EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

SRB: Novosti III

Page 5 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: SRB: Novosti III

Post by Milos on 17.06.14 18:28

Sta mislite, ko veceras izlazi kao pobednik, "Ljubav na Silu" ili "Odbacena".. Jasno je kao dan da ce "Odbacena" trajati produzeno a ne kao po sajtu. Ako ovu novu na Pinku puste u 21h onda ce ici jos "Odbacene"...
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 779

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 17.06.14 18:34

Ja sam vidio najavu da Šešir prof K. V. ide večeras u 20:55

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Milos on 17.06.14 18:44

Ma kao da danas neko postuje programsku semu...
Svako radi kako njemu odgovara...
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 779

Back to top Go down

SRB: Novosti

Post by joey on 17.06.14 21:48

I kako se večeras završilo?  rofl  Šta su pustale suprostavljene strane? Nisam bio tu da pratim rat uživo.  facepalm
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Bayron on 17.06.14 21:57

prva je emitovala ono što je stojalo u programskoj šemi, a pink u 20:00 "gledanje na silu", u 20:50 "silu".

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Latinac on 17.06.14 22:41

Odbačena i sutra u 20:00.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2395

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Bayron on 17.06.14 22:58

vanredno stanje! buntovnu tapasiju muž je upucao u srce. na to ića šalje molitvu svom svecu da uzme njen život, a spase tapu... cry i svetac je posluša.  sad dobrodušna ića ugleda bespomoćnu devojčicu kako je na ulici vreba kamion, juri da je spase i traaas.... nesvest krv pljušti na sve strane... ića je gotova. :byebye: poslednja želja joj je da njeno srce ugrade skrhanoj tapasiji.... cry 

a tek da ne krećem o teškoj sudbini ićine ćerke, miti. to je već pravi horor i sudbina kleta. nene 

da zaključim, nikad napetije epizode. ne bi me čudilo da ića i odnese pobedu i zauzme nov termin na duže staze.

p.s.: zahvaljujem svojoj majci što sam upućen u sve ovo! rofl
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 18.06.14 0:42

Ma ta Odbačena je teška sprdačina od serije, mislim da goru seriju (mislim generalno na sve serije, ne samo na indijske) nisam video.  puke Čak je i Mala nevesta pojam za ovo.  rofl Odbačena vam je neki mix indijskih i meksičkih sapunjara (+ Telešundo Karton Studios, Analija & co.), pa vi vidite na šta to liči.  stars Budući da mi baba gleda (gledao je i deda, al' mu se više smučilo, mada gleda povremeno uz babu, kad nema šta da se radi  lolsign ), upućen sam u dešavanja. rofl Sećam se da sam, kad sam prošle godine išao na jednu slavu, pogledao malo uz babu i ostao  rofl naklon koliko je ono predebilno.

Uglavnom bilo je ovo (ključni momenti na 8:00-8:40; 10:00-10:30; 14:30-19:55)

Ma rofl naklon Ono kad Vira tresnu autom, pa kad onaj zavrljači onu babu na ivicu fotelje, šta li je već, pa kad vuče Iću po podu, pa kad onaj matori razbije ona vrata, a tek tuča  wow rofl Pa zajebali su Valeriu i Miroslavu sa nindža kornjača/WWE stilom.  naklon Zvučni efekti, debilna muzika, ono izigravanje balerine po sobi, razbijanje ormara, odguravanje na policu, a ovaj stane kod one police, pa se seri nakon par sekundi da treba da porazbaca one knjige sa police  rofl A o pucanju stola, pre nego što ga je ovaj i dotakao neću ni da pričam.  lol2 Taj je valjda napravio masku ( naklon ) da mu lice bude isto kao kod tog Virovog brata što je umro (verovatno je posetio dr Armanda Riveru rofl ), a razlog zašto je došao u njihovu kuću, mislim da ni on nije znao. rofl Znam da je Ića, ne bi li spasila voljenog od smrti, probola jednog negativca bar 20x. Uglavnom, snimak se pojavio, iako nikog nije tamo ni bilo sem Vira, Iće i tog probodenog (novinari su tek kasnije došli, pred kraj kasapljenja).  naklon Znam da su mi se deda i baba nervirali što se taj snimak puštao na svakih 15 sekundi na nekom TV-u u bolnici.  rofl

Kako god, mislim da će Prva dobiti ovaj rat, baš zbog toga što je ovo debilnije od one Pinkove preteče Sile, a debilane (što veće, to bolje) su kod naših gledalaca (nažalost) uvek dobrodošle.

Posting Freak

Poruka : 6748
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Aleks on 18.06.14 0:51

Odgledah ključne momente. Televisa je HOLIVUD za ove debile.  naklon 
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by joey on 18.06.14 8:17

Ja sad često kad dolazim kući uhvatim Malu nevestu. Moram priznati da se serija jako promenila, ne liči ni na Odbačenu, Nakušu, i kompaniju... Vidim da se skoro u potpunosti okrenula društvenim temama, oko usvajanja nepokretnog deteta, rehabilitacije, više tih njihovih pozitivnih običaja i slično. Naravno, ima tu i dalje onih klasičnih elemenata indijske sapunice, ali nije to ni prići onoj staroj Nevesti.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Next

View previous topic View next topic Back to top