarita mi je ubedljivo najiritanija i dalje, mnooogo smara. roll Trini i Benito. rofl Njih obožavam, ono veštačko disanje je bilo hit. rofl Na početku su mi bili zanimljivi, ali onda su me smorili Dženifer i ona njena deca. Dobro da su otišli iz Steline kuće, nadam se da se neće vraćati. rofl Manuel i Čivis se i dalje gledaju zaljubljeno, očekujem ove nedelje da padne konačno prvi poljubac. wub Vidim da se i Antonio Hose vratio, valjda se uskoro razotkrije i saznamo nešto više o njegovom odlasku.

stars  

Trinino padanje u nesvest uvek dramatično. rofl Bila mi je smešna scena i kad joj je don Benito pipnuo ruku, a odlazak u bioskop defintivno njihove najsmešnije scene od početka. rofl
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3795
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.09.16 1:52

wub wub wub

Odgledao sam sve emitovane epizode. Meni je ovo i dalje odlično, sad je postalo dramatičnije i napetije jer se Antonio Hose vratio, stupio u kontakt sa Čivis i decom. cool Prvi poljubac Čivis i Manuela je bio predivan. wub Toliko sam to čekao, i sada su mi mnogo slatki jer kad god pričaju, gledaju se baš zaljubljeno. Ponse i Marica zaista imaju neverovatnu hemiju, izgledaju kao da su zaista zaljubljeni jedno u drugo. wow Visenteova promena je baš očigledna, zaljubio se u Maho itekako. Onaj njegov tužan pogled kad mu je ona rekla da dolaze iz dva različita sveta je sve rekao. wow Jedini par koji me je smorio su Horhe i Endži. roll Koliko su bili slatki na početku, sada su sve dosadniji, Endži se sve nećka, ovaj je juri i sve tako u krug. Margarita je definitivno najiritantnija od svih mlađih. roll Malo me je smorio i ovaj cirkus sa venčanjem Stele i Ponča, baš su ga razvukli. Već 5-6 epizoda glume kao da su zajedno, a ova Stela je toliko glupa da ja ne znam. rofl Lik je napisan baš katastrofa, mislio sam da će vremenom biti zanimljivija, ali vidim ja da će ovakva ostati do kraja. Trini i don Benito. wub Tako su mi postali slatki, još je Trini počela da radi u pekari. rofl Presmešna mi je bila kada su je odveli u bolnici zbog prsta. rofl Ona mi je i dalje definitivno omiljeni lik, kad napravi cirkus, baš ga napravi. rofl Jedva čekam da malo više razotkriju sve ovo oko Antonija Hosea, još uvek ne znamo baš tačno šta se dogodilo.

EDIT: Ovih dana su završena snimanja serije. Svi likovi su na slikama, tako da verujem da nećemo imati neke glupe preokrete u vidu ubistava i slično, što je odlično jer nikako ne bi išlo uz ovakav početak serije. Evo nekoliko slika sa proslave:

I snimak. Primera temporada? Nadam se da je to napisano u smislu prve sezone kao jedine, a ne da će ih biti više. stars
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.09.16 8:04

Ja nazalost zbog obaveza koje imam sam ostavio seriju na prinudni odmor, ali cu nastaviti da je gledam tamo negde krajem oktobra. Iskreno se nadam da je to definitivno kraj serije, niko od glumaca nije pricao o drugoj sezoni, a sve ih pratim po drustvenim mrezama gde su bas aktivni, mada kod Telemunda se to nikad ne zna, a iako dodje do toga da snimaju drugu sezonu necu se iznenaditi zato sto Telemundo od samog starta ove telenovele ubija Univision u tom terminu  mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.09.16 15:47

Nije bas tako. 20h je jedini termin gde Telemundo ne ubija, kako ti kazes, Univision. Silvana ima ok gledanost oko 1400000. Al UCHED je imala vise. SSSHP zna cesto da bude gledanija od 3VA ali ne uvek. Coyote je ta koja ubija Univision. Prvo Ane a sad je bukvalno sahranila Narcose jer je skoro duplo gledanija. Silvana ima ok gledanost ali nista vauuu. Nego su svi ocekivali da ce biti fracaso pa su iznenadjenje ove pristojne brojke koje ima.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.09.16 16:35

Telemundo edges Univision in prime-time ratings for a record six weeks

For the first time in history, Telemundo has beaten rival Univision in prime-time ratings Monday-Friday for six consecutive weeks.

Izvor: miamiherald.com

Inace ovaj link je serovala Marcela na twitteru pa sam po tome zakljucio da ubijaju Univision smile2 kao sto sam vec i rekao van svih sam desavanja i jedino sto procitam u vezi telenovele je ako nesto podeli ona, Maritza, Ponce ili Thali smile sve u svemu Telemundo treba da se raduje i sam znas kako su prolazile njene prethodnice sa rejtinzima (mislim na termin od 20h).

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.09.16 23:14

Ja sam isto čitao za ovo da je Telemundo bio najgledaniji, na fejsu su objavili.

Mene i dalje brina ova druga sezona jer svi nešto pišu o tome između redova.

Tali Garsija je na instagramu objavila video gde pevaju neku pesmu i na kraju kažu "Muy pronto volveremos con Silvana parte 2": https://www.instagram.com/p/BJ-qyazBLPm/

Ne znam, Telemundo preteruje više sa tim drugim sezonama. Mislim da će uništiti ovu seriju ako je zaista nastave jer ne vidim kakav bi to nastavak mogao biti. facepalm Valjda ne bude ništa i sve je ovo neka fora.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.09.16 23:24

Možda se desilo jedan dan ali gneralno u 20h Univision je gledaniji. Udjite u temu o gledanosti pa sami vidite zvanične reultate gledanosti. Ne znam kakva je sad situacija sa DC ali UCHED je uvek bila gledanija. I nije sad da branim UCHED jer je serija smeće, dok mi je ova super, nego samo sam realan. To što se glumci hvale ne znači ništa. Rulli je nedavno retvitovao neki tvit gde piše da 3VA ruši rekorde gledanosti u SAD-u.

Što se ove druge sezone tiče. Možda prosto planiraju da je emituju iz dva dela. Ja sam nešto nedavno čitao da ponovo planiraju MarTres, odnosno premijeru tri serije istog dana. Ovo treba da ide preko 100 epizoda, dok Coyote i SSSHP nema šanse da imaju toliko, posebno ne Coyote. Možda planiraju da završe prvu sezonu ovoga kada i njih, tipa sa 80 epizoda, a onda nastavak emituju kroz par meseci. To bi bilo preglupo al šta znam šta planiraju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by zzz369 on 08.09.16 1:39

Ova serija je super, slazem se s prethodnim komentarima. Jako je zabavna - opustajuca i brza. Nakon ovih silnih prethodnih remakeova od remakeova, Telemundo je bapokon uzeo dobru novu cileansku orginalnu pricu koja nije toliko poznata, a eto ima i dobar scenarij.

Realno da se mene pita ja ne bi radio vise od 90 ili 100 epizoda za ovu seriju, jer ce ju samo pokvarit, ni original nije imao vise. Ideja o drugoj sezoni uopce nema smisla, ma nemaju smisla sezone od ovih narko gluposti gdje se sve scene svode na nasilje, a kamoli od ove serije.

Uz 90-tak epizoda ove serije, ravno se otvara prilika za novi MarTres ako je to namjera. I onda si mogu lijepo estrenati i MarTresnuti La fan, La doña i El Chema u studenom negdi.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics