EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Indijske sapunice

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Indijske sapunice

Post by MStefan on 03.11.14 20:28

Gledate li indijske serije? Šta mislite o njima? Imate li omiljenu?

Moje lično mišljenje, je da, ioanko ne gledm ove serije, ali ponekad bacim oko, na ovom forumu fali tema o njima. Možda će biti interesantno diskutovati o (ne)kvalitetu istih i eventualnim interesantnim epizodama.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2052

Back to top Go down

Re: Indijske sapunice

Post by Sasha on 03.11.14 20:40

Molim? Da li se ti salis? O cemu ima da se diskutuje u indijskim serijama? Najjace od svega je da mala nevesta se prikazuje 5 godina (manje vise smile2 ) , da bilo koga pitas o cemu se radi u seriji, recice ti radnju iz prvih 10 epizoda .. Naterali malu da se uda protiv svoje volje ... I to je to .. Ostatak je mlacenje prazne slame .. Nema ni radnju ni desavanje ... Bukvalno ispiranje mozga .. To je za babe, koje nemaju nista da rade i ako propuste 100 epizoda uvek su u toku sa radnjom rofl

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1869

Back to top Go down

Post by joey on 03.11.14 20:44

Ja sam dosta puta tražio temu i nisam našao, hteo sam svašta nešto da podelim kad vidim, pa neke vesti...
Nebitno što većina ne gleda i što su smejurija, mislim da bi trebalo da imaju temu. Makar jednu generalnu gde bi se pisalo svašta o bilo kojoj seriji.
Međutim, ubeđen sam da kad bi se sad otvorila tema, imala bi 10ak postova i stala bi... uvek tako bude kad se traži nova tema za nešto. rofl

Što se tiče konkretno pitanja, pogledam kad malo želim da se zabavim (2-3 puta mesečno), čisto da vidim u kom je toku sve to otišlo... pogotovo ona cirkuzna Odbačena.
Mala nevesta je odavno više prešla u okvir 'edukativne' /koliko to može biti/, nema onih sapunjarskih zapleta, bave se društvenim temama...usvajanjem dece sa invaliditetom, borba sa tim, silovanje, itd. Dosta su se uozbiljili, čudi me kako još uvek ima ok gledanost, s obzirom kakve debilane gleda naša publika.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by MStefan on 03.11.14 21:08

@joey wrote:
Što se tiče konkretno pitanja, pogledam kad malo želim da se zabavim (2-3 puta mesečno), čisto da vidim u kom je toku sve to otišlo... pogotovo ona cirkuzna Odbačena.

Isto je i kod mene, cela poroda gleda, pa moram da budem u toku rofl
Mada, Odbačena kolika god da je boleština, zna da bude interesantna, pogotovo mi je bio dobar onaj deo kad je glavna umrla, to baš nisam očekivao i tu sam se aktivno uključio 10-ak epizoda, duže od toga me nije držalo.

Nisam znao to za Nevestu, jer to nisam gledao dugo, dugooo... Mada ne verujem da oni to mogu kvalitetno da naprave, ali, nisam video pa neću da sudim. To sam redovno pratio samo u prvim epizodama.

Sećam se da mi je ''Bandini'' bila solidna i da sam to često gledao.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2052

Back to top Go down

Post by Milos on 03.11.14 21:40

U Odbacenoj je u svakoj epizodi neki cirkus..naletost... ni ne cudi dobra gledanost...
Od trenutnih indijskih Nakusa je ubedljivo najdosadnija..sve je nekako sporo... u Odbacenoj pa cak i Nevesti se koliko toliko brze odvija neka radnja..
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 771

Back to top Go down

Post by jvsim on 03.11.14 22:27

Ja pogledam Odbacenu ponekad. Smejurija.Sad su bitne epizode, glavnu treba da bese u zatvoru, razotkrivaju se zloce... rofl
Nevestu sam samo u pocetku pratio i to vrlo malo, nije mi interesantna rofl

Member
Member

Poruka : 265

Back to top Go down

Post by Aleks on 15.11.14 18:00

shitshield Tragično
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1281

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by joey on 15.11.14 18:13

Da, ali pisalo se da će krenuti nova etapa Balika Vadhu 2.0. Navodno, i dalje će se pojavljivati Anandi i te njene familije, ali mnogo ređe, dok će centralni likovi postati neki novi koji se uvode. Desiće se vremenski skok od 5-10 godina i doći će do velikih promena.

Tako se pisalo unazad par meseci, sad da li će tako biti, videćemo...
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433

Back to top Go down

Post by Bayron on 15.11.14 18:55

to su gluposti. veoma je dug period u kom bi se prikazalo još toliko epizoda, 5-6 godina. trajaće sve dok ima dobru gledanost, a ona se ne može predvideti ni za sledeću godinu, a kamoli 5.

Administrator

Poruka : 6933
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Marko on 15.11.14 21:53

Slažem se. Dok sam radio za njih pokušao sam da izbegnem ovakve gluposti bez smisla. Ali ovo je copy-paste tekst sa nekih portala, ne sećam se da li su Sapunice u pitanju li svet. Uglavnom ni "Mala nevesta" nije stigla do 2000 epizoda, a oni već planiraju još 5 godina prikazivanja. A kako gledanost ide tamo kod njih, još malo i pa-pa. Ne mogu doveka da budu zadovoljni niskim rejtingom.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next