EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor de barrio

Page 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor de barrio

Post by zzz369 on 09.04.15 21:13

Miloš92 wrote:Zzz tako se naplupetaš pa ostaneš živ. Upravo su Carla i Castro sa svojim originalima imali najveće promašaje. Carla je pukla sa Pasion, MDET a i Alborada je bila na ivici da bude promašaj. Castro je takodje sa originalima pukao. Imao je udarni termin sa SPC, serija je biila promašaj. LM je praktično bila original, serija je bila promašaj.

Lucero Suarez sa poslednjim serijama uopšte nije proslavila. Ne mislim na rejting već na kvalitet. AC i DQTQTQ su daleko ispod onoga što je ona ranije radila.

Tako da ono smanji doživljaj.  Tako se nakačiš na nekog producenta i ne silaziš sa njega. Ranije je bila Ocampo evo sad Nesma. rofl Ako ćemo realno Ocampo je što se kvaliteta serija tiče pojam za Lucero Suarez. Ne samo za nju već za većinu producenata.

Ja kad govorim o nečemu govorim u cijelosti, a ne o tome tko je uspio izremakeat nešto u zadnje dvije tri godine i da nije ispalo totalni promašaj ili što je po mom mišljenju uspjeh ili ne uspjeh. Da vidimo:

Carla Estrada:
1) Quinceañera
2) Amor en silencio
3) Cuando llega el amor
4) De frente al sol
5) Los parientes pobres
6) Alondra
7) Lazos de amor
8) Te sigo amando
9) María Isabel
10) El privilegio de amar
11) El manantial
12) Amor real - najomiljenija serija ikad od strane svih
13) Alborada

Jose Alberto Castro:
1) Acapulco, cuerpo y alma
2) Sentimientos ajenos
3) Ángela
4) Rubí
5) Teresa
6) La que no podía amar
7) Corona de lágrimas

Lucero Suarez:
1) El noveno mandamiento
2) Amar otra vez
3) Las dos caras de Ana
4) Querida enemiga
+
5) Cuna de lobos
6) El extraño retorno de Diana Salazar

Sve redom orginali (većinom), uspjesi (kvalitetom i kvantitetom) i materijali za termin u 9 (neke su se tamo i prikazivale a neke na žalost nisu jer da jesu bile bi još popularnije). I tako bi i bilo i dalje, uz neka neznatna odstupanja koja su uvijek moguća, da se da prilika tim trima producentima da produciraju za udarni termin. Tako da I rest my case. Prije se malo informirajte, po mogućnosti objektivno bez pristranosti, nego što me idete napadati.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.04.15 21:43

Koliko si ti zaludan. rofl Zaista se ne bih vraćao 20+ godina unazad. rofl Činjenica je da se u poslednjih 10-ak godina originali nisu baš proslavili. A i zanimljivo je da od ovih koje si nabrojao i ogradio se napisaviši u zagradi većina (mada na ovom tvom spisku nije mali broj rimejkova), upravo su ta manjina odnosno rimejkovi i bili najuspešniji.

3) Las dos caras de Ana
4) Querida enemiga

Ove dve serije baš volim. Ali što se rejitnga tiče uopšte nisu imale neki ogroman rejting, šta više danas bi se smatrale fracasom.

I eto ma koliko je voleo Carlu Estradu, ona sa svoje poslednje tri serije nije uspela da ostvari brojke koje je toliko omražena Nesma sa LQLVMR. Ti prosto ne možeš da ukapiraš da nije bitno šta se tebi ili meni svidja, bitno je ono što televisi donosi pare. Njih to zanima.

Od mene toliko. Ne mogu ja zabavljati tebe zaludnog kad ti jednom u par meseci dune da prosupaš neke filozofje i mudrosti. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10710

Back to top Go down

Post by zzz369 on 10.04.15 0:26

U tome i je problem što se ne vraćaš dovoljno unazad, nego gledaš površno stvari. Kako ne kužiš nisu se proslavili jer ih nije ni bilo, od 1990-2000 Carla Estrada je snimila 10 serija od kojih je najmanje 8 bilo uspješnih, a od 2000-2010 snimila je samo 6 serija od kojih su najmanje 3 bile uspješne. Također, niti jedna od tih njezinih serija se ne može proglasiti neuspjehom, možda neke nisu njeno najbolje izdanje ili možemo reći da su srednja žalost ali neuspjeh nisu nikako.

16/26 nabrojanih su skroz originali, a dosta ostalih, barem jedno 5 su remakeovi tada nepoznatih ili dosta starijih priča.

Ako nije rejting tako velik bio pod kvantitetom smatram i internacionalne prodaje.

Alborada nije bila nikakv neuspjeh.

Znam ja da Televisu zanimaju samo brojke, koje im je nekoć donosila npr. Carla Estrada sa svojim brojnim uspjesima, to što je sad tamo netko nesposoban tko to ne zna prepoznati da ona treba biti u terminu od 9 govori samo da uglavnom, među ostalim stvarima, sada nemaju uspjehe koje su imali tih godina. A to nije samo moje mišljenje o Carli Estradi, nego je to generalno mišljenje svih sapuničara diljem svijeta koji imaju neke dume o svemu tome.

Ne zaboravimo da je LQLVMR u prva tri četri mjeseca imala porazne reitng, to što se poslije malo popravila ne znači ništa posebno.

Činjenica je da me možeš zabavljati kad poželim jer si uvijek raspoložen za prepiranje, ja samo moram naći pravu provokaciju, i eto tebe...

The tribe has spoken!

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stefan on 10.04.15 1:02

Obično se ne uključujem u rasprave o rejtinzima, ali @zzz369, stvarno lupaš. rofl

12) Amor real - najomiljenija serija ikad od strane svih

Kojih svih? rofl Jeste odlična, ali da je svima baš najomiljenija, pa i nije.

Druga stvar, koga briga ko je bio uspešan pre dve decenije, zašto je to bitno? Ne živi se od stare slave. Pa Veronica Castro je važila za divu, na njen povratak se čekalo godinama i onda kad se vratila sa "Pueblo chico infierno grande", pukla je, ruku podruku sa svojim bratom Hoseom Albertom Kastrom.

Ne znam kako je Alborada prošla, ali Carlina Pasion se nije proslavila. Sortilegio se takođe nije proslavila. Žena je dakle pukla dva puta zaredom. Okej, pucaju i drugi (Mehija živ primer), ali ako čelnici Televise procene da Carla Estrada (ili bilo kod drugi) nakon dva fracasa ne zaslužuje udarni termin, to je amin.

Sa druge strane, Nesma eto ređa exito za exitom. Koliko god meni njene (novije) serije bile neprivlačne, hitovi su. Poslednje serije Carle Estrade nisu. Šta je tu jebe*o nejasno? rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2947
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.04.15 1:42

Činjenica je da me možeš zabavljati kad poželim jer si uvijek raspoložen za prepiranje, ja samo moram naći pravu provokaciju, i eto tebe...

Činjenica je da ti odgovorim kad mi je dosadno. Kad imam preča posla  samo preskočim tvoj post pun gluposti.

Samo ću izneti par činjenca:

Prosek Pasion: 19
Prosek Alborada: 25
Prosek Sortija: Ispod 25 ne znam sad koliko tačno

Šta je tu exito?! rofl A sad se vrati u osamdesete i devedesete. Kad se probudiš možda shvatiš da smo u 2015. Pa da li si ti realan da u 2015. godini u trenutku kada postoji internet očekuješ rejtinge koje su serije imale pre 30 godina?! rofl

Stefane, ne treba obraćati pažnju na dotičnog. Trajaće napad na Nesmu naredni period pa će se povući na par meseci. Onda će se javiti kad se pojavi neki novi uspešni prducent a nije po njegovoj volji. Tako je i Ocampo napadao jedno vreme. rofl

Pa Veronica Castro je važila za divu, na njen povratak se čekalo godinama i onda kad se vratila sa "Pueblo chico infierno grande", pukla je, ruku podruku sa svojim bratom Hoseom Albertom Kastrom.

Pa su opet pukli pre par godina sa LEP. Ona čak i napustila seriju.

Onda Lucia Mendez je bila diva a sad je predmet sprdnje. Sa svojih 100 puntos de rating (kako ona kaže da je imala rofl ) pala je na bednih 11 koliko je imala EDC. rofl

I daleko od toga da sam neki fan Angeli Nesme. Carla je daleko bolja producentkinja.

Na primer Giselle i Roberto su po mom mišljenju trenutno najbolji producenti u televisi, ali to ne umanjuje činjenicu da jedna Nacalli ima serija se većim rejtingom od njih dvoje i to u lošijem terminu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by zzz369 on 10.04.15 1:51

Amor real je top to se zna! Kad se jednom Carla vrati a vratit će se onda ćete šutjeti ili kako biste vi rekli ćuteti! Hahahahahahaha rofl

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.04.15 2:46

Nemam ja šta da ćutim. Ja prvi jedva čekam da se Carla vrati jer je meni lično ona jedna od omiljenih producentkinja. Samo za razliku od tebe znam realno da sagledam situaciju. Kad je nešto fracaso onda je fracaso, kad je exito onda je exito. To što nekoga volim ne znači da ću reći da ima exto kada ima promašaj. Serija sa prosekom od 19 u terminu od 21h je jedan veliki fracasote. Isto kao DH i LT, samo što su ove dve bile dosta jeftinije serije pa je fracaso Pasion još veći za televisu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Eiza on 09.05.15 19:56

Teaser

Iskreno... yawn Nije mi baš nešto. Ali možda iznenadi, ne bi bilo prvi put da mi se to dogodi.

Mane... glare
A Renata mi je od QA tako wub

Btw. ispravite naziv teme, samo je "Amor".

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Vlad on 10.05.15 0:01

Nije nešto, teaser iskočio iz 2005.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by LeFrik on 10.05.15 0:11

Znaci Sortilegio je bio fracaso... OK wow Mislio sam da je imala ok gledanost za svoj termin, cak iznadprosjecni u usporedbi s ondasnjim serijama u tom terminu... No dobro wow

LeFrik
Member
Member

Poruka : 341
Godina : 32

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Back to top