EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor de barrio

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor de barrio

Post by Nathan on 03.07.15 5:25

Što se tiče barria ja sam pišao od smijeha i nakon toga kad je ova rekla da joj je Catalina rekla da je može zvati Caty. rofl

Jako mi se dopada što Paloma malo po malo saznaje stvari o Blanci Esteli i nadam se da kad sazna da joj je mama neće biti cendranja i odbijanja. Sviđa mi se što nije glupa pozitivka nego je žena s karakterom. Odlična je bila u sceni kad je čula da je ovaj voli i kada su raspravljale njih dvije rekla ovoj da odjebe od nje i da kaže njemu sve što je njoj rekla. Druga bi na njezinom mjestu ovog ostavila zbog toga. Svaka čast Renati na glumi jer je jedna od rijetkih koja stvarno zna glumiti i koja se uživi u lik.

Ova plavuša šta je negativka mi je isto dobra u glumi, nje se sjećam iz Dos hogares kada sam gledao i tamo je isto znala dobro odglumiti. Cast po meni nije loš, malo je zapelo u biranju protagonista no ajde može Mane koliko-toliko proći.

Tamara i njezino oblačenje je toliko zasmetalo Raulu da je on morao ići tražiti haljine koliko je ova s nekom svojom namjerom tražila način da ova izgleda grozno. Nadam se da neće nikada nasjesti na Tamarine fore.

I da, ne znam jesam li ja po putu zaboravio, ali pitam se što ona ženska iz policije ima s nestankom Rose? Mislim ona skriva da je ona prijavljena kao nestala osoba. Jedino ako nije neka frendica s Tamarom ili nešto pa je štiti.

Sve u svemu iz epizode u epizodu je twlenovela jako dobra i tih 40 minuta je za gledanje jako dobro.

Senior member

Poruka : 729

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 03.07.15 11:09

Ta plava villana je Gabrijela Kariljo, glumila je sestru Kamila Roure u "Mi pecado". smile A ja cu, izgleda, danasnju epizodu morati da preskocim, obzirom da je nema ni na www.cosmonovelas.net ni na www.milcapitulosdenovela com
Sad sam to videla, i bas me cudi.
Moguce je da je ta u policiji prijateljica sa Tamarom. I ja bih se slozila sa tim da je ova telenovela, iz epizode u epizodu, sve bolja i bolja. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.07.15 11:28

Ja mislim da ona zena iz policije namerno sve zataskava jer je Paloma napala kako je ovakva i onakva kada je prvi put otisla da se raspita o Rosinom nestanku.

Moderator

Poruka : 7938

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.07.15 22:15

Drago mi je da je ta glumica opet u telenovelama. Meni je ona recimo mnogo bolja od Thelme Madrigal, cak i od Altair Jarabo. I lepsa je od obe.

Meni je Gaby Carillo uvek bila ok. Ona je bila sa Ariadne u onoj MCT, a eto od te cetvorke jedino je Ariadne uspela. Ovo je prvi put da su je bas skockali i zaista lepo izgleda. Sad porediti je sa ove dve je jako diskutabilno. Svaka ima nesto svoje. Altair ima ono nesto i meni je jako zao sto ta devojka nije uradila nesto vise u svojoj karijeri. Sto se Thelme tice poznato je da je ja volim.

Sad da se vratim na seriju. Odavno mi nije bilo ovako zao sto je neka serija fracaso. Meni je ovo odlicno. naklon

Notni tako prirodno glumi. Ne znam asto ali nekako mi je skroz fazon Silvie Navarro.

Ale Garcia opravdava sve pohvale koje sam joj za vreme LQLVMR upucivao. Devojka je stvarno odlicna. Dobra je Notni, ali Ale je zasenila zbog bolje price.

Da ne prepricavam radnju, uglavnom su zanimljivi. Stalnno se nesto desava.

Samo neka nastave ovako. Veliki plus je i to sto nece imati puno epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 03.07.15 23:07

A koliko ce epizoda imati, Milose?
Ja danas ipak odgledah ovu 19. epizodu, sto sam mislila da je nece biti. Necu ni ja prepricavati radnju, samo cu reci da je i meni telenovela odlicna, i da se nijednog momenta nisam pokajala sto sam pocela da je gledam; bas naprotiv, sada smatram da bih pogresila da nisam to ucinila. Dopada mi se to sto ni u jednoj epizodi nema praznog hoda, sto se u svakoj epizodi nesto desava, i vrlo brzo se otkrivaju vazne stvari vezane za likove.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.07.15 23:19

Pa kraj je planiran za kraj oktobra pocetak novembra. Znaci oko 105-110 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 04.07.15 0:11

Bas ce biti kratka, ali taman. Svidja mi se i sto ovde ne treba da prodje 15-20 epizoda da bi se nesto bitno otkrilo. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 04.07.15 0:15

@Miloš92 wrote:Notni tako prirodno glumi. Ne znam asto ali nekako mi je skroz fazon Silvie Navarro.

Odlicna je. Ne kapiram sto je na CDT ne vole, vidim da je zovu perra notni ali ne znam zasto. huh

Moderator

Poruka : 7938

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.07.15 0:37

Ma oni svaku koja nije Maite, Boyer ili Ana zovu kombinacijom njenog imena sa who. rofl rofl rofl Tamo ima budala za izvoz. Ana je bila Ana Queen kada je CI bila boom, sada je Ana Changa. rofl I tako. rofl

Mada i fanovi odredjenih novih glumica znaju da smaraju. Cim neka nova dobije glavnu ulogu krecu sa epitetima Diosa, Queen i sl. Pricom o novoj reini de telenovelas, rusenju rejtinga... Tako je bilo sa Pimentel, sa Renaud... A onda ovi sto ih ne vole jedva docekaju da ove kiksnu. Tako su i malu Renatu dizali u nebesa pre premijere, a eto sad se bas i ne proslavlja.

Uglavnom meni je ona odlicna. Lepa, dobro glumi, mlada... Sta vise traziti od nje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.07.15 21:48

Počeli su sa tračevima.

Se rumora que existe una gran rivalidad entre Renata Notni y Alejandra Garcia. Ambas actrices protagonizan por primera vez en la telenovela “Amor De Barrio”.

“Amor De Barrio” es una fusion de dos telenovelas – “Muchacha De Barrio” y “Paloma”. La trama de “Muchacha De Barrio” corresponde al personaje de Guzman y el trama de “Paloma” al personaje de Notni.

Una fuente cercana a la produccion de “Amor De Barrio” nos conto que existe una gran rivalidad entre las jovenes actrices. Las dos no estan en conflicto, incluso se llevan muy bien, pero no dejan de compararse una con la otra. Se rumora que Renata Notni se cree la unica protagonista del melodrama y que le molesta que el personaje de Alejandra esta teniendo mas aceptancia por parte del publico. Renata tambien cree que a Alejandra le ha tocado un galan mas interesante (Pedro Moreno) y no esta completamente satisfecha con el galan que le ha tocado a ella (Mane de la Parra).

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics