EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Danna García

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Danna García

Post by Ángel on 30.10.16 0:02

Awww jadan Danna, imaće doživotni kompleks niže vrednosti što joj Ruffica nije rekla dobar dan... Važna stvar. roll

Ja inače mnogo volim te koji ne umeju da pozdrave/otpozdrave. Omiljeno mi je kad dođem u gym i uđem u svlačionicu i uputim svim zdravo, a svi ćute. rofl Ali se uopšte ne potresam, to je njihova kultura... Oš neš Bangladeš. :caos: rofl

Moderator

Poruka : 8252

Back to top Go down

Post by Nathan on 30.10.16 0:10

Ángel wrote:Awww jadan Danna, imaće doživotni kompleks niže vrednosti što joj Ruffica nije rekla dobar dan... Važna stvar. roll

Ja inače mnogo volim te koji ne umeju da pozdrave/otpozdrave. Omiljeno mi je kad dođem u gym i uđem u svlačionicu i uputim svim zdravo, a svi ćute. rofl Ali se uopšte ne potresam, to je njihova kultura... Oš neš Bangladeš. :caos: rofl

Upravo ovdje si i pojasnio, to je njezina kultura kao i ekipe u gym-u. Ovdje je razlika što ti u gym ne dođeš na posao nego zbog sebe, a ova je dolazila na posao i radi s tim istim ljudima. Nije neka velika diva da dobar dan ne može reći. roll

Ne stojim u obranu Danne, ali nije nimalo lijepo doći na posao i da te se ne pozdravi. Danna neće biti oštećena što je ova nije pozdravila jer je realno i ona respektivna glumica kao i Ruffo.

Senior member

Poruka : 733

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.10.16 0:31

Ma kod Ruffo je problem što u poslednje dve serije nije ona glavna ali baš glavna. Castro joj je prodao priču da je ona malquerida, a to je bila Ariadne. Ovde je prihvatila ulogu kada se radilo o rimejku LDD, a Danna i priča NAM nisu bile ni u opticaju. A onda je Mejia ubacio ceo taj cirkus sa NAM i doveo Dannu. Sujeta je proradila. A na kraju krajeva pitanje je šta je tu bilo. Danna priča jedno, Ruffo ćuti. Isto je bilo u LM. Ruffo je samo izjavila da je imala i bolje "ćerke" od Ariadne, da je njihov posao kao svaki drugi i da je skroz normalno da si sa nekim bliži, sa nekim imaš strogo poslovan odnos, a sa nekim ni ne razgovaraš. Realno za to je u pravu. Iskreno meni je bar nerealno da joj bez razloga nije rekla bar dobar dan. A i prelglupo mi je da su kako Danna, tako Ariadne iznele tu priču u javnost, a na to dodale da je Ruffo zvezda, da je vole, dive joj se i poštuju je. Alo što poštuješ nekoga ko navodno ne poštuje tebe?! Sa Aracely, Layevskom i Maite se baš slagala. Ona i Maite su bile baš bliske za vreme TDA a i dan danas kad se sretnu. A da se ne pravimo naivni nije ni Danna cvećka po pitanju odnosa sa kolegama. Za Ariadne mi je više čudno jer se ona baš uvek sa svima slagala a i deluje kao kul lik.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10719

Back to top Go down

Post by Ángel on 30.10.16 0:34

Samo kad je sa Maite u ljubavi. rofl
Ti si milijardu puta gori s tom Maite, nego ja sa Cecom. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.10.16 0:41

Grešiš. Nema goreg od tebe sa Cecom. plez

Spomenuo sam je zato što ispada da se Ruffo ne slaže sa mladjim i lepšim glumicama jer je jelte ljubomorna. Bilo je i onih sa kojima se slagala a MAITE je jedna od njih. smile2 Juče se vodila slična raspravka na cdt-u. I oni su isto spomenuli Maite. Šta sad treba da kažem da se nisu slagale? Jesu i to baš dobro. Sa Aracely se i dan danas druži. Isto i sa Layevskom. Al valjda tu ima i onoga sve po zasluzi. O Maite niko nikada nije rekao lošu reč, sve kolege je hvale na sva zvona i govore koliko je dobra i skormna. Za Dannu to ne važi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 30.10.16 9:31

danna nije cvećka, ali nikada nije ispala sujetna. ruffo jeste. meni je smešno kako se ona na silu borila za veći prostor u seriji. sećam se kada je po twitteru šerovala komentare i peticije da joj se da više prostora, koliko su njeni fanovi hejtovali dannu i palaciosa. rofl rofl

imala je sreće jer rejting nije bio visok, pa je mehija naseo i ojačao njen lik. sve je ispalo tako usiljeno, njen lik nije smeo da ima nijedan kiks, morala je da bude prosto savršena. a tek onaj haos iz poslednje epizode, jedna sestra napušta meksiko, druga oteta, treća spašava decu... pa hajde i rufficu od 50 godina da otme loreto. rofl

gledam baš njenu biografiju. nije joj lako, u poslednjih 15 godina ona zapravo ima 3 glavne uloge: la madrastra, victoria, corona de lagrimas. ženo, u tim godinama, sa takvom glumom i izgledom, zadovolji se. i to je mnogo.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.10.16 12:08

Ma prosto su se nasle dve velike zvezde u istoj ekipi. Mora da radi sujeta. Meni je samo bezveze sto Danna sada prica o tome, a dok je trajala serija pitali su je isto i tada je govorila da je sve u redu. Sto tada kad je vidjala svaki dan nije iznela tu pricu a ne sad kad Ruffo verovatno vise i ne razmislja o njoj?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 07.06.17 17:46

Da li je fotošop ili previše bockanja ali realno da ne piše Danna Garcia ne bi uopšte pretpostavila da je ona shock shock shock

Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 764

Back to top Go down

Post by Markovic on 07.06.17 17:53

Ni ja ne bih mogao odmah da je prepoznam, ali opet treba obratiti pažnju dobro da je to ona. Ja mislim da je fotosop.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.06.17 19:19

I bockanje i fotošop. A i verovatno je jedna od onih žena koje su u trudnoći dosta promene i izobliče.

Ali mislim da je pola problema u tome što je slika okrenuta. Jer da su joj leđa okrenuta na desno, glava bi prelazila preko sredine logotipa novina... To često rade u svim novinama, pa i kod nas. Okrenu sliku na drugu stranu (kao ogledalo efekat), uglavnom da bi mogli da slože stranicu onako kako im najviše odgovara. I meni to užasno ide na nerve jer onda ljudi izgledaju izobličeno i ne liče na sebe. facepalm

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics