EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor de barrio

Page 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor de barrio

Post by Miloš92 on 03.04.15 3:10

MDB je valjda bila exito bar tako spominju u ovim vestima o seriji. A u ovoj "Palomi" glavnu ulgou je odigrala tada veoma popularna Ofelia Medina. MQI ne verujem da je bila exito jer eto ja nisam ni čuo za nju do danas, glavne uloge su odigrali Karla Alverez i Ernesto Lauardia. Čim Karla posle nje nikada više nije dobila glavnu ulogu verujem da se nije proslavila. Ali sinopsis mi je skroz ok.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10710

Back to top Go down

Post by zzz369 on 03.04.15 19:09

Miloš92 wrote:Baš sam se iznenadio kad sam video da je direktor scene Francisco Franco, on je režirao ECDLP.

Inače ne znam dal je neko već pisao, al ova serija je kombinacija dve serije, Muchacha de Barrio i Paloma (koja je već imala svoj rimejk 1996 pod nazivom "Mi quierida Isabel"). Mane i Renata su glavni par iz MDB, dok su Ale Garcia i Moreno par iz Palome.

Ja sam negdje pročitao da će ADB biti remake serije La paloma, a ne Paloma i čini se da je došlo do zabune. La paloma je serija koja je snimana 1995, a producenti su bili Jose Rendon i upravo Roberto Hernandez Vazquez. Zbog smrti Gerarda Hemmera seriju nisu završili ili nisu htjeli prikazati do kraja, to nikad nije bilo razjašnjeno. Logičnije mi je da je Roberto Hernandez sada radi remake te serije nego Palome iz 1975.

Miloš92 wrote:MDB je valjda bila exito bar tako spominju u ovim vestima o seriji. A u ovoj "Palomi" glavnu ulgou je odigrala tada veoma popularna Ofelia Medina. MQI ne verujem da je bila exito jer eto ja nisam ni čuo za nju do danas, glavne uloge su odigrali Karla Alverez i Ernesto Lauardia. Čim Karla posle nje nikada više nije dobila glavnu ulogu verujem da se nije proslavila. Ali sinopsis mi je skroz ok.

Muchacha de barrio je bila jako uspješna, Paloma isto. Mi querida Isabel nije, iako ju je pisao vrlo dobar secenarist Rene Munoz, ali producentica je bila Angelli Nesma koja se niti s jednom svojom serijom skoro ne proslavi. La paloma isto nije bila pretjerano uspješna. Jose Rendon, a s njime i Roberto Hernandez, nekad je znao napraviti super seriju, a nekad i ne baš.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.04.15 19:38

zzz369 wrote:Angelli Nesma koja se niti s jednom svojom serijom skoro ne proslavi.

Ajde ne preteruj. rofl

Maria la del Barrio je bila OGROMAN exito, Por tu amor, Nina amada mia, Apuesta por un amor, Al diablo con los guapos i Abismo de pasion su dosta dobro prosle, a Lo que la vida me robo je bila exito kakav Televisa nije imala od Terese 2010. godine. winky

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by zzz369 on 03.04.15 20:59

Pa da, nikad nema neku vau seriju. Prije sam ju više volio i meni su Maria la del barrio, Por tu amor, Nina amada mia y Al diablo con los guapos super, ovo ostalno i ne baš pogotovo sad kad remakuje na taj način kao i Salvador Mejia mi je bezveze skroz. I nikad nije osvojila TVyNovelas nagradu, ni prije kad su još bile autentičnije, doduše bila je velika konkurencija tada, a ni sada nije uspijela sredit da joj koju namaknu.

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.04.15 0:52

Zzz ja ne znam kad ćeš ti više shvatiti da nije bitno šta ti voliš i šta se tebi svidja. Za Televisu kao firmu su bitne brojke. Da ne idemo 15-20 godina unazad. U poslednjih nekoliko godina Nesma je sa ADCLG podigla gledanost termina u 16h, dva puta podigla gledanost udarnog termina. Imala je i svoje promašaje, ali koji producent ih pa nije imao.

Što se tiče ovih Paloma ne znam šta je tačno. Ja sam na više mesta naleteo na informaciju koju sam postavio. Ako su njihovi mediji pogrešno shvatili to već nije moja stvar.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 04.04.15 13:05

Miloš92 wrote:Zzz ja ne znam kad ćeš ti više shvatiti da nije bitno šta ti voliš i šta se tebi svidja.

Ma glavno da Angeli Nesma ne napravi nista vau, i nema nijednu seriju s kojom se proslavila. Lucero Suarez je verovatno pojam za nju. roofl

Moderator

Back to top Go down

Post by zzz369 on 04.04.15 19:03

Pa naravno da je Lucero Suarez pojam za nju. Da se da prilika Lucero Suarez, Carli Estradi y Jose Albertu Castru da budu u terminu od 9 i produciraju originalne melodrame kao prije brojke bi skakale i nitko televizor ne bi gasio.

I plus, da budem tako grub: U današnje vrijeme interneta ne znam ko normalna ide gledat Abismo de pasion ako može gledat Canaveral de pasiones, Lo que la vida me robo ako može gledat Amor real po treći put ili Que te perdone Dios ako može gledat Abrazame muy Fuerte.

Jedno su remakeovi poput ovog Amor de barrio, Al diablo con los guapos ili recimo Terese, a drugo je ovo copy-razvuci-pastanje.

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Ángel on 04.04.15 19:37

A sto onda ni ta Lucero Suarez nikad nije dobila TVyNovelas premio, ako je pojam za Nesmu? wow

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.04.15 20:54

Zzz tako se naplupetaš pa ostaneš živ. Upravo su Carla i Castro sa svojim originalima imali najveće promašaje. Carla je pukla sa Pasion, MDET a i Alborada je bila na ivici da bude promašaj. Castro je takodje sa originalima pukao. Imao je udarni termin sa SPC, serija je biila promašaj. LM je praktično bila original, serija je bila promašaj.

Lucero Suarez sa poslednjim serijama uopšte nije proslavila. Ne mislim na rejting već na kvalitet. AC i DQTQTQ su daleko ispod onoga što je ona ranije radila.

Tako da ono smanji doživljaj. Tako se nakačiš na nekog producenta i ne silaziš sa njega. Ranije je bila Ocampo evo sad Nesma. rofl Ako ćemo realno Ocampo je što se kvaliteta serija tiče pojam za Lucero Suarez. Ne samo za nju već za većinu producenata.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.04.15 1:42

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down