EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dila hanım

Page 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dila hanım

Post by kristinkv86 on 15.05.15 23:59

Uh, bre, Stefane, pa super ti pamtis sva desavanja. smile Svakako da jeste, zato sto je Azer ispao zesca svinja, jer nikako, ali nikako i ni zbog cega, nije trebao to da uradi zeni koja ga voli i koju on voli, verujem ja u to, zaista, ali, da je tezak k'o crna zemlja, 'leba mi- jeste.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Stef on 16.05.15 11:37

Ne kažem ja za džabe da imam slonovsko pamćenje. roofl

Što se Azera tiče, nikako nisam mogao da svarim to što je uradio Fatmi. Jednostavno je nebulozan način na koji je hteo da joj se osveti za ono poniženje. stars

Al' opet, s druge strane, imao je genijalne dosetke. rofl On i Džanip su neprevaziđen tandem. lol2

Posting Freak

Poruka : 6960
Godina : 20

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.05.15 14:21

To jeste. smile A kad Azer krene da lamentira nad svojom nesrecnom sudbinom (a sve kroz neki crni humor), ne znas da l' da se smejes od tih dosetki, ili da se rasplaces od tuge, jer se on uvek osecao krivim sto mu je majka umrla radjajuci ga prvo, a potom sto je uvek osecao da nikada nije dovoljno dobar za Sejt-bega, jer je on uvek vecu paznju poklanjao Ihsanu, koji je bio sin za primer, za razliku od Azera, "crne ovce" Barazogluovih.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Maja on 20.05.15 22:10

Ovo postaje pravi cirkus.Fatma i Azer su se vencali,kakva je Melike zena,negoduje oko Fatmine odluke,a Fatma nekako ucenjuje majku i na kraju Melike pristade,a nema poverenja u Azera,kao i Riza.Kako je lepo napisano,prevedeno,vuk dlaku menja ali cud nikada-Azer.A tek Sultan sto pravi scene,plakanja.A Arzu ne zna ni svoju cerku Melis da pricuva,da prica sa njom,da bude majka,njoj je samo vazno,njeni ciljevi.A Dila sve saznala u vezi Melis,jos plus kad je trazila da cuje Rizu(Melis).

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 21.05.15 13:03

Ove epizode sto se sada emituju pravi su cirkus. smile Otkrila se proslost Melike i Hajdara, premda to za mene i nije bilo neko posebno iznenadjenje, posumnjala sam odmah, na pocetku, po nacinu na koji je on gleda, mada ga je dotukla sinoc, kada ih je Fatma cula sa terase, i prebacila joj to, a Melike je sve to, i pred Fatmom, i pred samim Hajdarom, porekla. Jadan covek, ali, neka, razresice se to vec. Jos mi nesto pade na pamet: Melike je rekla Hajdaru nesto kao da je bila sama, sa detetom. Valjda bi bilo normalno da je rekla sa decom, sto znaci da Fatma tada nije bila ni rodjena. Ja i moje pretpostavke. smile
Arzu se propila, samo joj jos to fali. Prethodnih dana, takodje, nervirala me je Dila sa svojom reakcijom na cinjenicu da joj voljeni covek, koji je, usput, zrela i formirana osoba, ima dete od 12 godina, za koje, usput, nije ni znao, nakon sto ga je Arzu ostavila, i prenosila se s' kolena na koleno, k'o narodna pesma. smile Pa, stvarno je strasan greh pocinio. Kao da je, kao muskarac, bio u obavezi da se rodi onog momenta kada je upoznao Dilu. Ma da, koja jos zena bi reagovala tako detinjasto? Mislim, razumem ja da ona njega voli, pa da njegovu vanbracnu avanturu dozivljava kao izdaju, jer i sama zeli da se uda za njega i prva bude majka njegovog deteta, i te stvari, ali je delovalo kao da Dila ima 12 godina, a ne dete. Ali, i to je reseno, zasad. Sad ce frka sa videom. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Milos on 21.05.15 19:42

Ovo sad je stvarno baš cirkus i baš gledljivo. Pink se danas pohvalio da je Dila juče bila prva u danu po gledanosti. smile
Baš me zanima kako će proći ovaj cirkus oko video snimka večeras..biće napeto smile
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 779

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 22.05.15 14:49

I povuce se Dila od toga da Rizi napravi skandal zbog onog video-snimka (koji je, usput, deo saucesnistva na relaciji Selcuk-Arzu), i odustade da mu pravi skandal, kada je videla Melis sa njim, i jako mi je zanimljivo kako sad sav taj bes, nakupljen zbog toga, drzi u sebi, al' se zato dere na sve zive, pogotovo na jadnu Jasemin. smile Azer i njegova promena, da, mos'te mislit'. Bice jos svasta sa njim, ali nam gospodja Melike pade u depresiju, i zavrsi u bolnici. Ne radujem se tudjoj nesreci, ali, neka je, vala, kad je glupa k'o noc. Ne, tako se definitivno ne ponasa prema ljudima koji te vole.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 26.05.15 14:33

Neverovatno je koliko je ovaj Suat iritantan i providan u pokusajima da osvoji i impresionira Dilu. Zato su mi Rizine izjave sinoc bile hit. smile Ali, ja jednostavno moram ovo da napisem. "Nisam ja Dilin poznanik, decko sam joj. I ja sam tolerantan prema prijateljima svoje voljene, ali, kada oni predju granicu, i ja cu da je predjem". smile Cist sou-program. smile
Melike se zblizava sa Melis, a Melis pace sto nema Rize, bas se vezala za njega, sto mi je mnogo drago, kao i zbog onoga sto je o njemu rekla, mala smizla. smile Al' nemojte to da mu kazete, za svaki slucaj. smile
Au, ipak ja bih u pravu da se Arzu prenosila s' kolena na koleno, k'o narodna pesma, buduci da se spetljala i sa onim Kadirom, i unesrecila coveka, zmijurina jedna.
Ali, bi mi zao Azera, zbog njegove reakcije na problem onog radnika. Bice da se i Azer tu pronalazi. sad A veoma me zanima kako ce se to resiti. sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.05.15 13:34

Jaoj, ala nam se prepodobri gospodja Melike, otisla je kod Dile da joj se izvini, a ova navrla, hoce, pa hoce da ide. Ali, iz prosle epizode, poprilicno neprijatno za sve je bilo ono sa ogledala, koje je Azer poklonio Melike. "Jesam li ti rekao da cu da ozenim Fatmu, sultanijo Melike"?, sto je malo zastrasujuce, jer, po meni, znaci: "Eto, sve ima da bude onako kako ja kazem". Sve i sve, ali, kada je rekao Sultan da mu znaci manje od muve na plafonu, ja sam se zacenila od smeha. smile Azer i njegove fore. smile
Prokomentarisala bih jos i ovo: lepo mi je to sto Melis prihvata Rizu, i sto ga je zavolela, ali mi se sve cini da ce postati toliko zavisna od njega,da ce ga naterati da bira izmedju nje i Dile, sto mi se ne cini da je fer, jer ih on obe voli. Jasno, na razlicite nacine, ali isto.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 29.05.15 14:34

Nego,sinoc mi je Riza bio ultra-smesan sa onim svojim grdjenjem Arzu, a mora da vodi racuna da ga Melis ne cuje (jaoj, jedva je izvrdao kada su on i Melike pricali o tome kako treba da joj kazu istinu, i kada se on pitao kako da joj kaze).
Azer. sad Meni je njega ozbiljno zao, zbog toga sto ga muci neplodnost, i nekako smatram da je za sve u cemu je pogresio, kaznjen tom mukom. A nikome ne moze ni da kaze sta ga muci i zasto, pa bi radije da ispadne negativac pred svima. sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics