EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Antes muerta que Lichita

Page 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Antes muerta que Lichita

Post by Eiza on 11.02.16 15:26

Nisam odustala, zastala sam na 111. epizodi.

Puno mi je novih serija započelo zadnja dva-tri tjedna, pa sam na njih bacila oko pa mi je zato Lichita morala malo ispaštati.

Ali ovih dana ću nadoknaditi, u kolikom sam zaostatku?
Mislim nekih 10-ak epizoda.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.02.16 15:31

Danas je 124. winky

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10189

Back to top Go down

Post by machy26 on 11.02.16 23:01

Pa nekako je i logično da na kraju bude sa Robertom i da se pomiri sa porodicom. I to će verovatno početi odbijanjem Augusta u sledećoj epizodi. Al' ako bude spavala sa njim, takav kraj ne bi bio primeren. cool
machy26
Member
Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by Eiza on 12.02.16 1:15

Stigla sam do 120. epizode.

Inače, nikada ne prakticiram prešaltavanje preko nekih scena, ali ovog puta jesam šaltala i to Brisu, Braulia, Magos i don Nacha. Stvarno to nikad ne radim, ali trebala sam što prije nadoknaditi zaostatak, a oni su mi lijeva smetala i bespotrebno trošenje vremena.

Miloš je sve više-manje rekao, mislim da je ovo dosad najzanimljivija etapa telenovele. Ovo da je Augusto Mateov skrbnik bilo je sasvim očekivano. Ali mi je fora kako se Augusto riješio Sheile. :caos: Predobro mi je bilo kako je Alicia spustila Sandru pred onim Amerikancem kada su se borile za kampanju, pa joj Alicia šuknula: Mene barem nisu otjerali jer sam bila nečija ljubavnica, a ova izbreči oči na nju rofl

Jako mi je lijepa scena bila kada je Beatriz došla na Alexovo vjenčanje. aw Bilo mi ju je žao kasnije što je morala prepisati svoj dio Icónice na Augusta zbog ucjene. Stvarno sam mislila da će netko uletjeti u zadnji trenutak i spriječiti je... Luciana postaje vrlo dobra. Ingrid jako dobro iznosi lik. Sviđa mi se ovo što se "odljubila" od Roberta i kako se sada žali da brak nije ono što je očekivala. Fora mi je što su je spojili s Gumarom, kako god on bio nepodnošljiv. ninja Simpatično mi je što spajaju Fatimu s Brisinim ocem.

Zadnja scena koju sam pogledala (120. epizoda) je ono Alicijino spuštanje na stage s crnim krilima. Sad me zanima kako će se opravdati Brauliu. Sutra ću nadoknaditi i te 4 epizode što su mi ostale. Sve u svemu, baš se radujem... jupi

Maite je sjajna... naklon

... i nikad ljepša.
Ovaj rep je brutalan.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Eiza on 12.02.16 16:54

Nadoknadila sve. Ove zadnje 4 epizode nisam prešaltavala.

Super mi je bilo kako je se odigralo ovo s nagradom za najbolju publicisticu. Vidim da je mnogi kritiziraju što se ipak pokajala i htjela vratiti nagradu, ali što se mene tiče, ne treba biti poput onih koje je čitav život prezirala. thumbup Super mi je ova moralna dvojba u kojoj se našla. Jest je zaslužila, ali ne na način kojim je došla do nje.

Don Nacho, a pogoootovo glumac me živciraju već odavno, ali volim njegov i Elsin odnos. Sylvia Pasquel - primerisima actriz naklon Oduvijek sam je obožavala.

Ovaj Gumaro, tj. Pablo Valentin... Ne znam jesam li goreg lika ili glume iskarikiranije ikada prije vidjela. facepalm

Volim odnos Roberta i Luciane. aw Lucifer na koljenima... naklon

Sandra & Beatriz VS. Augusto naklon zato se Sandra vratila u Icónicu. Sviđa mi se što kopni taj led i ta napetost između nje i Elíasa. Daphne posvojena. huh

*ebo ih više onaj silni media content uz ovakvu bruku od entrade. Prvo je čekaš praktički 40 epizoda i onda ispadne ono sranje. Evo nas već do 125. epizode, a ona i dalje ista. Ali važno je da Pasquel uči kako se služiti tabletom ili onaj Godinez World. facepalm A tek Corazón enamorado...

Djeluje mi da su ovih zadnjih epizoda učinili isto što i s CDC, baš se radnja podramila i to dosta. Mada i dalje ima tih nekih pokušaja smiješnih situacija, ali mi se čini da ih je puno manje nego ranije.

Super kako je završila današnja epizoda. Mislila sam da će Alicia spucati onu tortu Luciani u facu, ali vidim spuca je Gumarovom i Robertovom prijevarom.

Još samo 6 epizoda(+dvije finalne).

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.16 17:10

I meni se svidja što se stalno bori sama sa sobom. Zato i volim one njene scene sa kamerom. Ta ideja da priča sa kamerom im je pun pogodak. naklon

Ovaj Gumaro, tj. Pablo Valentin... Ne znam jesam li goreg lika ili glume iskarikiranije ikada prije vidjela.

Pablo Valentin je odličan glumac, samo što je ovaj lik preretardiran.

Luciana se baš promenila. Nije ona nikada ni bila neka velika villana da bi imala loš kraj. Samo je išla po Iconici i pričala svoje fraze. rofl A sada je hit sa svojim ponašanjem. Epizode kada je išla u kafić Gutjerezovih i jee kolače iz nacolandie su mi bile hit. rofl Njen i Robertov odnos mi je baš dobar. Nekako su mi baš simpatični. Eto kako dva glumca mogu da se ukače i ako nisu par. Dok sa druge strane Maite i Arath nemaju ni H od hemije.

To sa Dafne mi je malo ispalo bezveze. Zašto bih njih dvoje usvajali dete?

Da, još samo 6 epizoda. Šteta što ovaj najzanimljjviji deo nije malo duže trajao.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.02.16 10:17

Finale će biti podeljeno na dva dana. U subotu u 20:30h u trajanju od 2 i po sata. I u nedelju u 20h u trajanju od 2 i po sata.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 19.02.16 10:27

finale podeljeno na dva dana i oba dela traju dva sata roll ne gledam seriju, ali po meni je ovo glup potez. Bolje je da su finale spakovali u dva sata nego sto ovako razvlace.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3251

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.02.16 11:05

Kapiram da je trebalo da traje tri sata finale, ali prosle nedelje su zbog pape izgubili jednu epizodu, nije se emitovala dal u petak, pa sad to moraju da nadoknade.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.02.16 12:36

Pa kako drugačije, fracaso će završiti u velikom stilu samo je pitanje kada će imati manji rejting - u subotu ili u nedelju?! ziveli

Moderator

Poruka : 8004

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics