EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Antes muerta que Lichita

Page 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Antes muerta que Lichita

Post by Miloš92 on 23.02.16 19:03

Ma Roberto je užasan lik, a ni Arath nije ništa bolji. Roberto je u prvoj nedelji bio dobar sve posle... stars Toliko su ga odvojili od Lichite, mlatio je celu seriju sa svojim sinom, sad na kraju sa Augustom i onim dedama iz API-a. Zato i kažem da ja njih dvoje ne smatram parom.

Što se Maite i Santamarine tiče već sam pisao u tome. Meni ona uopšte nije bila nesigurna i neubedljiva u scenama sa njim. Sam lik je imao strahopoštovanje prema Augustu, a ona je to iznosila na pravi način. Prosto Lichita je imala tremu u prisustvu Augusta. Kada mu se par puta suprostavila (kao onda kada ga je ucenila porezom na onom mostu), a i sada kada ga je zavodila i u ovom finalnom obračunu bila je odlična. Prvo scena cuando digo no es no...  naklon  naklon  naklon A onda i ona u sobi kad su se unosili u facu. Ona njega pljuje, a on joj uzvraća da se ona upravo u to pretvorila. Pa je još bocne sa pitanjem da li je on naterao da pokrade i najboljeg druga.  naklon Odlični su bili. I složio bi se da su Santamarina i ona imali dobru hemiju. Ja sam počeo da navijam za njih dvoje još onda kad su živeli u istom stanu LA. Vala bolje da je on bio glavni.

Zaboravio sam da prokomentrišem scenu kada stiže sa Robertom u bolnicu i njega odvode u operacionu salu, a ona ostaje uplakana i sama. Kako je tu prenela tugu.  cry

Ona scena kada se pojavio na bazenu, i ona vrlo slaba reakcija Alicije doista me neugodno iznenadilo kako je loše izvedeno. Ali onda doznajemo da je ona već saznala da je živ, pa rekoh lažna uzbuna.

I ja sam bio u fazonu šta je ovo? Prvo kad su ga ovi dočekali u Iconici a onda i ona. smile2

I meni je najupečatljivija scena bila kad su svi stavili perike i  kad i ih je ona poslužila kafom, kao u stara ''dobra'' vremena. Bilo je baš emotivno.

Spomenuo sam već tu scenu. Stvarno odlična scena. Neko ko nije gledao kad vidi ovu sliku rekao bi kakve su ovo budale. Ali je scena toliko jaka i emotivna da nemam reči. Baš kao što su i hteli da pošalju poruku, svi smo mi nekada Lichita. Pa tako i ovi sa perkama, svako od njih je u odredjenom trenutku serije bio Lichita.

Definitivno će mi nedostajati Lichita, odnosno Alis triunfadora. smile2

Maite je pokazala ko je i šta je, samo sada da ne završi kod Nicandra. Mada ona obično psole dobre uloge ode u neko smeće. Neka sačeka bolje Carlu i Blanco-Pena. I onako je ok sa Carlom, a Blanco-Pena je takdje vole nakon MP.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10572

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.02.16 19:19

Miloš92 wrote:Mada i ako će Angel sad verovatno da se uključi, ja sam siguran da ne bi imali ovako bedan rejting da su se emitovali pre npr godinu dana. Verovatno ne bi bili boom, ali ne bi bili ni ovakav fracaso.

Nisam planirao da se uključujem, ali imam odličan povod. rofl

Gran estreno Sueno de amor imao je više tvitova od gran finala Lićisfracasade. naklon rofl Debela Betty je obrisala pod internacionalnom zvezdom Maite. rofl

#SueñoDeAmor: 30,5K
#FinalAMQL 27,7K

Moderator

Poruka : 8152

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.16 19:58

Da, da... Betty 100%. rofl rofl rofl Idi na twitter Rumores i obrati pažnju na ankete koje se vode poslednjih dana. Čisto da vidiš kako Maite briše pod sa debelom Betty.

9% África Zavala /ACT
79% Maite Perroni /AMQL
09% Betty Monroe /SDA
03% Mariana Ochoa /ASC

Toliko je obrisana da ima "samo" 70% više.  rofl

A obrati pažnju i na ostale ankete koje su se vodile ovih dana. Kao npr za najbolju heroinu za termin 18h.

80% Maite Perroni /CDC
10% AdrianaLouvierYNCELH
10% Paulina Goto /UCHED

EizaGonzález/LolaEUV
05% Edith González /PDM
68% Maite Perroni /MP
21% AngeliqueBoyer/Teres

Con un 71% de los votos, la Mejor Heroína de las 6PM de los Últimos 10 años en México es ¡'Lucrecia' de #MiPecado (@MaiteOficial)!

Eto čak je prešišala i Boyer sa svojih 30 puntos de rating. Nadam se da su ti (vam) sada neke stvari jasnije. Boyer svojim serijama pobedjuje Maite što se rejtinga tče. Al kad se njih dve kao ličnsoti stave u odnos vidi se koja je veća zvezda.

A  onda i za 16h.

Con un 45% de los votos, la Mejor Heroína de las 4PM de los Últimos 10 años en México es ¡'Marichuy' de #CuidadoConElÁngel (@MaiteOficial)!

Dva termina su već njena, a za 19h i 20h i dalje traje glasanje, a u svojim grupama je već pobedila.

Obrati pažnju kakva imena ostavlja daleko iza sebe, a ne tamo neku Betty Monroe. Al dobro verovatno će tvoja opterećenost sa Lićisfracasadom u slučaju da SDA bude gledanija dovesti do toga a kažeš da je Betty veća zvezda od Maite. rofl

A ono ne bi blo loše da smanjiš svoju opterećenst i počneš da razmišljaš. Logično je da poslednja epizoda serije koja je tokom čitavog emitovanaj bila fracaso neće prvući neku pažnju za svoje finale. Nije tako teško shvatiti.  smile2

Šta više da ti kažem. Brojke sve govore. Baš je fracasada kao i njena Lichita.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.02.16 20:09

Naravno, brojke govore sve, bez obzira na mizerije rejtinga koje Maite ostavlja sa svojom Lićisfracasadom, debela Betty i 1. epika SDA su bili komentarisaniji na TW. Prihvati to. :champ:

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.16 20:29

Pa da li si ti realan čoveče? Ti stvarno misliš da će neko gledati SDA zbog Betty? rofl Pa odavno neka glumica nije naišla na toliko loš prijem kao ona. Lichita je fracasada, to je činjenica. SDA može biti exito, što ne bi bilo iznenadjenje jer je Osorio sa poslednje dve komedije odlično prošao. Shvatio je čovek kakve priče prolaze kod nih, porodične sa klincima, ne rizikuje kao Ocampo i ne izmišlja toplu vodu. Ali Betty neće biti veća zvezda od Maite pa da ima 40 puntos de rating. I da bitno je da su Maite na početku Lichite ostavili rejting od 30. Ma ja mislim da je Maite kriva za propast televise. Dala im devojka samo tri svetska booma, kod njih dva ogromna exita i jednu uspešnu seriju. A osim CDC i ove manje uspešne je odlično prodala. Koliko ih ima Betty? Samo ću reći da je Maite iza sebe ostavila Edith, Louvier, Boyer, pa eto i debelu Betty. Eh kako bi neke volele da su fracasada kao ona. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.02.16 20:36

Miloš92 wrote:kod njih dva ogromna exita

rofl rofl rofl
Koja DVA?! Njen jedini ogroman exito u Mehiku je CCEA.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.16 20:41

LG je ogroman exito. Druga po rejtingu u tom terminu. To što nije imala rejting kao CI ne čini je neuspešnom. Odavno ni jedna u 21h nema rejting kao FELS pa nisu zbog toga fracaso. Al ne mogu opet voditi raspravku na temu CI i LG. Onaj ko smatra Gatu fracasom je sve samo ne realan, a ja na takve ne bih trošio vreme.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.02.16 20:45

LG je exito, ne OGROMAN exito. Stvarno se prizemlji malo kada je reč o Maite. stars

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.16 20:57

Serija koja ima drugi najveći rejiting u tom terminu je za mene ogroman exito. Prosek 17.9 i 22.5 koliko je uspela da dostigne u pojedinim epizodama su ogroman exito za 16h. Dakle CI pa ona. CI je boom koji se pojavi jednom u ko zna koliko godina. Kao što je LFMB bila boom u 20h, ali to ne umanjuje ogroman uspeh MCET u istom terminu.

Ja nema potrebe da se prizemnim. Kada te čovek u svadji pokopa činjenicama krećeš da se baviš nebitnim stvarima i prelaziš u napad. Ništa novo. Ti iznosiš svoje mišljenje o nečemu, na šta imaš pravo. Ja ti donesem brojke koje pokazuju mišljenje većine. Jbg. Maite je sa 71% pobedila glumice poput Edith, Boyer i Louvier. Al verovatno si ti mnogo bitniji i tvoje mišljenje je mnogo važnije os svih tih koji su glasali. Možda samom sebi, meni nisi. Tebi bi bolje bilo da smanjiš opterećenost nekom tamo serijom jer tvoja opterećenost sa Lichitom i Maite prelazi sve granice normale. I zaista neću više potrošiti ni slovo na tebe, ako mi ponovo napišeš neku glupost poput zvezde po imenu Betty Monroe. Da sam te pitao pre dva meseca ko je ona ne bi znao da mi kažeš.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.02.16 21:12

Ja ne pričam o brojkama, kojih se ti hvataš samo u pojedinim epizodama pa prodaješ meni kao činjenice.
Pričam o pompi, medijima, pisanju i sveukupnoj prisutnosti. Kad se kaže Maite prva asocijacija je na CCEA, kao što je na Spanićku Usurpadora, na Lucero LDA i slično... Pa čak i ako su neke serije posle tih bile bolje, kvalitetnije, uspešnije... Brojevi tu nisu bitni.

Ono što su Levyrroni napravili sa CCEA je bio cunami, LG naspram toga nije bila ni povetarac.

I ne mogu sa tobom da diskutujem o Maite jer si manijakalno pristrasan, subjektivan i padaš u trans na svaki pomen njenog imena. O svemu možemo da pričamo, ali o njoj ne. :caos:

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics