EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Victoria

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: Victoria

Post by Direwolf on 01.05.15 3:06

A dobro srcu se ne moze narediti koga ce da voli, ali mislim da je od samog starta znala u sta se upusta
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 507
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Stef on 02.05.15 1:55

Završio pre nekih sat vremena. Odlično finale, dostojno ovakve serije.

Serija je sjajna. naklon Koliko god alternativni kraj bio realniji, pravi mi je ipak draži. aw Ne vredi, ne mogu protiv Jeronima i Victorije. aw Jedan od najdražih telenovela parova.

Pored njih, parovi poput Elene i Gerarda, Camile i Bernarda i Mariane i Andresa su mi predragi. aw

Enriqueov kraj naklon naklon naklon Kad mu je Tatiana rekla: Više nikad neću skupljati mrvice tvoje ljubavi, Enrique. Ni tvoje, ni ničije. Zbogom. naklon Bravo, Tatis, carice! aw

Ono čega se najviše plašio, to se i desilo - ostao je sam, obe žene koje je voleo su ga šutnule. naklon

Sjajno mi je što je serija završila na isti način kako je i počela, Jeronimovim monologom o tome šta definiše jednu ženu. naklon

Sve u svemu, prezadovoljan sam serijom. Definitivno, serija je savršenstvo kakvo se retko viđa. aw Toliko realna, kao da gledaš stvarne ljude. Bez preterivanja, gluposti, cirkusa - jedna prava porodična (iako feministička) telenovela. aw Romero-Uribe su zaista uradile vrhunski scenario. naklon

Muzika u seriji je bila odlična. Najdraže su mi "Te amé" i ona Camilina nešto tipa Hay quien diga el pasado...... Divne pesme. aw Jedino mi se nije svidela ona klinačka Marianina pesma, sva je njanjava, užas jedan. facepalm

Glumcima nemam šta da zamerim, odradili su sjajan posao. naklon Moram priznati da me je Ruffo iznenadila, zaista je razvalila ovde. naklon Meni je ona OK generalno (dok ne zacmizdri look ), ali je ovde bila izvrsna. thumbup

Produkcija sjajna, ništa manje od mog dragog RTI-ja nisam mogao ni da očekujem. aw

Konačna ocena - 10/10. ziveli

Iako je možda najkvalitetnija telenovela koju sam gledao, ipak mi nije najdraža. PDG i TVAEAQ su mi za nijansu draže. Dakle, u mojoj TOP 10 listi najdražih telenovela, zauzela je 3. mesto. aw

Adiós, señora Victoria. cry Od sutra se družim sa meštanima Puerta Brava.

Verovatno ću je za nekoliko godina reprizirati, ovakvu seriju vredi ponovo gledati. aw

Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.05.15 3:35

I ja ću je sigurno ponovo reprizirati. Mislim mogao bih ja sad odmah ponovo da je gledam, ali da ne preterujem. rofl rofl rofl

Danas sam počeo sa "Mientras haya vida" prosto mi je trebala neka takva priča. Za sada sam više nego zadovoljan.

Stefane kako ti se Victoria svidela, siguran sam da bi ti se svidela i "Para volver a amar". Meni je to jedna od omiljenih serija a na našem forumu prošla je gotovo nezapaženo. Isto je dosta realna, obradjuje svakodnevne teme...

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10267

Back to top Go down

Post by Stef on 02.05.15 3:50

Hvala na preporuci. smile Za MHV i PVAA sam čuo same pohvale, probaću sa njima jednom.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marido98 on 25.06.16 4:17

Na 17. epizodi sam. Pre svega, zelim da se zahvalim Milosu na epizodamaa! Ranije sam gledao DVD verziju ali nije ni do kolena kompletnoj verziji, utisak koji se stice tokom gledanja je potpuniji. Prosto, nema nebitnih scena i gotovo sve situacije nose vaznu zivotnu poruku i istinu. Zahvaljujuci ovih 17 epizoda shvatio sam da svoje roditelje ne treba da gledam samo kao roditelje, vec kao osobe koje imaju pravo da se ljute, da budu nervozni, pa cak i da se zaljube kao npr. Enrike. Moram da priznam da sam prilicno razmazen i podsecam malo na Marijanu, ali sad sam svestan svojih gresaka.
Da se prebacim na samu radnju i likove. Viktorija Rufo je ovde fenomenalna, jos jednom potvrdjuje kakva je glumica zapravo i opravdava moju ogromnu ljubav prema njoj. Sama prica je dobro osmisljena. Ni jednog trenutka nisam uhvatio sebe da krivim Enrikea ili Tatjanu. Jer, Tatjana nije spoznorusa, jednostavno ljubav ne bira ni vreme ni mesto, pa ni godine. Tako da mi je ona potpuno pozitivan lik, bar za sad.
Deca su mi ok, malo me Paula nervira ali dobro.
Prica Heronima i Viktorije ide lagano i to mi se svidja, malo-pomalo je osvaja, bas je bilo smesna ona scena kad je zapisao tekst iz telenovele neke a ona u isto vreme gledala to. "Manje gledajte telenovele, g. Akosta. Skode vam."
Mariju Elenu Doering obozavam u svakoj ulozi, njena pojava mi jako prija, ima jako prijatan glas i siguran sam da cu pogledati La viuda del Blanco zbog nje cim zavrsim Viktoriju. Nastavljam da gledam i uzivam u ovoj BOZANSTVENO napisanoj telenoveli.

Senior member

Poruka : 837
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Stef on 25.06.16 5:08

Uživaj, serija je sjajna.

Da, ljudi imaju pravo da se zaljube i zato i ne krivim Tatianu.
Krivim Enriquea jer se nije razveo.

Mariana me je nervirala. Ali je zato tokom serije doživela neverovatnu transformaciju. naklon

Paula u početku OK, posle iritacija na n-tu.

Ruffo je divna u toj ulozi. Čekaj samo onu veličanstvenu scenu iz 20 i neke epizode. naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.06.16 13:13

26 epizoda. Hahahha... rofl Znam jer s vremena na vreme odgledam tu scenu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10267

Back to top Go down

Post by Stef on 25.06.16 13:24

Ma to je u ovoj TLMD verziji od 169 epizoda. Marido gleda ovu od 171 epizode sa Foxa. smile2

Baš tu negde od 20. do 30. epizode su bile 2 koje su trajale sat i po, zato nemam pojma koja je tačno. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marido98 on 25.06.16 15:51

Gledao sam vec tu scenu, isekao mi je Milos pre jedno 2-3 meseca smile2 Prejaka scena smile2

Senior member

Poruka : 837
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Soleil on 29.06.16 11:48

Kako sam samo obožavala te scene kad Victoria onog kretena Enriquea pošalje u 3PM. naklon thumbsup

Posting Freak

Poruka : 1656

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics