EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dila hanım

Page 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dila hanım

Post by gossip boy(an) on 23.02.15 14:11

-Već sam pogledala nekoliko epizoda i moram da kažem da je ovo jedina serija koja mi je privukla pažnju do te mere da sam zanemarila bitne obaveze. Prosto je neverovatna i toliko realna da bi svako mogao da se saživi sa nekim od likova. Jednom rečju – fenomenalna! Sa nestrpljenjem čekam početak i sa zadovoljstvom ću gledati i epizode koje sam već našla na internetu – kaže Seka Aleksić.

Ni Ceca Ražnatović ne skriva zadovoljstvo zbog početka emitovanja „Dile“ na Pinku.

-Čula sam jako lepe komentare o toj seriji i definitivno je neću propustiti. Španske i indijske sapunice odavno sam prestala da pratim, a turske serije su još uvek realne, a priče i sudbine koje se prepliću u njima mogu da se dese i bilo kome od nas. Ako toliko ljudi hvali tu seriju verujem da vredi i sa zadovoljstvom ću je pratiti – kaže Ceca.
stars stars

PRessSerbia

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Stef on 23.02.15 18:12

E, ako je Dila realna, onda stvarno..... rofl naklon

Svi oni tako pre početka serije iščekuju, žele da gledaju, uzdižu u zvezde, a kad počne, bude ono: Dila? Šta je to? rofl

Mada, uz ovakav marketing, možda i uspe. ninja

Posting Freak

Poruka : 5836
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.02.15 22:45

gledao malo i nije loše, klasična navlakuša, lepe lokacije... ali glavna je UŽAS. i prevod još gori.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6928
Godina : 28

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.02.15 23:19

Meni je glavna glumica prelepa, a ni na prevod nemam primedbi, sto ce reci da najverovatnije nastavljam pracenje ovoga (aha,cak i na sopstveno iznenadjenje). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3227

Back to top Go down

Post by Stef on 24.02.15 1:43

Hatice Şendil je loša glumica. Nek' je lepa još 100 put, al' brate mili, preloše glumi. Evo, sad je opet glavna uloga u Kaderimin Yazıldiği Gün. mellow

Šta je da je, Gold za glavne glumice angažuje neke missice. Özlem Yilmaz u Emanet, Hatice u Dili, sad ova Amine Gülşe u Asla Vazgeçmem. stars Lepih i talentovanih glumica ima, koje zaslužuju glavnu ulogu, a oni daju missicama koje nisu dosad nigde glumile (izuzev ove Ozlem, ona je valjda negde već glumila).

Muzika je generalno gledano solidna. Ima sjajnih instrumentala, ali i loših. Bar od Çimena nisam očekivao da će napraviti neke loše instrumentale, bar ne nakon Nasleđa, gde su svi do jednog bili sjajni.

Lokacije su predivne. aw Adana aw Mislim da sam zbog lokacija ovoliko i izdržao. lol1 Ova kuća Barazogluovih je Đuluina kuća iz Nasleđa (doduše, okrečili su je), a ima oko 15. epizode jedna scena jurnjave policijskim kolima gde jure Diline otmičare i prolaze pored one kuće gde su živeli Kemal i Halide u Nasleđu. mrgreen

Pohvala Pinku što serija ide u 16:9. Ni OBN ni BN je nisu emitovali tako. Što se prevoda tiče, malo sam bacio pogled večeras, nisam ni obraćao pažnju da l' je dobar. mrgreen

Kristina, ne znam šta da ti savetujem, da li da nastaviš, ili ne. Ako tražiš lagani cirkus, finu muziku za uši i odličnu glumu kod pojedinaca, onda gledaj, ali ako ne, onda nemoj. Kažem ti jer sam ja na epizodama pri kraju, i jer su toooooliko razvodnili i obesmislili još više, nego u startu. U startu sam se mnogo više zabavljao glupostima, nego sad.

Btw, saznao sam ko je Dili sjebao kočnice - Azer. rofl Sad nešto šuruje sa Melike (valjda mu je obećala da će mu pomoći da vrati Fatmu, aku ubije Dilu), a i Fuat i Arzu su sklopili savez. U narednoj epizodi će pokušati da koknu Rizu (tj. Rizu-mena lol1 ). rofl

Posting Freak

Poruka : 5836
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Milos on 24.02.15 8:59

Meni je ovo super, fotografije su odlične. smile
Nego sumnjam u uspeh jer nema neke prevelike tenzije i napetosti kao u "Sili"... Videćemo...
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 771

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 24.02.15 9:13

I ja sam sinoć sasvim slučajno na Pinku naletio, bila repriza oko ponoći i baš  je dobra radnja serije, lokacije i glavna je prelijepa! Poznat mi onaj Riza, ali ne znam odakle hmm

Last edited by gossip boy(an) on 24.02.15 10:12; edited 1 time in total

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Milos on 24.02.15 10:06

@gossip boy(an) wrote: Poznat mi onaj Riza, ali ne znam odakle hmm

Ali, Kako vreme prolazi smile
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Milos on 24.02.15 21:22

Večeras mnogo zanimljivija epizoda nego sinoć... smile
Dila hoće da razotkrije Rizu... Jedva čekam da sazna da je Javuz ustvari Riza... smile2
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by MStefan on 24.02.15 23:02

Ja sam još u nedelju na netu pogledao prvu epizodu i serija mi se jako svidela. Sada sam u koraku sa Pinkom. Glavna je prelepa, mada joj je gluma mlaka. Priča je jako interesantna, lokacije su odlične!

Ona što glumi Azarovu ženu, je l ta možda glumila u ''1001 noć''? Ne mogu da se setim kako se tačno zvao taj lik...

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics