EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Alto astral

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Alto astral

Post by Stef on 04.09.16 22:01

Emituje se u nekim latinoameričkim zemljama.

Internacionalni naziv je Por siempre/Forever and ever.

Na YT imaš sinhronizovanu, u nekoj zemlji se u petak završava. smile

Od mene preporuke.

Posting Freak

Poruka : 7146
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.09.16 22:13

Krenuću sa gledanjem. Nadam se da je bolja od Regre i Babilonie koje su me razočarale.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Stef on 04.09.16 22:21

Ma kakve Regra i Babilonia. To vredno spomena nije.

AA za razliku od obe ima centralnu priču, raznovrsne likove i sjajne misterije.

Samanćita Paranormal i Pepis Perez su najpiš likovi serije. roofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.09.16 22:22

Snimak na yt je loš. I plus ima one okvire okolo. A ne mogu da je nadjem po ovim sajtovima što kače seirje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 04.09.16 22:24

Ja gledam original verziju, inter. mi je samo orijentir.

Vidi sa Savom, on uvek zna gde se šta može naći. mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 04.09.16 23:18

Samo ću reći da je na kraju predobro i genijalno ispalo ko je Laurina majka. naklon

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Stef on 11.09.16 20:10

Završio, odlična, odlična serija! aplauz naklon
Nešto se kao sa Anjo mau desilo, do kraja serije su anulirali one gluposti što su imali.

Pogotovo mi je drago što je MI vratila sa kamatom Ursuli za onaj šamar. cool

Nije mi se svidelo ono oko Oscara.
Bilo bi mnogo bolje da je proganjao Suzanu kao duh.

Ovako je debilno jer se baš sećam one scene kad Suzana beži iz kuće od njega i samo se odjednom on stvori kod auta. facepalm
Da ne pričam ovo za bolnicu što joj se uvukao u sobu. bonk

Ona scena kad Marcos beži iz zatvora pa sjebe onog zatvorenika je skroz Passione stil, kad je Clara bežala pa babu zajebala. rofl

Što bi Mexicanci rekli, ni que Marcos, ni que ocho cuartos, Samanćita i Pepis su sve pojeli u finalnim epizodama! naklon rofl
Ali kad je ona nastupala u onoj rupi pred 5 ljudi rofl rofl rofl pa još Pepito stoji iza onog stuba i kmeči nad Samanćitinom sudbinom lol2 pa kad joj se kralj pojavio pa se naljutila na Pepita što je ovaj pobegao jer hoće da bude secuestrada. naklon rofl rofl rofl

I onaj show kod Brage naklon naklon naklon kad su je papagaj i Jorge Fernandes ( look ) zvali Samambaia rofl rofl rofl i kad je ona Ludmilla napljuvala za sve pare lol2

Pesme su im treš total, ali show! naklon rofl rofl rofl
Pepitov spot ko da radio ZAM iz '90-ih, a ona ista Dragana Mirković. lol1

A tek Samanćita: Será que eu não vou ter final feliz no ultimo capitulo da minha novela? Mais claro, eu sou no penúltimo capítulo! E no penultimo capitulo..... A mocinha deve ser secuestrada!
Umro sam! naklon rofl rofl rofl rofl rofl

Velika je šteta što se taj spominjani sitcom sa Samanćitom i Pepisom nije realizovao.
Fantastičan su tandem. aw

Moram da priznam da je Lacerda bio odličan u scenama kad je bio ranjen i kad je došla MI kod njega u posetu. Definitivno čovek nije za negativce, u tim mirnim i normalnim scenama je odličan.

Za Guizea da ne pričam, razvalio je doslovce. naklon

Isto su Dillica i Chris Torloni razvalile u sceni kad je Laura rekla MI da joj je ćerka. aplauz
Ta misterija je odlično ispala. naklon

Negativci adekvatno kažnjeni, sem one krave Debore, za koju mi je najžalije što nije kažnjena.
Ursulina i Marcosova kazna odlična. naklon

Svidelo mi se što se Sueli izvukla. aplauz

Ali mi je isto preglupo ono na venčanju Caiquea i Laure kad hoće Azeitoni da se približi, pa on neće da razgovara sa njom i tek se onda, nakon nekoliko meseci, prepametna Aurelia setila da mu kaže da je Sueli pomogla da skembaju Marcosa. I on je istog momenta potrčao njoj i nazvao je mama. facepalm

To je trebalo da urade na drugačiji način, da je Aurelia rekla ranije, pa da je on polako prihvati kao majku, a ne ovako zbrzano i nebulozno.

Sad se setih, scena kad je Azeitona sašio pesnicu Marcosu u glavu je hit! naklon naklon naklon

Isto mi je krivo što su ubedačili Afea. Nikako nije trebalo sa Dirce da ga ostave.
Prvo što nisu nikakav par, a drugo, njihova priča na mene nikakav utisak ostavila nije. yawn

Njega samo sa Cidinhom i ćao. aw
Ricarda je trebalo da pošalju na neki turnir, nešto, i tamo neku da nađe.
Ko na primer što je u Celebridade Henri Castelli u poslednjoj epizodi naišao na Anu Paulu Arosio na putu i njih spojiše. mrgreen

Ricardo i Cidinha priča mi je isto bzvz, te priče nekad smo se voleli, pa se rastavili, pa se sad opet volimo su mi dojadile više.
Zato mi ni Marcelo i MI kao par nisu legli. smile2

Ali mi je zato drago što su se Manuel i Tina pomirili. aw

Onaj ples kad je njega neka baba štipala za obraze da vidi da l' mu je prava brada lol2 i kad je onaj deda uhvatio Tinu za dupe su priceless! naklon rofl rofl rofl

Isto mi je drago za Cesara i Italiju, njihova priča je stvarno drugačija. thumbup
U početku je on bio đubre, ali se postepeno u nju zaljubio i stvarno mu se na licu videlo da se kaje.

Al' Vicente i Marieta naklon rofl rofl rofl pa kad su ih svi uhvatili kako se muvaju kod nekog drveta naklon a oni sve zamazani od karmina. rofl rofl rofl

Samanćita i kralj isto super par, sad oni i Nazir i Pepis da izlaze zajedno. rofl
Ali ono kad su plesali u finalu pa napravili srce oko Samanćite i Pepisa naklon rofl rofl rofl

Poslednja scena predivna, Bella ne zaklapa. aw rofl

No, dobro, da privodim post kraju, odlična serija, scenario isto iako je bilo mana, divna muzika, živopisni likovi, produkcija na visokom nivou, režija isto mada ko po običaju Jorge Fernando ima neke tragične spešl efekte.

Ocena - čista desetka, bila bi 9 da se nisu debelo iskupili do kraja. smile2

Definitivno najbolja Globova das 7 novela. aplauz

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.10.16 1:52

Odgledao prvih 10. epizoda. Mogu reći da mi se svidja. Ništa sad vauuu ali jako gleldjivo. Lagana priča sa dobim likovima. Ovo je možda jedna od retkih brazilskih serija gde mi ovi sporedni likovi ne smetaju. Imam utisak da u ovim iz ranijih temrina ima mnogo manje sporednih likova. U ovim večernjim ubace mali milion nekih nebitnjakovića sa glupim pričama. Ne znam koliko krate u odnosu na originalnu verziju i šta izbacuju ali trenutno su na delu kada Laura odlazi na onaj napušteni ranč da traži neku Rositu za koju misli da joj je majka. A i epizodu ranije je Caique priznao da je spavao sa njom, ono kad je ona mala bacila crtež.

Ova što glumi Lauru mi je super. Baš je slatka. wub Tek sam posle par epizoda skapirao da sam je već gledao u Avenidi.

Najveća mana mi je Thiago. Očajan je kao negativac, ali OČAJAN.

Sad verovatno nešto oko čega se niko neće složiti sa mnom. Samanta. Meni je ona za sada samo ok. Toliko ste je hvalili i citirali a meni za sada ništa posebno. Možda sam ja previše očekivao od nje. Nadam se da će se popraviti utisak. Kako su uopšte Caique i ona bili u vezi. Zar nije ona dosta starija od njega?

I ne bi ja bio ja kad ne bi pročitao neke spojlere. besan Slučajno sam video u Stefanovom postu ko je Laurina majka. Baš me je to iznenadilo. Nisam očekivao da je ona.

Sueli mi je super. Gotivna mi je ta glumica.

Italia i Cesar su mi takodje ok. Deluje mi da bi ta priča mogla biti ok.

Sve u svemu zadovoljan sam. Kapiram da će se ovo mnogo više zakomlikovati. Za sada je baš lagano.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 08.10.16 2:37

Lacerda je katastrofa ovde. Negativci mu uopšte ne leže.

Samantha u startu nije bila wow. Ali vremenom je postala takav show. naklon

Nascimentuši je Sueli legla ko budali šamar.
U Avenidi je kao Tessalia bila užas, ali ovde je super.

Ta priča oko Cesara i Italije je super. Odlično su je obradili.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.11.16 2:46

Evo mene na 28. epizodi. Šta znam. nezna Čim ja ovo ne gledam maratonski nešto ne štima. Daleko od toga da je loša serija ali opet ništa vauuuu. Možda sam ja na osnovu vaših komentara previše očekivao.

Ja imam utisak da se oni od starta vrte u krug. Eto jedino što je Laura na venčanju ostavila Marcosa. Sve ostalo je manje više isto.

Laura traži majku. Marcos i Sueli vrte konstantno iste scene. Italia i Cesar isto. Maria Ines, Marcelo i Ursula takodje. Kad malo bolje razmislim svi vrte istu priču od početka,

I najvažnije od svega, meni Samanta i dalje nije ništa vauuuu. Ne znam nekako mi je ovaj njen odnos sa Pepitom loša kopija Terese Cristine i onog njenog geja.

Gledam jer trenutno gledam malo serija. Da ima nešto zanimljivije verovatno bih odustao.

Savo ako vidiš ovaj post pošalji mi nove epizode. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top