EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Danna García

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Danna García

Post by Marido98 on 18.04.14 20:52

Jedna od najlepsih glumica Latino serija. Razlika izmedju ostalih i nje je u tome sto je ona talentovana koliko i lepa. Uvek se vezem za njene likove jer ume da ih prenese na pravi nacin, a ne samo da izrecituje tekst.

Senior member

Poruka : 861
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.04.14 21:35

Dana jeste uvek solidna, ali je problem što je uvek ista.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10572

Back to top Go down

Post by Xsica on 23.04.14 22:55

ja sam nju gledal samo u TVEQ i Pasion de gavilanes i u PDG mi je bolja, a on dobra mi je, iako da slažem se uvijek je ista

Junior member
Junior member

Poruka : 195

Back to top Go down

Post by Bayron on 05.08.14 10:36

Danna je nastupila u spotu Aleksa Synteka.

Sledećeg meseca kreće sa snimanjem prve Univisionove krimi-novele "Ruta 35", gde će igrati jednu od vodećih uloga.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.08.14 14:23

Ja sam toliko ravnodušan prema ovoj glumici. Gledao sam je u malo serija, "Alguien te Mira", "Te Voy a Ensenar a Querer" i "Bella Calamidades". Problem kod nje je u tome što mi je uvek ista, kako po glumi, tako i po izgledu. U ATM je izgledala malo drugačije zbog frizure, ali mi je inače baš onako obična i dosadna. Stalno glumi glavne uloge, a ne volim glumice koje konstantno glume slične likove. Treba da se oproba u ulozi negativke, ne samo ona, nego i druge njoj slične glumice. Isti slučaj mi je i sa Gabi Espino.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3922
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Bayron on 05.08.14 14:53

meni je ona pre svega (bila) jako lepa, neiskvarena i mila, zato sam je i zavoleo, ne jer je neka vrsna glumica.

a to da je dosadna i uvek ista, ne bih diskutovao sa nekim ko je propustio toliko njenih telenovela i ko je eto video njena najslabija izdanja (bc i atm).

ona već dugo traži ulogu negativke, ali niko joj ne daje, svi je vide samo kao pozitivku. tako to ide na televisi/telemundu.

kako god, karijera joj ide nizbrdo. ali ko od glumaca koje je telemundo proslavio još i trijumfuje? danas na telemundu za nju i njoj slične nema mesta, a meksikanci im ipak nisu naklonjeni.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.09.14 17:12

NOVI DEČKO:

NOVA SERIJA: RUTA 35
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 17.09.14 20:14

Ja Dannu obozavam. Gledala sam je u Cafe con aroma de mujer prvi put gdje mi je lik Marsele bio jedan od najdrazih. Potom u PDG, gdje mi je bila super kao i u Te voy ensenar a querer. To su mi njene najbolje serije. Gledala sam takodje i ATM, gdje je bila ok. BC mi nije drzala paznju. Moram da pohvalim njen izgled, po meni ona je jedna od najljepsih latino glumica, i nadam se da nece u buducnosti pretjerivati sa estetskom hirurgijom.

Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by Stefan on 17.09.14 20:50

Dana se unakazila, ali baš unakazila. PDG i TVAEAQ su definitivno njena najbolja izdanja. Već u La Traicion je bila užasna, baš se videlo da je radila nešto sa facom, iako stvarno nije bilo potrebe za tim. BC sam prevrteo sam, prosto ne mogu da verujem da je nju radio Jimenez, predosadno mi deluje. facepalm

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2918
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stef on 17.09.14 21:04

BC je valjda radio Ivan Martinez Lozano. zbun Valjda je preradio Lolu Calamidades (originalna priča Julija Jimeneza), tako piše na entradi. nezna Meni je serija bila dosta dobra, imala je taj RTI šmek. aw Uglavnom, mnogo bolja od ML (koju je Jimenez radio zajedno sa Martinez-Lozanom), koja mi je bila predosadna. zzzzz Ja za tu seriju nisam verovao da je radio Jimenez (iako je njegovo ime pisalo na entradi roofl ).

Slažem se da se Danna unakazila, kao i za to da je najlepša bila u vreme TVAEAQ i PDG. Samo bih dodao i CP.

Posting Freak

Poruka : 6523
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics