EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Noche y día

View previous topic View next topic Go down

Noche y día

Post by DarkAngel on 16.11.14 2:19

NOCHE Y DÍA

POL-KA, 2014-2015

Ako postoji neko neobično mesto onda je to “Brigada 24”. Mesto u koje niko ne bi voleo živeti, ali za neke, to je svakodnevna obaveza. I u ovoj vrsti "limbe" bez podsticaj i vitalnosti, ostati na neodređeno vrijeme ima svoje posledice. Tamo su poslane policajce koji su počinili neki prekršaj ili moraju otplatiti neki "nepriznani greh", koji prekršavaju kodeks sile. Oni koji izdržavaju kaznu vraćeni su u aktivnu službu; Međutim postoje i drugi koji, iz raznih razloga, nikada ne napuštaju onaj "egzil" dok ne stignu do dugo očekivani odlazak u penziju.

Na čelo brigade je Federico Castro. Ali njegove odluke podležu nadzoru Guillermo Inchausti, glave ustanove. Njegov domet u snagu i veliku moć takođe ga vezuju sa visokim eksponenata kriminala, ljudi sa koje često posluje.

"Brigada 24" će biti neminovna sudbina Victoria "Vico" Villa i Paule Pico, dvoje policajaca koji obavljaju posao bez mrlje, ali zbog proceduralne greške, poređeni su u te brigade na neodređeno vreme, bez mogućnost za bilo kakve odbrane i pritom tajno su kontrolišani od Martine. Ova ekstremna situacija neće ih uplašiti. Umesto toga, oni će udružiti snage da bi članove brigade pretvorili u dinamičnom i proaktivnom timu, sa ciljem da postanu istinski elitni specijalni tim.

Uloge:
Facundo Arana - Victorio “Vico” Villa
Romina Gaetani - Paula Pico
Eleonora Wexler - Martina Mendoza
Oscar Martínez - Gullermo Inchausti
Gabriel Corrado - Federico Castro
Gabriel “Puma” Goity - Paco Longo
Favio Posca - Robert Bererdi
Eugenia Tobal - Barbara Diaz
Marina Bellati - Evangelina Cisneros
Brenda Gandini - Lucila Villa
Manuela Pal - Gise Villa
Candela Vetrano - Mili Villa
Victorio D'Alessandro - Joaquin “Joaco” Aguero
Gaston Sofritti - Benjamin “Benja” Liberman
Coraje Ábalos - Gaston Santucho
Valeria Lois - Amanda Cejas
Martín Slipak - Sebastian Inchausti
Rodrigo Noya - Nico
Pablo Brichta - Peralta
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 271
Godina : 22

Back to top Go down

Re: Noche y día

Post by DarkAngel on 16.11.14 2:26

Premijera je u ponedeljak u 21:45

DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 27.11.14 22:49

Pogledao prve tri. Prilično sam zadovoljan, priča ima veliki potencijal. Prva epizoda bila mi je malo čudna (glavna zamjera bila mi je što je Romina bila na štikle usred operaciju glare ), ali dalje je dosta bolje, naručito ova treća. Inače radnja potseća malo na film The Departed sa Leonardo DiCapriom i Matt Damon, valjda su se autori odatle inspirisali. zubo

Zasada negativci najviše obećavaju. Oscar Martinez i Eleonora Wexler su izvrsni u njihovim ulogama. aplauz Posebno je intrigantna priča oko Eleonorin lik njenu prošlost. A to da je Romina ćerka glavnog negativca, bilo je malo predvidljivo.

Za glavni par takođe veeeliki plus, jedna od najačih karika serije. thumbup Odlična je bila u ovoj epizodi gde je bila prepravljena u prostitutku. Ne znam samo odakle su izašli Rominini baloni, nisam znao da je toliko obdarena. *_* mrgreen

Gabriel Corrado mi je dobar u ovakvoj ulozi, kao galan ga uopšte ne varim.

Ovaj priglupi lik Gabriela Goity mi se ni najmanje ne dopada ninja (Jedino ako ne ispadne da je on još jedan Inchaustiev špijun, ali ne verujem). Favio Posca mi je takođe bezveze, opet isti lik samo što ovde priča na kordobanski dijalekt.

Marinu Bellati prvi put gledam ovde. Deluje OK, ali ništa više. Ne vidim odakla toliko pohvale kod nje. zbun

Takođe ne vidim potrebe od ove priče oKo Araninih sestara. Mislim da nepotrebno iskorištavaju talenat Manuele Pal, a njen lik deluje potpuno nebitan.

Ali Brenda Gandini zato mi je pun pogodak ovde. Moglo bi se reći da se glumački poboljšala, a i izgled joj je *_* Bolje bi bilo da je ona jedina Aranina sestra. Samo ne znam dali će je spajati sa Corradom ili Abalosom.

Sofritti facepalm Šta uopšte on radi ovde? Potpuni promašaj.

Inače Cesara iz Resistire odma sam prepoznao. Ist je, samo što mu je glas dublji. smile2

Muzika mi se puno sviđa. Facundo na slušalicama slušao je Californication, a takođe fantastičan im je bio instrumental od In the end aplauz

I da, super mi je što ide tri puta nedeljno, mogao bi je da je pratim redovito. smile
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 27.11.14 23:37

Dosta toga me podjseća na Los unicos... pol-ka isto stalno iste teme obrađuje.
Ne čini mi se ovo loše čak, al voljela bih da se malo odmaknu od standarda.

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 27.11.14 23:44

Samo što nije komedija kao Los Unicos, mada što Posca igra potpuno isti lik yawn (ako se ne varam)  Rekao bi da je više u stilu 22 El Loco i 099 Central.
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics