EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Indijske sapunice

Page 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Indijske sapunice

Post by joey on 17.01.15 13:03

Ja sam upravo krenuo da pitam jeste vi sigurni da se završava? Baš namerno potražih na yt i vidim da je kraj skroz nedorečen. rofl

EDIT: Da pitam, zna li neko gde ide brže, na OBN-u ili na  Prvoj?
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Aleks on 17.01.15 13:53

Podaci o brojevima epizoda u temi Dramske serije i sapunice na domaćim televizijama.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1281

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by joey on 17.01.15 14:02

Naravno da znam za to, ali često i Prva i OBN emituju više/manje epizoda nego što bi trebalo, pa se i ne poklapa uvek.
Mislio sam da li ima neko ko redovno prati.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Latinac on 17.01.15 14:15

Brojevi epizoda na forumu su tačni.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2266

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Stef on 17.01.15 16:26

Što se kraja tiče, ja videh na wiki da su od likova do poslednje epizode samo ostali Miti, Akaš, ona njegova majka, Mitina baba i neka deca, ostali pobegli iz serije pre kraja. rofl Možda su na njihove krajeve scenaristi zaboravili. lol1

Inače, pred kraj serije sam video par epizoda da vidim šta rade na kraju, ono izgleda Miti i Akaš imaju neku decu, čini mi se. Neke dve devojčice, izgleda nešto na foru Iće i Tapasje. hmm Čak videh i neke flešbekove gde se spominje uttaran. lol1

@Stefan, pomeri se s mesta, samo nam još fali 2. sezona. rofl Mada me ne bi čudilo, videh još ranije da je neka Colorsova sapunjara imala 2 sezone. pop

@joey, čini mi se da Prva beži OBN-u za nekih 15-20 epizoda. Mada, ne bi me čudilo da ih OBN prestigne, jer daju po 3 epizode dnevno otkad se završio Suskunlar.

Inače, što se serije tiče, gledao sam epizode od ove i prošle nedelje na Prvoj. ninja lol1 Jednostavno rečeno, ona dešavanja u Pakistanu su debilna koliko i zabavna. rofl Doduše, nije cela ta Pakistan priča bila toliko zabavna, koliko ovaj zadnji deo sa razotkrivanjem onog Asgara. mrgreen

Najjače je bilo oko eksplozije bombe. Dakle, Asgar je bio malo udaljen od indijske ambasade, i aktivirao bombu, koja treba da eksplodira u roku od 60 sekundi. Znači, za 60 sekundi je Akaš uspeo da, od tačke gde je Asgar bio:
- odjuri do ambasade,
- proćaska sa onim inspektorom Ansarijem kako želi da spasi svoju voljenu, iako ga ovaj savetuje da spasi glavu i izađe iz ambasade,
- pronađe Miti u onoj opštoj gužvi,
- raspravlja sa Miti da treba da joj spasi život, iako ga dobrica savetuje da spasi svoj život, a ne njen,
- iseče neku žicu i skine joj prsluk sa bombom,
- baci bombu i uspe sa sa njom pobegne 20m dalje od bombe, dok nije eksplodirala.

Parodija. rofl naklon

Bilo kako bilo, kad se ovo dvoje vratiše u Akaševu kuću kod onih dosada, i kad sam video u najavi za danas da je ona neka veštica napila Akaševog brata i namestila kao da su se kresnuli, tj. počeli da recikliraju Televisu, rekoh ćao ovome. roofl Još samo fali da mu ova podvali trudnoću. rofl naklon

Posting Freak

Poruka : 5948
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Barbie on 17.01.15 16:47

Koliko mi je nesfatlivo to ismevanje serije i sve te nebuloze od jedna strana, a od druga strana gledanje serije i pored toga. nezna
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1145

Back to top Go down

Post by joey on 17.01.15 17:24

Ja uvek kažem i nemam razloga da krijem da ovo pogledam ponekad, pogotovo kad su neke cirkuzne scene rofl

Breaking news from Balika Vadhu by joey  rofl

Glavni lik Male Neveste, Šiv (sa kojim je čuvena Anandi) će uskoro da pogine, odmah posle Anandinog istorijskog porođaja. Naime, boriće se sa nekim teroristima. rofl

Jedan jedini glumac koji je tu od samog početka serije, i još uvek je baba Kaljani (Surekra Sikri), niko više. blink   Kad bi gledali po ličnostima, i tu ih je malo, to su još Anandi i Jagdiš, ali su oni izmenjali nekoliko glumaca.  A i tu idu tračevi da ova sadašnja napusta seriju, i vraća se prvobitna "mala" Anandi, koja je sada svakako odrasla.

I spominjali su taj neki vremenski skok od 5 godina, on će izgleda biti posle Šivovog smaknuća. yawn thumbdown

Btw, gluma babe je stvarno naklon   mislim, u ind. serijama ne možeš ti pokazati ne znam ti kakvo umeće, ali neki dan kad joj umro sin, žena je briljirala. Stvarno iskrene emocije, fantastično izneta scena. naklon  Nije ni čudo što je jedna od najpoštovanijih glumica u Indiji.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Milos on 17.01.15 17:46

Bliži se kraj Nakuše. Malo sam vrteo snimke indijskih serija na yt. U slučaju da Nakušu nasledi još jedna indijska serija vrlo je moguće da Pink uzme neku seriju sa decom u glavnim ulogama. Video sam da ima iz Colors produkcije... Jer to bi se narodu sigurno dopalo... Šta vi mislite, šta bi moglo posle nje ? smile
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 771

Back to top Go down

Post by Stefan on 17.01.15 17:52

@joey wrote:Kad bi gledali po ličnostima, i tu ih je malo, to su još Anandi i Jagdiš, ali su oni izmenjali nekoliko glumaca.

Šašank je napustio seriju? shock Nisam naleteo nigde na to. Možda i jesam, ali se ne sećam, mada opet, kontam da bih zapamtio da je tako bitan lik odlepršao, tj. da ga sad igra drugi glumac. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2833
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stef on 17.01.15 17:55

@Barbie, ovo sam pratio pošto imam viška vremena, jer sam na raspustu. Baba i deda mi prate redovno, a kako sam ja tu trenutno kod njih, pratim sa njima. Kad se nastavi škola, nemam ja vremena da trošim na ove gluposti. Eto, ovaj deo dam uhvatio skoro, bilo je zabavno, pa sam pratio, nije da sam uživao u seriji. rofl Kako je deo sa Pakisatnom prošao, tako sam i ja prestao. mrgreen A i tako mi dođe nekad da gledam neku debilanu. rofl

Što se Neveste tiče, nadam se da će tog skoka od 5 godina pasti gledanost i da će je završiti već jednom. zzzzz Preteraše ga više, skoro 1800 epizoda ima serija. roll

@Milos, pisali smo o tome šta bi moglo nakon Nakupe u temi SRB: Novosti. winky Što se mene tiče, neka puste bilo šta, a da nije debilana iz Turske ili Indije. puke

@Stefan, naleteh pre neki dan na Nevestu, čini mi se da je on i dalje tu, samo je valjda pustio bradu. cesces

Posting Freak

Poruka : 5948
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics