EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Victoria Ruffo

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Victoria Ruffo

Post by Soleil on 07.07.14 0:19

Evo kad Vicky pjeva: smile2 

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Soleil on 09.07.17 9:08

Ajme, #ParejaTekila su mi ovdje baš predivni, još njihovi osmijesi kad napuštaju pozornicu. aw wub

Fakat su uvijek predivni, ali neki fanovi već fakat pretjeruju da nešto više od prijateljstva ima među njima, kao "šteta što nisu zajedno iako se zasigurno (blink) ludo vole", analiziraju njihovo ponašanje, itd.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 11.08.17 6:36

https://twitter.com/victoriaruffo31/status/895508150106955776

Dobro su neki napisali u komentarima: tražili smo negativku, a opet dobili lloronu (choronu)

U čemu je štos, ne smije se "dirati" u njen status plačljive mocinhe, pa nigdje uloge villane na vidiku!?

Mada, dosad pogledala 21 epizodu "Las Amazonas" (doduše napreskok) i začudo Ruffino plakanje me čak ni ne nervira blink

Šteta što više izgleda neće ponoviti istu ili barem sličnu ulogu Victorije Santiesteban de Mendoza

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marido98 on 11.08.17 14:07

Pa ja mislim da se Televisa plaši da je lansira kao negativku, prosto ljudi su navikli da je ona uvek dobrica i pitanje je kako bi je prihvatili, ali ja lično smatram da bi ona pokidala ukoliko bi lik bio napisan kako treba.

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.08.17 17:03

Ruffo je preplakala celu CDL ali meni to nije ni najmanje smetalo. Zena sjajno place i kada je to opravdano meni nije problem da je gledam. CDL je bila divna serija. Ali ako u nastavku ne bude Louvier dzabe sve jer su scene Ruffo i nje bila vrhunac te serije.

Ja mislim da bi ona bez problema odigrala negativku. Imala je u Amazonkma sjajnih momenata sa gazdaricom kuce. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10854

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.08.17 18:51

Meni se ona svidela u TDA gde je imala trenutke kad je bila "negativka" i mnogo mi se više tako svidela. Ali slažem se sa Milošem da ona kad plače, ona stvarno to radi tako dobro da ne možeš da se ne saživiš sa likom. Uopšte nije izveštačena kao neke druge glumice, nego baš prirodno to iznese. Ja pamtim neke njene baš jake scene iz Madrastre jer volim tu seriju, gde je stvarno pokidala koliko je dobro iznela emocije. Ove njene novije nisam gledao, poslednji put u TDA.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stef on 11.08.17 20:09

Gledaj Victoriju obavezno! Njeno najbolje izdanje. naklon naklon naklon

Posting Freak

Poruka : 6931

Back to top Go down

Post by Marido98 on 11.08.17 20:41

Gledam sad DVD Victoria i stvarno su joj prejake scene. Tu je dokazala ko je i šta je, i zapušila je svima usta.

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.08.17 20:49

Ne volim takve porodične i životne telenovele, tako da mislim da "Viktoriju" nikada neću ni gledati. Svojevremeno sam pokušao i previše mi je to drame, a malo akcije i cirkusa. Voleo bih da gledam tu seriju, ali ima toliko drugih koje bih pre nje, tako da čisto sumnjam da će doći na red. smile2 Jedino ovo skraćeno, ali to ne računam.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Soleil on 12.08.17 15:19

Ovdje su se osvrnuli na njeno plakanje https://youtu.be/zf1Cnij0_lw?t=1128 video + popratna muzika su lol1

Ovdje je pojasnila otkud joj ime María Victoria Eugenia Guadalupe https://youtu.be/zf1Cnij0_lw?t=1283 smile2

Njoj bi uloga villane fakat "legla k'o budali šamar", samo da je dobro napisan lik

Victoriano & Inés su imali baš teških scena: kad mu konačno priznaje zašto ga je napustila, pa kad se sukobe sa Loretom zbog Emiliana i tada Victoriano saznanje da je njen prvi sin umro, pa kad su zajedno otišli na groblje, itd., a Cesar & Vicky su bili na zadatku, odlično su iznijeli te scene. thumbup

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics