EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Alto astral

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Alto astral

Post by Soleil on 18.03.15 16:51

@Sava wrote:
Kada su saznali da su im pasoši kod kralja, Samantha komentariše Pepitu “Lembra daquela novela? Que aquela vilã linda, magra, ficava iludindo pobres mocinhas como eu pra levar pra Turquia? Só faltava ela aparecer aqui! Será que a Lívia Marini está por trás de tudo isso? Livia se for você, apareça! Não fuja da Raia!rofl

Aluzija na lik Claudije Raie u "Salve Jorge" lol1

Vídeo Show reúne personagens de Claudia Raia para um bate-papo

Susret/razgovor Lívije i Samanthe. smile2 Odlično napravljeno! thumbup

Inače, "Não Fuja da Raia" je Cláudijina emisija iz 1996.

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Soleil on 18.04.15 15:26

Em homenagem a Claudia Raia, Samantha é humilhada por diretor

Samanćita & Pepis su hit! naklon rofl

Ići će na audiciju za mjuzikl povodom 30 godina Cláudijine glumačke karijere, napraviti scenu Jorginhu (režiser tog mjuzikla i ove novele) i sa njim se posvađati. Usput će promovisati mjuzikl o Chaplinu, koji priprema Cláudijin partner Jarbas Homem de Mello (on se već pojavljivao u noveli, kada je Samantha gostovala u emisiji "Encontro com Fátima Bernardes"), a Samantha će se upucavati Jarbasu. rofl

Odlična ideja! smile2 https://twitter.com/Teledramaturgia/status/580869598377021440

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 30.04.15 20:43

Jučer je naprosto fantastična, fenomenalna i sjajna 153. epizoda bila emitirana. naklon Cijela epizoda je bila baš naklon, a imala je gledanost od 28% (što je rekord gledanosti ove novele). Novela završava sljedećeg petka sad, a 161 epizodu će imati. Baš će mi nedostajati ova zaista sjajna, divna i fenomenalna novela. cry

https://twitter.com/EdsonCOficial/status/593614303552512000 thumbup

Conrado Caputo (Pepito) / Torloni / Cláudia Raia (Samantha): https://instagram.com/p/2DrqZQsFi3/?taken-by=claudiarreal. naklon

Maria Inês (Christiane Torloni) & Úrsula (Sílvia Pfeifer) su prijateljice iz mladosti. Dok je MI uvijek trudila biti dobra i iskrena prijateljica prema Úrsuli, Úrsula je samo glumatala neko prijateljstvo, a nikada nije uopšte podnosila MI i uvijek je govorila sve najgore protiv nje.

Kada su upoznale Marcela (Edson Celulari), MI & Marcelo (#Maricelo) se zaljubili jedno u drugo, a Úrsula se beznadežno "zaljubila" u Marcela iako je ovaj nije fermao ni 5%.

Kada su bili u Parizu, Úrsula je naštimala kao da je Marcelo prevario MI sa nekom Francuskinjom; oni su raskinuli, na dan Inêsinog vjenčanja sa dr. Bittencourtom se Marcelo pojavio, ali ona nije odustala od vjenčanja.

#Maricelo se nakon toliko godina i dalje vole, počeli se opet viđati.

Úrsula, uz pomoć jednog doktora, izmislila da ima tumor na mozgu i da je na samrti, samo kako bi zadržala Marcela u braku kraj sebe. Napravila je scenu MI, ispalo je kao da je ona kriva što je ovoj "pozlilo" i što je zamalo "umrla", a MI nikako nije mogla sebi oprostiti to.

Prvo je Ricardo (Nando Rodrigues), Úrsulin i Marcelov sin, otkrio sve, pa je nekako napravio da najprije MI sazna, a onda sve ispričao Marcelu.

MI bijesna dolazi kod Úrsule i obračunava se sa njom.

Nakon čuvene scene iz "Indije" (Melissa vs. Yvone / Letícia Sabatella), Chris Torloni je opet u svom elementu; "rasturila" je u ovim scenama u "CdI" & "AA". MI je baš isprebijala ovu Úrsulu, a usput je saznala da je Marcelo nikada nije prevario, već da je sve to Úrsulina spletka. Kasnije dolazi Marcelo i obračunava se sa Úrsulom, baš joj se dobro nagovorio.

Današnji "Video Show": Confira os bastidores da cena de briga entre Úrsula e Maria Inês ("Hoje é dia de vingança, bebê! lol1).

Chris Torloni (naklon): "Hoje é dia de rock, bebê!"

Vídeos:
Humilhação da Maria Inês / Part.1
Humilhação do Marcelo / Part.2

naklon naklon naklon naklon naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 30.04.15 21:06

Baš malopre videh ove scene. Odlične. naklon

Joj, što Silvia Pfeiffer pregrozno preglumljava. horor Ajd' ako je samo u ovoj sceni loša, ali ako je celu seriju takva horor Plus još ovako užasan lik, duo fantasticus. wall

Edson recituje malo, ali Chris naklon Svaka joj čast.

Highlight scena je kad Ursula preti da će skočiti kroz prozor, a Marcelo joj kaže: Uradi to! Je l' ti treba pomoć? rofl

Posting Freak

Poruka : 7141
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sava on 02.05.15 14:08

Bilo je reči da će posle završeta AA, autor pisati seriju sa likovima Samanthe & Pepita. To je za sada samo ideja, ali nadam se da će se realizovati. Ovo dvoje tako dobro funkcionišu, da je šteta da ih još ne iskoriste.

U 155. epizodi su oboje otpevali svoje pesme. rofl Samanthina je "Tô oca, sabe" (njena uzrečica tokom cele novele), a Pepitova je "Funk do Peru" (Pepito je Peruanac). Kada je Samantha čula njegovu pesmu, bila je sigurna u svoju pobedu na tom takmičenju, čak je slagala produkciju da Pepito nije zahtevan, pa je imao samo zelenu pozadinu i ovaj nesretni stajling za snimanje svoje pesme, dok je Samantha imala igrače, osvetljenje itd. Ali se ipak Pepitova pesma više dopala produkciji. rofl

lol2

Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Soleil on 04.05.15 13:42

Pepis & Samanćita. aw Nadam se da će doći do realizacije njihove serije, pregenijalni su. U večerašnjoj epizodi bi trebali biti prikazani video spotovi tih pjesama.

Intervju sa autorom Danielom Ortizom. thumbup

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 04.05.15 15:50

cry

Ali je ova reta final zaista naklon naklon naklon.

Jedva čekam današnju epizodu, pogotovo što će Laura konfrontirati Marcosa i nagovoriti mu se. naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 04.05.15 21:25

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 05.05.15 10:03

Jučerašnja 157. epizoda: Marcos confessa para Laura que queria matá-la e é levado preso

Nathalia Dill & Thiago Lacerda su briljirali u ovoj sceni kada negativac Marcos sve prizna Lauri, ona se razljuti, izvrijeđa ga, "poklopi" komentarima i nekoliko puta ošamari. naklon naklon naklon

Zaista je odličan bio razgovor #Cesálie. thumbup

Pepito pobjednik takmičenja, a O Louro José stalno "prozivao" Samanthu, zbog čega je ovoj krivo. rofl

Jorge Fernando (ili Fernandes, kako Samambaia kaže lol1) rekao "Tô oco", a Ana Maria Braga rekla "Tô oca". rofl

Laura na kraju epizode saznala da Úrsula, ipak, nije njena majka.

Ko zna, možda ipak ispadne da je Tina majka, sve upućuje na to sa ovom pričom o blizancima. nezna

Mada, zbog čega bi MI lično rekla Marcosu ko je Laurina majka, osim ako možda nije ona u pitanju. nezna

Ma samo nek' nije ona Adriana!

Manuel & Tina su baš predivni. aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 06.05.15 6:03

Gledanost 157. epizode je bila 29%, potpuno zasluženo. thumbup Globo već neko vrijeme uopšte nije imao takvu gledanost u terminu novele das sete.

Samanćita i njen O Sultão će se opet sresti, baš kao što joj je i obećao. juhu

https://instagram.com/p/2UoY7csFqV/?taken-by=claudiarreal

https://instagram.com/p/2UVXSulV4E/?taken-by=conradocaputo

https://instagram.com/p/2Uf4ddsMsL/?taken-by=igorrickli

https://instagram.com/p/2R8z1bMMli/?taken-by=igorrickli

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down