EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dila hanım

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dila hanım

Post by Stef on 07.07.15 22:10

Lepo ja rekoh da je mala retardirana. rofl Al' što je najgore, ovo je tek početna faza. horor

Btw, meni ni dan danas nije najjasnija svrha onog Kadira. Totalno nepotreban lik.

Stvarno mi ovaj Pink nije jasan. Serija ide samo 20 minuta. bonk Sad su i onu Zehru počeli tako da daju. facepalm

Posting Freak

Poruka : 6511
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Maja on 08.07.15 12:04

Svi misle da Rize vise nema,da su ga ubili jos dok je bio u zatvoru,a ustvari Riza je ziv i sve je to samo gluma da bi se otkrilo ko stoji iza toga,ko je ranio Rizu.Dzanan pokusava da resi Rizin slucaj,pa je ispitala ona dva coveka,ko je izdao naredbu,a Suat samo ceka priliku da odugovlace slucaj,kako bi preokrenuo protiv Rize.Arzu saznala za Rizu,no Dzanan joj rekla da nikom nista ne govori,a Melis joj priznala da je to gluma,da je Riza ziv.Melike histerise,svaljuje krivicu na Dilu,a ne vidi i Suata kakav je,ko veli Dila se udala za Suata,ne voli ona Rizu.Mozda Pink razvlaci seriju,do mozda sredine avgusta,jer im se smanjuju epizode,jos 14 boluma do kraja,pa su to vesto izveli,nekad puste u 20:30,nekad u 21.A tek sta ce se desiti u vecerasnjoj epizodi,to je tek da prokomentarisem.Riza namerava da se obracuna sa Azerom,a Fatma pokusava da spreci.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 559

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.07.15 12:35

I ja sam razmisljala o tome da namerno razvlace seriju do kraja avgusta, pa da potom puste novu od septembra, kao sto mislim da bi to mogla biti "Crna ruza", nemaju sta drugo.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3385

Back to top Go down

Post by Maja on 08.07.15 22:23

Dila kako je samo pala pred Rizom kada ga je videla,laknulo joj,plakala je za Rizom.Otkrilo se da iza svega toga stoji Azer,iza cele te situacije.Azer se izvukao pred Rizom,da Riza odustane od odluke da ga zamalo upuca,tacnije priznao je sve o Fatmi i detetu,a Riza znajuci da je Fatma njegova sestra,popustio,sazalio se,a Azer hoce da se cak i osveti.Suat i istina o Rizi,to je tek sledece na redu.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.07.15 19:10

Sta sa ovom serijom rade, koliko je seckaju, to je za pricu, ali je ja i dalje pratim. Melike se ponovo ponasa po starom, a najbolje mi je bilo kada joj je Riza rekao nesto kao: "Bio sam sa Dilom, nemoj da mi remetis uzivanje". smile S' druge strane, nervira me ono sto radi kretencina od Azera. Vidim da je vec na'vatao novu, dok Fatma histerise jer joj se on ne javlja. Naravno da je odvratna Sultan morala da potkaci Hajrije i Dzanipa za decu, sto bas i nije bilo lepo od nje.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3385

Back to top Go down

Post by Aleks on 13.07.15 11:01

Juče su nas častili sa skoro sat i po Dile. A i počeli su da puštaju kompletnu uvodnu špicu, verovatno da popune minutažu što više.
Inače, mene onaj Suat tako nervira da bih gađao televizor. Samo kenja nešto, užasno smara!  shitshield Valjda će ga neko sravniti uskoro.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1296
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Stef on 13.07.15 12:05

I treba da puštaju kompletnu uvodnu špicu, i to onu drugu koja ide još od 14. - 15. boluma. Kad mogu onim retardiranim derištima, mogu i Dili. Nije mi jasno što kasape špicu, to je i BN radio.

Btw, Suat je pregrozan, i kao lik, i glumački. puke Debil.

A što se njega tiče:
SPOILER:
Ima da ostane do kraja serije. horor Tek tad će da zaglavi zatvor.

Nadam se da će ubuduće Dila trajati duže, ono po 20 minuta je užas.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Maja on 13.07.15 12:20

Riza je ponovo u zatvoru,nastala je frka na imanju sve zbog Suata.Azer je pronasao Suzan,slicnu sebi,te se sprijateljio sa njom u klubu.Fatma zove Azera i neutesno pokusava da otkrije gde je.Dila i Dzanan pokusavaju da rese situaciju,al ja mislim ovog puta,kako objasni Dila logikom.Melike i dalje histerise,jos kad sazna ponovo za Rizu,bice svasta nesto da se otkrije do kraja.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Aleks on 13.07.15 15:14

@StefanJ sad me kopkaš sa ovim oko Suata. Dvoumim se dal da pročitam.  smile2 a za špicu 2 sam pretpostavljao da ide već uveliko ali da nisu skontali.  facepalm ni ne znam kakva je.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1296
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Stef on 13.07.15 15:51

Savetujem ti da pročitaš. mrgreen Bolje se sad iznenadi. rofl

Špica #2 - ovde winky Mislim da je baš na ovim sad bolumima, Erdem Doğan i ovaj drugi su radili muziku za ove sad bolume. smile

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics