EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Antes muerta que Lichita

Page 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

View previous topic View next topic Go down

Re: Antes muerta que Lichita

Post by Miloš92 on 23.02.16 21:47

OMG, da li ćemo opet o istoj temi? Marichuy je uloga koja je nju obeležila i ona će uvek biti Marichuy (isto kao što je i Spanic Usurpadora, sam si to rekao), ali to ne znači da LG nije bila exito. Mi smo sada pričali o rejtingu, mislim barem ja, ali ako pričamo o glavnom paru LG ne može da pridje CCEA. Ne LG, nego boom zvani CI je po tom pitanju kao što si sam rekao povetarac u odnosu na CCEA. Ono što su uradili Levyrroni nije niko a vala i neće nikada. To samo ide u prilog tome koliko je Maite popularna tako da nemoj sam sebi uskakati u usta. Kako je fracasada i nije zvezda ako je izazvala cunami? Onda, koja je druga mlada postigla ono što je ona postigla sa Levyem? Ana? Boyer?

Ja sam poprilično realan što se nje tiče. Uvek sam govorio da je imala velikog uspeha ali isto tako i velike promašaje. Da sam nerealan nikada ne bih priznao da su CDC i Lichita fracaso. Pljuvao sam je kao niko drugi za vreme TDA. Kada je bila debela govorio sam da je debela. Sada kada je lepa govorim da je lepa. Zar ne zgleda odlično u Lichiti? Neću valjda reći da je ružna da ne bi ispao opterećen sa njom? Pa nju i njeno izdanje i glumu u Lichiti svi hvale, ne samo ja. Ja nikada nisam rekao tokom prethodnih meseci da je Lichita exito ali to ne umanjuje činjenicu da je Maie zvezda i da u svim glasanjima kako sa svojim exitima tako fracasima pobedjuje svoje protivnice. Maite je vremenom postala ime, neko ko ima armiju fanova koji će uvek biti uz nju i glasati za nju pa čak i kada ne zaslužuje. To je zvezda. To je upravo razlika izmedju nje i ostalih. Jbg ko hoće da prihavti neka prihvati ko neće njegov problem.

Ja zaista ne razumem tebe i tvoju opterećenost Lichitom. Ok, fracaso je, ni prvi ni poslednji. Ne kapiram čemu odjednom to toliko hejtovanje Ocampo i Maite. Reći da Maite nije uspešna je smešno. A još smešnije porediti je sa nekom tamo Betty Monroe. Mislim sve sam očekivao ali to nisam.

I stvarno ne znam dokle ćemo voditi iste raspravke. Mene je smorilo da kucam jedno te isto. Ja ću lepo da sačuvam ove postove pa ih kopiram po potrebi. rofl A možda je i bolje da ne odgovaram. Neka bude da je Maite najveća fracasada u istoriji telenovela. Jeste obišla pola sveta i svojim ulogama žarila i palila. Ponavljam po milioniti put, dva poslednja svetska booma u svakom smislu te reči su upravo njene serije. To je činjenica ko misli da nije neka kaže koje su to serije u poslednjih 10 godina bile uspešnije od CCEA i TDA?  Ali ipak je fracasada.

Eto imate sad novu zvezdu i divu po imenu Betty Monroe pa pišite malo o njoj. Veća je zvezda, deblja je... Imate materijala za svadjanje kolko hoćete.

I za kraj moram da te razočaram i kažem da ovo nije jedini # koji je korišćen te večeri. Mnogo su komentarisali pod #FinalAMQLichita jer je uobičajeni # bio upravo #AMQLIchita. Tako da verujem da je ipak maite pobedila divu Betty.

I sad stavrno šta god napisao ja ne odgovaram. Odoh da gledam divu Betty.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by machy26 on 26.02.16 19:14

''Pre pod zemljom, nego tetkasta'' rofl  Odakle im takav prevod?! mrgreen

Iz TV Novosti
machy26
Member
Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by Ángel on 26.02.16 19:29

Pa Milan Adžić, šta reći. zubo

Moderator

Poruka : 7938

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.02.16 13:31

Po meni je covek izuzetan novinar, koliko god da mu je ovaj prevod malo cudan.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics