EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Danna García

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Go down

Re: Danna García

Post by Ángel on 30.10.16 0:02

Awww jadan Danna, imaće doživotni kompleks niže vrednosti što joj Ruffica nije rekla dobar dan... Važna stvar. roll

Ja inače mnogo volim te koji ne umeju da pozdrave/otpozdrave. Omiljeno mi je kad dođem u gym i uđem u svlačionicu i uputim svim zdravo, a svi ćute. rofl Ali se uopšte ne potresam, to je njihova kultura... Oš neš Bangladeš. :caos: rofl

Moderator

Poruka : 8084

Back to top Go down

Post by Nathan on 30.10.16 0:10

@Ángel wrote:Awww jadan Danna, imaće doživotni kompleks niže vrednosti što joj Ruffica nije rekla dobar dan... Važna stvar. roll

Ja inače mnogo volim te koji ne umeju da pozdrave/otpozdrave. Omiljeno mi je kad dođem u gym i uđem u svlačionicu i uputim svim zdravo, a svi ćute. rofl Ali se uopšte ne potresam, to je njihova kultura... Oš neš Bangladeš. :caos: rofl

Upravo ovdje si i pojasnio, to je njezina kultura kao i ekipe u gym-u. Ovdje je razlika što ti u gym ne dođeš na posao nego zbog sebe, a ova je dolazila na posao i radi s tim istim ljudima. Nije neka velika diva da dobar dan ne može reći. roll

Ne stojim u obranu Danne, ali nije nimalo lijepo doći na posao i da te se ne pozdravi. Danna neće biti oštećena što je ova nije pozdravila jer je realno i ona respektivna glumica kao i Ruffo.

Senior member

Poruka : 733

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.10.16 0:31

Ma kod Ruffo je problem što u poslednje dve serije nije ona glavna ali baš glavna. Castro joj je prodao priču da je ona malquerida, a to je bila Ariadne. Ovde je prihvatila ulogu kada se radilo o rimejku LDD, a Danna i priča NAM nisu bile ni u opticaju. A onda je Mejia ubacio ceo taj cirkus sa NAM i doveo Dannu. Sujeta je proradila. A na kraju krajeva pitanje je šta je tu bilo. Danna priča jedno, Ruffo ćuti. Isto je bilo u LM. Ruffo je samo izjavila da je imala i bolje "ćerke" od Ariadne, da je njihov posao kao svaki drugi i da je skroz normalno da si sa nekim bliži, sa nekim imaš strogo poslovan odnos, a sa nekim ni ne razgovaraš. Realno za to je u pravu. Iskreno meni je bar nerealno da joj bez razloga nije rekla bar dobar dan. A i prelglupo mi je da su kako Danna, tako Ariadne iznele tu priču u javnost, a na to dodale da je Ruffo zvezda, da je vole, dive joj se i poštuju je. Alo što poštuješ nekoga ko navodno ne poštuje tebe?! Sa Aracely, Layevskom i Maite se baš slagala. Ona i Maite su bile baš bliske za vreme TDA a i dan danas kad se sretnu. A da se ne pravimo naivni nije ni Danna cvećka po pitanju odnosa sa kolegama. Za Ariadne mi je više čudno jer se ona baš uvek sa svima slagala a i deluje kao kul lik.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10439

Back to top Go down

Post by Ángel on 30.10.16 0:34

Samo kad je sa Maite u ljubavi. rofl
Ti si milijardu puta gori s tom Maite, nego ja sa Cecom. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.10.16 0:41

Grešiš. Nema goreg od tebe sa Cecom. plez

Spomenuo sam je zato što ispada da se Ruffo ne slaže sa mladjim i lepšim glumicama jer je jelte ljubomorna. Bilo je i onih sa kojima se slagala a MAITE je jedna od njih. smile2 Juče se vodila slična raspravka na cdt-u. I oni su isto spomenuli Maite. Šta sad treba da kažem da se nisu slagale? Jesu i to baš dobro. Sa Aracely se i dan danas druži. Isto i sa Layevskom. Al valjda tu ima i onoga sve po zasluzi. O Maite niko nikada nije rekao lošu reč, sve kolege je hvale na sva zvona i govore koliko je dobra i skormna. Za Dannu to ne važi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 30.10.16 9:31

danna nije cvećka, ali nikada nije ispala sujetna. ruffo jeste. meni je smešno kako se ona na silu borila za veći prostor u seriji. sećam se kada je po twitteru šerovala komentare i peticije da joj se da više prostora, koliko su njeni fanovi hejtovali dannu i palaciosa. rofl rofl

imala je sreće jer rejting nije bio visok, pa je mehija naseo i ojačao njen lik. sve je ispalo tako usiljeno, njen lik nije smeo da ima nijedan kiks, morala je da bude prosto savršena. a tek onaj haos iz poslednje epizode, jedna sestra napušta meksiko, druga oteta, treća spašava decu... pa hajde i rufficu od 50 godina da otme loreto. rofl

gledam baš njenu biografiju. nije joj lako, u poslednjih 15 godina ona zapravo ima 3 glavne uloge: la madrastra, victoria, corona de lagrimas. ženo, u tim godinama, sa takvom glumom i izgledom, zadovolji se. i to je mnogo.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.10.16 12:08

Ma prosto su se nasle dve velike zvezde u istoj ekipi. Mora da radi sujeta. Meni je samo bezveze sto Danna sada prica o tome, a dok je trajala serija pitali su je isto i tada je govorila da je sve u redu. Sto tada kad je vidjala svaki dan nije iznela tu pricu a ne sad kad Ruffo verovatno vise i ne razmislja o njoj?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 07.06.17 17:46

Da li je fotošop ili previše bockanja ali realno da ne piše Danna Garcia ne bi uopšte pretpostavila da je ona shock shock shock

Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 695

Back to top Go down

Post by Markovic on 07.06.17 17:53

Ni ja ne bih mogao odmah da je prepoznam, ali opet treba obratiti pažnju dobro da je to ona. Ja mislim da je fotosop.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.06.17 19:19

I bockanje i fotošop. A i verovatno je jedna od onih žena koje su u trudnoći dosta promene i izobliče.

Ali mislim da je pola problema u tome što je slika okrenuta. Jer da su joj leđa okrenuta na desno, glava bi prelazila preko sredine logotipa novina... To često rade u svim novinama, pa i kod nas. Okrenu sliku na drugu stranu (kao ogledalo efekat), uglavnom da bi mogli da slože stranicu onako kako im najviše odgovara. I meni to užasno ide na nerve jer onda ljudi izgledaju izobličeno i ne liče na sebe. facepalm

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics