EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dila hanım

Page 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dila hanım

Post by kristinkv86 on 07.05.15 17:07

Arzu je u saucesnistvu sa Selcukom, posto je on drzi u saci, inace, ne bi ona to radila. Takodje, moram da priznam da sam prilicno ubedjena da ne laze Rizu, u pogledu ocinstva. E, sad Dzanip i Hajrije videse da im je boravak na imanju Barazogluovih zlata vredeo, ako, bas volim. smile Ali, dotukle su me scene Fatminog monologa Azeru, on nije normalan, zaista. Devojka ga je toliko volela, a on to da joj uradi, mada sam ubvedjena da joj je to napravio jer nije znao kako da se nosi sa pritiskom zbog toga sto ga ona malo hoce, malo nece, a i povredila mu je ponos time sto mu se narugala, za "mladozenju", pred onolikim ljudima. Ali, ne,sta god bilo, nijedna devojka ne zasluzuje da joj se to uradi.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3250

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 13.05.15 23:36

Sigurno je da je Fatmi lakse sto je Azer izasao iz zatvora, buduci da je ona potpisala izjavu da tako bude, ali je zbog toga Melike istuce kao tudju, bas mi ju je bilo zao, jer je Riza ostao u zatvoru, sto nije trebalo tako da bude, ali, sta je sada, gospodja je zaboravila da je nekad bila mlada i volela, pa mi sad tu glumi neku cistunicu i sveticu? Jaoj, jaoj, kako mi je samo iritantna, ali, od pocetka. Arzu je majstorski izvela ovo sa Selcukom; drzi ga u saci, pa da vidimo sta ce sada da bude. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Maja on 15.05.15 0:09

Selcuk je razotkriven da je prevarant,Dila sve shvata,a Arzu kako je samo prefrigana.A Azer i Fatma su konacno i dugo popricali o svojim osecanjima.Lepo je Dila rekla da je Selcuk dosao da se osveti porodici i na kraju epizode metak je njega pogodio a ne Rizu.Kako ce Arzu dalje da se ponasa,videcemo.

Maja
Member
Member

Poruka : 478

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.05.15 12:46

Ja u Arzu apsolutno nemam poverenja, vuk dlaku menja, ali cud nikada, ona je, jednostavno, takva. Bas me zanima ko je upucao Selcuka, mada sam ubedjena da je to njegov brat Serdar.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Maja on 15.05.15 17:39

Nije Serdar.Selcuk je hteo da se osveti,da upuca Rizu i metak se odbio i pogodio njega(Selcuka).

Maja
Member
Member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.05.15 18:23

E, to sa odbijanjem metka mi stvarno nije palo na pamet. smile Mislila sam da je Serdar, da se osveti bratu sto je zbog njega izgubio Fatmu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 15.05.15 20:27

Ma kakvo crno odbijanje metka. lol2 Samo im je to falilo, da serija bude potpuna parodija. look
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 5958
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Maja on 15.05.15 21:33

Serdar je ubio Selcuka(nisam bila shvatila lepo,dok nisam pogledala vecerasnju epizodu).

Maja
Member
Member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.05.15 23:04

Pa ni ja nisam videla to ranije, a odmah sam skontala da je Serdar, znala sam da je on, bilo mi je logicno, da nekako bati vrati za sva zlodela. Sto jes', jes', Stefane. smile A definitivno ne podnosim Sultan, ta se zena meni toliko smucila, da mi je gora od svih negativki iz turskih serija zajedno. Dalje, po stepenu nepodnosenja kod mene u "Dili" prvo ide Arzu, a potom i Melike Sultanija, jer, zatucanost koju sam kod nje uocila, u svom dosadasnjem zivotu ne videh. Ne mogu, bre, ni da pisem o tome, koliko mi je muka.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 15.05.15 23:09

Joj, i mene je ta krava Sultan živcirala celu seriju. bonk Arzu mi je bila više nameštaj, a Melike je barem jednom učinila nešto dobro što je pucala na Azera onomad. zubo

Posting Freak

Poruka : 5958
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics