EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dulce María

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dulce María

Post by -MILOS- on 30.11.15 1:21

Jedna devojka iz Srbije je bila na cuveni Meet & Greet u Sloveniji smile2 osim devojke iz Srbije doslo je par devojaka iz Hrvatske i Bugarske.

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by Stefy on 30.11.15 1:32

Baš lepo. Lepo je što je bila u Sloveniji, kad bi kod nas tako neko došao... Katerin Sjačoke je gostovala pre par meseci na nekoj slovenačkoj televiziji.

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefan on 04.01.17 1:55

Dulce je i zvanično potvrdila ono o čemu se mesecima ranije šuškalo. Rasturila je brak reditelju Fransisku Alvarezu.

KLIK

Najviše volim te ku*ve koje se prave poštene i pljuju novinare kad objave nešto istinito. A onda posle nekoliko nedelja poližu to što su pljunule. rofl

Jadnica.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.01.17 4:12

Ma nju neće niko ni da pljuje i proglasi robamaridom. Skroz je nebitna.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 04.01.17 21:00

Ne može samo jedna osoba da rasturi nečiji brak,valjda se i on nešto pitao,da mu je brak bio čvrst ne bi se tako lako rasturio.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by Sava on 04.01.17 21:09

Apsolutno. Nisam hteo da piskaram jer me ona ne zanima ni najmanje, ali stvarno jeste bezveze formulisano. Šta znači rasturila brak? A on je nemi posmatrač tog događaja? Ništa se nije pitao? Pa veća je njegova krivica ako je prevario suprugu, samim tim što je bio u braku.

Posting Freak

Poruka : 1995

Back to top Go down

Post by Stefan on 05.01.17 3:40

Ja "krivim" nju. Koliko nizak treba da bude tvoj nivo samopoštovanja da se uvučeš u krevet čoveku koji ima supurugu i decu?

Okej, naravno da on ima u dela u tome i da nije nevinašce, ali šta treba da ti kvrcne u glavi pa da kažeš "jebe mi se što je oženjen", a da pritom nemaš nimalo griže savesti kad ga navedeš da bude s tobom umesto na proslavi rođendana svoje dece?

Ajde što se drzneš da se umešaš u tuđi brak, ali što se drzneš da razdvojiš oca od dece... nezna Pritom, nije joj prvi put. Muvala se ranije i sa Pedrom Damianom, koji je u to vreme (gle čuda!) takođe bio oženjen. Izgleda da ima fetiš na zauzete muškarce.

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 05.01.17 18:37

Dulse i kompaniju iz Rebeldea nikad nisam nesto obozavala ali ne mogu da se slozim sa takvim tvrdnjama.Ona je slobodna,nije udata,nema dece,on je taj koji je u braku i ima decu i to sve sa suprugom treba da sacuva ako mu je do toga,Da mu je brak i porodica bila vaznija ne bi se upustao u vezu sa njom.Na kraju krajeva zivi su ljudi zasto se ne bi zaljubili jedno u drugo,zar ne postoji ona izreka "ljubav pobedjuje sve"?S druge strane,otkud mi znamo kakav je bio njegov brak i kakav je zivot ziveo sa suprugom.Naljakse je osudjivati a ispada da je praksa za ovakve stvari da se okrive zene sa kojima ozenjeni stupe u vezu.Za propast jednog braka uvek su krive najmanje dve osobe.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by Stefan on 05.01.17 21:37

Ma nije tu čak toliki problem to što je ona s njim (iako lično to ne podržavam, koliko god da su oboje krivi, ona je za mene više kriva).

Problem je što je ona na sva usta pljuvala po medijima koji su objavili info da se kreše s njim. Kao slobodna je, nema dečka, svi lažu, izmišljaju da bi podigli tiraže... I onda - PUF.

Tako su onomad Gabi i Kanela radili. Tako Anahi za trudnoću. Ono, ako ste već provaljeni, imajte dovoljno obraza da ne pljujete po ljudima koji su vas provalili, tj. da ih ne nazivate lažovima. Povucite se u mišiju rupu i ćutite dok ne odlučite da priznate istinu.

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.01.17 1:53

Što se tih prevara tiče, ja sam mišljenja da je za takve stvari potrebno dvoje. Tako da tu niko nije manje ili više kriv. Oboje su krivi. Mada diskutabilno je to sve. Ko od nas zna kakva je njegova žena, možda je ona u toj priči najgora od svih. smile2 Al generalno žene se uvek više krive, svuda u svetu, pa i kod nas. Što je meni skroz bezveze. Al sa druge strane tu ti je i ono "Svi su muškarci isti, svi varaju." Izvini a sa kime to varaju kad su žene savršene i poštene? Da zanemarimo činjenicu da mogu i sa muškarcima da varaju. rofl To su ti neke predrasude koji svuda važe. Slažem se sa Stefanom povodom toga da je bezveze što je pljuvala novinare što su pisali istinu. Al totalno je nebitna da bi diskutovao o njoj.

Što se Anahi tiče to je već druga stvar. Jasno je da je devojka prodala ekskluzvu, koja je na kraju bila sve samo ne ekskluziva. Mada i ona je mogla bolje da postupi. Ok, provalili su je pre vremena, mogla je da se ne oglašava. Malo je bezveze što je kačila one slike ravnog stomaka, a mesec dana kasnije trudna. Al dobro njoj ne zameram toliko, kod takvih stavri kao što je trudnoća, novinari su najmanje bitni. Ona je toliko htela da bude majka i baš mi je drago zbog nje. Još samo da je boljeg tatu našla. smile2

Čitam juče na cdt-u i zaista ne zna se koja je od tri ex RBD našla goreg muškarca. Anahi se udala za gej političara. Onaj Koko je strava i užas. Dulce još nema stalnog ali i ovaj je neki matorac proćelavi. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics