EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dila hanım

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dila hanım

Post by Maja on 06.09.15 22:24

Bice srecan kraj,kao sto se i pretpostavilo tokom desavanja.Melike se izvinila dostojno Dili za sve sto je rekla i pristala da se Dila i Riza vencaju.Jasemin nema poverenja u Hakana da je iskreno voli a i Hakanova majka kako je reagovala,pa jos se Jasemin i Hakan nisu slozili za vencanje.Azer hoce da izbaci Sultan sa imanja,jer se saznalo da je Sultan ubila Dilinu majku.Kako se samo Sultan brani.Dzanan saznaje istinu o Azeru.Melis prica sa Rizom,ali je ne moze napustiti,kako pise jedinu kcer.A sta bi sa Arzu,propustila sam ?

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 561

Back to top Go down

Post by Aleks on 07.09.15 0:00

Arzu je ubijena od Fuatove ruke jer ga je pokušala izda i spasi Dilu svojevremenog zatočeništva.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1296
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 07.09.15 14:23

I tako nam ceceras stize poslednja epizoda, sto mi je bas drago, i jedva cekam. Meni, od svih likova, najbolji ovde ispade Azer (premda mu nasilnistvo i divljastvo ne oprastam i ne pravdam), ali, prosto, covek, kada se normalno ponasa, ima svoje divne trenutke, kao, na primer, sinoc, kad nije mogao da zakopa Dzanipa, kada mu je rekao da ceka dete. E, tu se itekako vidi da Azer itekako ume da bude covek, ali, kao sto Stefan vec rece, da nije nasilnik i silovatelj, kod mene bi imao i vecu ocenu (mada, kroz seriju je objasnjeno zasto i kako je takav postao, da se ne ponavljam sa tim.
Dalje, kod Dile i Rize kao para, premda nisu bili losi, pade mi na pamet to da se nijednom nisu ljudski poljubili (samo joj je ono, ono kada je imala saobracajnu nesrecu, i kada je malo falilo da umre, malo dotakao usta, i to je sve). Mislim, ja razumem da je turska sredina tradicionalna, to tvrdokorno (da ne kazem zatucana), i da su im cak i scene poljupca nemoralne,a ali, moglo ih je biti, bar malo. Eh, sto volim sto je Jasemin ostavila Hakana, nista mi sladje nema. Eh, kad mu rece: "Mislila sam da si covek. Licio si na coveka, proklet bio", niko srecniji od mene. Sultan ce, najzad, dobiti sta je zasluzila (od pocetka to cekam), jer, uz svo razumevanje svih njenih muka pre Azera, sa Azerom i posle Azera- nikako ne mogu da smetnem s' uma da zena, koja moze da ubije dva ljudska bica (od kojih joj je ovaj drugi pomogao u izvrsenju prvog zlocina, i otac je njenog deteta), a da pritom ni ne trepne, nije bas sama sa sobom u svojoj glavi. Jos da Dogana prozru, odnosno da im Azer saopsti istinu, i kraj. Ah, da, da ne zaboravim da napomenem i to da sam stekla utisak da Melike, ipak, i dalje ne moze da preboli cinjenicu da su spali na Barazogluove.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3386

Back to top Go down

Post by Stef on 07.09.15 19:32

Meni su Riza i Dila bili parodija na serija/telenovela parove. rofl 0 hemije, gluma kod oboje nikakva, scene kad "pate" jedno za drugim su smehotresne.

Što se poljubaca tiče, i u Iffet sam isto to primetio. Samo što tamo Deniz i Mahir nisu imali nijedan, a sa Ibrahimom jeste (valjda su u to vreme bili u vezi u privatnom životu). Ovde Hatice nije imala poljubaca sa onim što je glumio Ihsana na početku, a sa Erkanom ih je bilo na kapaljku.
Kad god treba da bude neki poljubac, sklone kameru. stars

Čitam da i u Paramparçi Erkan i Nurgul nisu imali ni 2-3 poljupca.
Oko Jasemin i doktora mi je na kraju bilo nejasno šta je bilo sa njima na kraju. stars Kako i zašto, otkrićete za pola sata. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 6517
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.09.15 19:42

StefanJ wrote:Kad god treba da bude neki poljubac, sklone kameru. stars

Čitam da i u Paramparçi Erkan i Nurgul nisu imali ni 2-3 poljupca.

Pa e. Jedan od razlog zbog kog ne mogu da smislim turske serije. Čisto licimerstvo, ne daj bože da publika vidi glavni par kako se poljubi. Sramota je to. Njima je kulminacija ljubavi u serijama da se gledaju i pipnu rukama. A ovamo osuđuju žene koje pobegnu za muškarcem kog vole ili kažnjavaju smrću. I sve to u XXI veku. Setite se samo plemena u Sili i ostalog smeća koje se prikazivalo po turskim serijama. Odvratno i zatucano. puke

Moderator

Poruka : 8151

Back to top Go down

Post by Stef on 07.09.15 19:57

Mene to strašno nervira po serijama, al' ajde, to za poljupce i mogu nekako da tolerišem.

Ali one zatucanštine na nivou Sile, Zehre i njima sličnim horor Povraća mi se. puke

I da, ono tursko regulatorno telo ko kod nas REM, kažnjavalo je za malo jači poljubac glavnih u KPA, a kamoli za scene poput onog tuširanja u KVP Bahar i Sonera. Idiotizam.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 07.09.15 21:43

Zaista, vrhunac idiotizma. Sto se Jasemin i doktora Hakana tice, ja bih rekla da je na brzinu smuceno da njih dvoje ostanu zajedno na kraju, sto mi je, isto tako, bas bezveze, narocito sto ga ona, bas u prosloj epizodi, nije rekao da mu je zena, onim svojim prijateljima. I ovi ostali, znaju da Hakan nije za Jasemin, al' nema veze, neka se ona uda za njega, samo da se pokrije sta treba. Bas u ovom trenutku razmisljam o tome.
Melike ostade krivo sto se Riza zeni Dilom, a ovamo se licemerno izvinjava, pa na faci joj se videlo koliko joj je to tesko palo, na vencanju je imala izraz lica kao da je masovni ubica, i kao da su celu poslednju epizodu sklepali na brzinu. Azer i Fatma, volim sto su zajedno, kao i Riza i Dila, mislim, to im je i sledovalo. A najzanimljivije od svega mi je to sto se na kraju ispostavilo da je Dogan tajni agent, koji se, ej, pretvarao da se udruzio sa Suatom, da bi ovaj bio uhapsen. Sultanina reakcija na Dilinu posetu u zatvoru bila je toliko mlaka, tako da Sultan vise ni ne videh kao negativku, nego kao prvace koje samo govori napamet naucen tekst, bez ikakvih emocija, ljudi moji, a bila mi je mlaka i Dilina reakcija na saznanje da joj je Sultan ubila majku. Ima li jos neko ovakve utiske?

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 07.09.15 22:24

Da, to su sa Hakanom i Jasemin baš zbrzali i ostalo je nejasno šta i kako dalje sa njima. Ja iskreno nisam ni znao da l' su, ili nisu ostali zajedno. rofl

Meni je to za Melike bilo super, dobila je najgoru moguću kaznu, sin i ćerka su se venčali sa osobama koje najviše mrzi. naklon Ona njena faca na svadbi sve govori. buum

Meni je to promaklo za Dogana, ne sećam se toga kad sam gledao. huh U svakom slučaju, Bože, svašta. roofl

Kad si već spomenula, Dilina reakcija je bila baš mlaka. Ko da je ubila nekog levog lika, a ne majku. facepalm

Meni se kraj svideo, oba para su mi bila dobra, nisu išli na živce, zaslužili su hepiend (ako zanemarimo silovanje i Azerovo debilisanje jedno vreme). Suat zaslužno zaglavio zatvor, a za Sultan tek ne mogu da opišem koliko mi je bilo drago, glupača ala Maria LQLVMR. Al' meni je hit šta su sve Azer i Melike radili, a izbegoše tragičan kraj. rofl Al' dobro, Suat i Sultan su bili preglupi, pa su na kraju tu gde jesu. look

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Maja on 07.09.15 23:00

Ispostavilo se da su Dogan i Suat saradjivali da bi naudili Dili i Fatmi.Suat i Dogan su dobiili zasluzeno,otisli u zatvor.Sultan je ostala u zatvoru,a Dila joj sve rekla kako jeste.Dzanan je resila sve slucajeve.Dila i Riza,Fatma i Azer su se vencali.Sreca te se Fatma nije udala za Dogana,jer nije imala poverenja.Pravda je zadovoljena.Srecan kraj. smile Najbolji likovi su mi Melis,Dila i Riza.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 561

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.09.15 0:18

Mislim da su Melike i Azer izbegli tragican kraj zato sto turska produkcija serija (bar ova), voli da glorifikuje negativce.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics