EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dila hanım

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dila hanım

Post by Maja on 13.07.15 17:48

Procitala sam i ja spojler i iznenadila se. shock

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 13.07.15 20:30

I ja sam procitala spojler, i nije da mi je bas iznenadjenje neko, obzirom da imam onaj specijal o "Dili", koje su objavile nesrecne "Puls TV serije", ali, hvala, Stefane, u svakom slucaju. smile
Ja sam tek sinoc skontala da su promenili spicu, kada sam se bolje zagledala. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3419

Back to top Go down

Post by Maja on 13.07.15 21:58

Najjace mi je u danasnjoj epizodi bilo kada je Fatma pitala majku Melike sta se desava u toj seriji,jesu li se vencali,a Melike odgovorila:''Nisu jos,vencace se tek na kraju serije,nije kao ti sto se udas za prvog na kojeg naidjes(Azer)''.Riza ispituje Arzu o Kadiru i njegovim ljudima,sto je umesana,sta petlja i Riza je doveo Arzu kuci,a Melike se nije odusevila,jer joj ne veruje,u smislu,sto je doveo tu zenu,sto nam donosi nevolje.Riza kaze da je Arzu potrebna Melis,njenoj cerci,da bude pored nje,a Melis je presrecna,pita majku da joj pomogne oko domaceg,oko matematike,posto je Fatma umorna,ne razmislja najbolje.Dila pronalazi utehu,prica sa Dzanan.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by JecaMec on 26.07.15 8:54

Dila od 3. avgusta na slovackoj televiziji Doma.
JecaMec
Member
Member

Poruka : 396

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.08.15 20:13

treba mi pomoć. majka traži da joj skinem od nekoliko epizoda unazad pa do kraja. jel zna neko dokle je serija stigla na pinku, ali ne po originalnim epizodama, već po epizodama sa oyo (ukupno 119 ep)?
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 04.08.15 21:02

Ja sam baš preksinoć gledao na Pinku, sad uporedio sa tim epizodama sa Oyo, po tome bi trebalo da su na 102/119. smile

Posting Freak

Poruka : 6747
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.08.15 21:11

hvala. više je to epizoda nego što sam očekivao.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Maja on 20.08.15 13:14

Ne mogu da verujem,sta napravise,cirkus,haos.Dila se oporavila i taman da bude vencanje izmedju Dile i Rize,kad Arzu i Fuat saradjuju i Dila je zatvorena i mora da slusa Fuata.Svi su saznali da je Dila nestala i Riza,takodje.Melike ne zeli da dodje do vencanja,Fatma joj je suprotstavlja.I potrajace napetost i videcemo i kraj.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 20.08.15 16:54

A meni je ovde jedan od najvecih viceva to da je Dila imala tesku saobracajnu nesrecu, malo je falilo da umre, i izadje iz bolnice zena za nekoliko dana, kao da nista nije bilo. A tek ona scena u kojoj Riza dolazi kod Suata u stan, i doziva ga da ga ubije, a na veceri Suatu ovi iz tuzilastva, sta li, i Rizu ziv sram pojede, i od sramote pocne da se pozdravlja sa svima njima. smile Komedija. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.09.15 18:46

Dugo vremena nisam postovala ovde, ali, evo me opet, prosto moram da prokomentarisem aktuelna desavanja. Odmah sam znala da je Dogan sumnjiv, sto se i potvrdilo, jednostavno, otkad se pojavio, ja govorim da mi je do bola naivno to sto se perspektivan, mladi advokat, odjednom pojavljuje da pomogne mladoj zeni u nevolji, tako savrsen, bez ijedne mane. Da se covek zapita sta tu nije u redu, kad ono, lik suruje sa nista manjim skotom Suatom, koji mi i dalje izgleda k'o da su ga klepili mokrom carapom po glavi.
Azer mi je bio genijalan, kako se smestio izmedju Fatme i Dogana u restoranu, sa najsladjim izrazom na licu, a znajuci kolika je ovaj svinja. A ono sto mi nije bilo kul, je svakako Azerova tuca Sultan. Da se razumemo, Sultan jeste djubre, koje za svoja zlodela treba da plati, ali, ne na taj nacin. Isto tako, Azer uperi pistolj u Dogana, a ovaj se trese kao prut, i muca, pa mi je i tu bio sumnjiv. Mislim, sve i da ovaj drugi hoce da ga ubije, pravi muskarac se nikad pred drugim tako ne trese, kao dve banke u dzepu.
Arzu je, vidim, otisla na onaj svet, ali, u sta se sve upustila, nista joj drugo ni sledovalo nije, samo mi je zao zbog Melis. Fatma se bas namucila, pored Melike i Azera, a Melike je posebna prica. Mene ta zena toliko iritira, svojim stavom da zna sve u zivotu, samo zato sto je stara, i ponasa se kao da nikada nije bila mlada i volela, i umesto da svojoj deci bude podrska, ona im je sudija i kriticar (mada su i oni njoj isto). ali, mislim da, ovim izvinjenjem Dili, konacno dolazi sebi.
Hakan idiot, nije Jasemin za njega, i dabogda se ne udala za njega, i obratila paznju na Efea. A i Dila je lepo slozila njenoj majci, kao i Azer. Hajrije trudna. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics