EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dila hanım

Page 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dila hanım

Post by -MILOS- on 14.03.15 13:56

FanSte wrote:
Možda da probam da gledam ''Milost''

Nemoj, tek nju nećeš izdržati.  rofl Ono ti je od samog početka smor, odustao sam posle druge Prvine epizode. Jako usporena, u sadašnjosti se ništa ne dešava dok je prošlost za moj ukus prepatetična.
a Divlja Macka level indijska sapunjara plez to nije sporo rofl
ovog puta si zaista lupio glupost rekavsi da je Milost smor smile

StefanJ wrote:@MStefan, probaj Milost. Meni je odlična, zavisi kakav tip serije voliś. Ako voliš lagane serije bez cirkusa, onda će ti se sigurno dopasti. Ima i misterije, ali ne u nekoj većoj količini.
dodao bih i puno humora thumbup Milost je jedna po meni od boljih tuskih serija, zaista ti je toplo preporucujem.

Sto se Dile tice ja stvarno skidam kapu svima ko je izdrzao da je odgleda do kraja naklon serija je produkcijski zaista odlicna, ali su zato glumci promasaj decenije lol1 Gold vise paznje posvecuje muzici, lokacijama... znam to zato sto sam odgledao Iffet koju je isto Gold radio s tim da ni Iffet nije nista bolje od Dile, ali bar ima manje epizoda i bilo je podnosljivije gledati je s tim da je u njoj glavni par zaista imao hemije *_*
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3425

Back to top Go down

Post by gagi92 on 14.03.15 14:27

Gledam seriju, nije losa, mada je radjena na slicnu foru kao Sila(krvna osveta). Na neke momente biva dosadna ali je gledljiva.
gagi92
Member
Member

Poruka : 268
Godina : 25

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 14.03.15 14:36

Au, ja ne mogadoh da odolim iskusenju, pa procitah ono sto je pod spojlerom, al' nemoj da mislis da ce to da mi pokvari gledanje serije, jer nece, posto sam se navukla na nju samo tako. smile Sto se Azera tice, meni je on kao lik potpuno cudan: prvo pretuce Sultan, a potom ode i pravi gluposti da bi osvojio Fatmu (necu ni zaboraviti kako je zamalo polomio prste onom liku iz teretane), kojoj, iako se femka, takva njegova, da tako kazem, paznja, prija, bar u epizodama koje sada gledamo. Sa druge strane, Sultan zna da on nju ne voli, da nikada i nije, ali, sigurno da hoce da ga muci, kako bi mu se osvetila za sva ponizenja, samo sto glupaca ne zna da time unistava i sebe samu.
Onda, Dila i Riza. Ona njega kao da je zelela da ubije zato sto mrzi sebe zbog svojih osecanja prema njemu, a i njega,zato sto ju je lagao. A znamo da je lagao zato sto ju je zavoleo, pa se plasio da ce je izgubiti kada sazna istinu. A gospodja Dila je posle, nakon sto mu se prepustila, iznenada shvatila koliko mrzi ubicu svog muza. Cirkus. Da ne pricam o cinjenici da joj mama, sa njenih, hajde da kazem, 30 godina,odredjuje da li sme da prica sa covekom koga voli, da li da ga vidja ili ne. Mislim, cirkus van pameti. Zeno, priseti se da si i ti bila mlada. smile
Da dodam, sa rizikom da odem u off, posto se povela prica ovde i o toj seriji: "Milost" je sve, samo nije smor, nije dobro video onaj ko je gledao 1. epizodu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3386

Back to top Go down

Post by Stef on 14.03.15 18:19

-MILOS- wrote:a Divlja Macka level indijska sapunjara
rofl naklon Dobro rečeno. mrgreen
-MILOS- wrote:ovog puta si zaista lupio glupost rekavsi da je Milost smor
Pa sad, njemu je smor, ne vidim u čemu je tu glupost. Njegov stav je takav, nije mu se dopala serija.
Milost ima mnogo humora? zbun Možda kasnije bude, do 10., na kojoj sam trenutno, nešto i nema mnogo. Ima, ali ne da se preturiš od smeha na svakih 5 minuta.

Meni je Dila bolje urađena od Iffet. Od Iffet me je nakon polovine boleo mozak, ovo mi je dobro došlo kao parodija. I ovde su me nervirale neke stvari, ali daleko manje nego u Iffet.

Tamo nije imalo šta da bude parodija, ono je bila debilana nakon polovine serije. puke Još dodaj na to retardiran kraj. stars Džabe što ima i manje epizoda od Dile.

Džabe glavnima hemija, kad su ih upropastili dozlaboga onim silovanjem i opraštanjem silovanja. facepalm Da, toga je bilo i u Dili, ali se to desilo "drugom" glavnom paru. Prvom nisu radili takvu debilanu, pa nije ni strašno, pregrmelo se i to.

Glavni u Dili nisu imali ni mrvicu hemije, ali sam se zabavljao njima, baš upravo jer nisu imali hemije. rofl One njihove izjave ljubavi i kada "pate" jedni za drugim su epske. rofl naklon

Azer mi je bio daleko zanimljiviji od Džemila/Ali Ihsana (obojica su menjali osobine kako dune vetar), imao je dobre dosetke, bio je inteligentniji od obojice i sl.

Još jedna prednost u odnosu na Iffet su lokacije. Dila je bila seoska sapunjara, Iffet gradska, a seoske kod mene bolje prolaze od gradskih. aw

U Dili nema krvne osvete. zbun Bilo je naznaka da Azer želi da započne, ali to nije realizovano.

Azer je voleo Fatmu, to je poenta svega. Ovu Sultan ne podnosi organski, nit' je voli, nit' je hteo da se ženi sa njom. Lomio je onom prste u teretani, zato što je opsednut Fatmom. Ne sme niko da joj se približi i sl. Priča Azera i Fatme se dobro razvijala, ali su je u jednom momentu (čitaj: promena scenarista) zasrali za sva vremena.

Sultan je glupača epskih razmera. Neće ona da se sveti Azeru, ona samo hoće njegove pare i da izigrava gospođu, ništa drugo.

Što se Dile i Rize tiče, Dila je tražila ubicu svog muža, i našla ga je. Teško joj je palo da ga ubije, jer se zaljubila u njega, ali je osećala da je morala da to uradi, jer je obećala mužu da će ga osvetiti.

Pa dobro, za svaku majku je dete uvek dete, bilo da ima 10, 30 ili 50 godina. mrgreen Ona je to radila jer je želela najbolje za nju. Svaka majka ko majka, brine se za dete. Nit' znaju ko je Javuz, ni šta je, nit' ima porodicu, ništa o njemu nisu znali. Još ako Sejit i kompanija saznaju da se viđa sa njim, lele. I šta, treba da joj kaže: Bravo, ćerko, svaka ti čast.? Potpuno opravdano sve što Eren radi, ona je Dilin glas razuma.

Posting Freak

Poruka : 6559
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 14.03.15 18:33

@-MILOS- Divlja mačka je ako ništa drugo barem zabavna. Mada i ona je počela da smara, ali popravljaju se. smile2 Dakle cirkuzana. A Milost je jedna od onih serija koje nisu cirkus a nisu ni gledljive. Barem meni. Eto toliko, da ne spamamo više.

Posting Freak

Poruka : 1730
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Milos on 25.03.15 21:55

Sultan namazala stepenice da Dila padne i izgubi bebu, to se i desilo. Azer je uhvatio kako briše stepenice posle i traži razvod u zamenu za ćutanje... Baš se zakuvalo. Bila je baš cirkus epizoda.. Pink (ne)očekivano produžio Dilu iako je na Prvoj domaća hit serija..
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 777

Back to top Go down

Post by Milos on 02.05.15 16:13

Gleda li neko ovo? smile2
Dilinu mamu su ubili u sinocnjoj epizodi,ono je bilo grozno za gledati..jos su joj gurnuli auto sa neke nizbrdice...
Azer oteo Fatmu i odveo je na piknik.. ludilo rofl
Veceras ce Dila saznati da su joj mamu ubili..bice show..cry
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.05.15 17:02

Gledam ja, i to familijarno, sa tetkom i tecom, i sve to citajuci naglas, sa sve objasnjavanjem pritom, sta je ko tu kome rekao, uradio, i zasto. Jos mi je, na svoj nacin, zanimljivo, ali, daleko od toga da je ta prica sad nesto guauuuu, hiper nevidjeno, posto su svi likovi, a i situacije kroz koje oni prolaze, kao da su izasli iz neke meksicke telenovele, zivota mi. Eren se nasla na pogresnom mestu u pogresno vreme, pa je, u zelji da zastiti cerku, platila glavom, premda su mi scene njenog ubistva sablasne. A za Dilu nema veze sto joj majke nema na dorucku, sto je nije ni videla da spava (kao da bi majka i spavala dok joj se dete ne vrati kuci), ode zena na posao, mora da radi. Takva im opasnost preti od Selcuka, da je to za pricu. A za Azera, moram da ponovim: razumem njegova osecanja prema Fatmi, i znam da je voli (sto zvuci paradoksalno, posto znamo da ju je slilovao), a sa tim u vezi, osobi koju volis se, jednostavno, ne radi nista, sto moze da je povredi na bilo koji nacin, pa me Azer zato nervira, zato sto je silovatelj i zlostavljac u svakom smislu, a zaboravim na to kad cujem njegove retadirane, ironicne komentare, tipa, zvao je Sultan pre neku epizodu, ona ce: "Evo idem", a on ogovara: "Kamo lepe srece da ne ides". Koji lik, bre. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3386

Back to top Go down

Post by Milos on 02.05.15 18:44

Ne znam koliko si gledala prosle epizode, ali Eren kad se to desilo je pre toga rekla Dili da ce ici kod prijateljice,e sad posto je nije bilo ujutu Dila je mislila da je prespavala kod te prijateljice, mada nije se potrudila ni da je pozove na telefon, to je malo glupo. Ali ima i Dila svoje razloge, nisu bile u dobrim odnosima zbog svega sto se desavalo a Dila nije htela mamu da slusa.. tako da i zbog tog nije htela da je zove.. verovatno je mislila da je ljuta na nju i da je zato prespavala kod prijateljice.. a ni ne sluti sta je ceka..smile
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Maja on 06.05.15 22:26

Odgledala sam vecerasnju epizodu.Dila je oprostila Rizi,Azer je upucan,a Fatma i dalje misli o Azeru,ne moze da ga zaboravi.Kakva je ona Arzu,kakav lik,stalno smislja neke planove.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 565

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics