EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Indijske sapunice

Page 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Indijske sapunice

Post by kristinkv86 on 04.01.15 19:30

I ja se isto ne bih radovala kraju "Odbacene",zato sto smatram da ce,pu-pu-oni da pronadju nesto drugo. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3228

Back to top Go down

Post by FanSte on 04.01.15 20:58

Jedino što me raduje jeste nada da će ovi s Prve da počnu da puštaju cele epizode Gate kad budu shvatili da su im zalihe na lageru pri kraju. Verujem da im neće biti teško da iskopaju neko novo smeće iz Indije ili Turske za 20h, nešto latino za taj termin mi je još uvek naučna fantastika. Nadam se seriji Kara Para Ask, jedino što me sa azijskog kontinenta trenutno interesuje.

Posting Freak

Poruka : 1597
Godina : 22

Back to top Go down

Post by joey on 05.01.15 10:47

Gledajte to realno. Što bi ljudi rizikovali, pa puštali neku drugu produkciju, tursku, ili šta ja znam koju, kad mi ova ima najveću gledanost na njihovoj televiziji... Sigurno će nastaviti sa indijanom, gledaoci neće ni primetiti, i ovako se u Odbačenoj menjaju likovi na svako 3-4 meseca. rofl
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Barbie on 05.01.15 15:41

Kod nas konacno su dozivili debakl, imaju mnogo mala gledanost i zato ide u jutarnji termine.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1138

Back to top Go down

Post by Archie on 05.01.15 15:54

Mala nevesta i Nakuša nemaju veliku gledanost, jedino se Odbačena drži. Verujem kad se Nakuša završi da će sledeća indijana popasti isto tako i na Prvoj. Turci i Indijane propadaju. Ima da nas za nekoliko godina siluju Kinezima, Japancima, Egipćanima,...

Senior member

Poruka : 908

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.01.15 17:54

Sacuvaj nas Boze svega toga,ali se bojim da si u pravu.Ja ostajem verna Latinoamerikancima,Turcima jos malo,dok traje "Suljo",ali,razvuci ce se to do na leto,i Grcima,a ove indijske da gledam-ne ide,pa ne ide,ne vredi.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3228

Back to top Go down

Post by Stef on 06.01.15 18:09

Dakle, sad imamo i zvaničnu potvrdu da se serija bliži kraju. Godina nam je započela odličnom vešću. jupi Mada, nisam iznenađen, očekivao sam da će u januaru biti kraj, s obzirom na to da je kraj u januaru najavljivan odavno. Bio bih šokiran da su u poslednjem momentu odlučili da produže ovo. shock rofl Očekivao sam i cifru oko 1550 epizoda, s obzirom na to da sam se vodio onim brojevima epizoda sa txt-a OBN-a, gde su podelili seriju na 3 sezone (I sezona - 417, II - 420, a III - 711) i sabrao epizode (417+420+711=1548) i došao do zbira približnom 1550. mrgreen Ne bi OBN tek tako lupio 711 epizoda za III sezonu. smile2

Vidim da prognozirate šta bi počelo umesto Odbačene. Verujem da će pustiti onu Priju, valjda su je oni kupili, spekulisalo se da je otkupljena u Srbiji. Kako uglavnom sve serije koje su išle na crnogorskim Vijestima budu kasnije emitovane na Prvoj/B92, verovatno će tako i ova. Mada, ne prognoziram joj uspeh. Jedino ako je glavna junakinja neka žešća muerta de hambre koja prolazi kroz kojekakve prepreke i nedaće, onda može da računa na podršku naše publike, tj. gledanost. Ovako - teško.

Nova turska u 20h teško da bi prošla. Jedino bi ove koje imaju mogle da im prođu u 16-17h, u 20h nikako.

Pink će još neko vreme (čitaj: dok se Odbačena ne završi) da emituje Sulju u prime-tim. Nakon što se indijana završi, pustiće 100% onaj turski hit koji su najavili na proslavi 20 godina postojanja. Taj hit je verovatno Karagül (sećam se članka u Blicu u kome je pisalo da se Sulja i Karagül daju na prodaju drugim televizijama), i verujem da je jedna od retkih turskih koja bi uspela (napaćena glavna junakinja, tj. žena, majka, kraljica, zatucana sredina, cirkus, sve ono što naša pubilka voli mrgreen ).

E sad, Prva može da dođe na još jedan potez (za koji se najiskrenije nadam da neće), skapiraju da je Odbačena pri kraju i počnu da je emituju kao Pink Nevestu (jedna reprizna epizoda i jedna premijerna epizoda). shock pop Ili da puste celu epizodu Gate, a jednu epizodu Odbačene, da naviknu gledaoce na latinose u 20h. hmm
Kako god, kad se završi Odbačena (a možda čak i ranije, kad polude što im je ponestalo epizoda rofl ), očekujem onaj raspad sistema kakav smo imali letos. jupi rofl

Posting Freak

Poruka : 5836
Godina : 19

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.01.15 18:20

Prija? lol2  naklon Dve prije bi sigurno obradovala vest da počinje nova indijana (moje babe rofl ).

S obzirom da Odbačena nije gledana koliko smo mislili da jeste, nije isključena mogućnost da Prva pokuša da povrati stari sjaj u 20h nekim novim turskim hitom (Kara Para Ask  raspa). 

Posting Freak

Poruka : 1597
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Bayron on 17.01.15 12:21

odbačena - poslednja:

gledaoci se žale da su mnoge stvari ostale nerazjašnjene. srećan kraj za miti i akaša, ali priče drugih likova uglavnom su nedorečene.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6929
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 17.01.15 12:27

Možda planiraju drugu sezonu. rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2817
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

View previous topic View next topic Back to top