EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gabriela Spanic

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Gabriela Spanic

Post by manumicko on 15.07.13 2:00

Gaby je suuper legendarna je glumica.

manumicko
New member
New member

Poruka : 23

Back to top Go down

Post by MISA on 23.07.13 1:00

Omiljena mi je u ''Zlobnici''.
Po meni nikako nije trebala da pređe u TV Aztecu, istina da dobija glavne uloge, ali La otra cara del Alma je užas.
Televisa joj je dala najbolje uloge u karijeri.
Nisam baš upućen u razloge prebačaja u TV Aztecu, 2006. je snimila poslednju seriju za Telemundo, mislim da bi trebala da se vrati u Telemundo ili Televisu, jer bi sigurno bila neka uloga i za nju, dobra je glumica.
Ali to je njen izbor, želim joj sve najbolje. smile2
MISA
Junior member
Junior member

Poruka : 100

Back to top Go down

Post by ghostrid on 07.08.13 0:37

Joj prvi put sam je gledao u Zlobnici... ali sam bio bas mali, te se i ne secam bas, ali se zato secam kad sam poceo da gledam Valeriju, i to od pola.. Od tada sam ju bas zgotivio...

ghostrid
Junior member
Junior member

Poruka : 144

Back to top Go down

Post by Soleil on 08.08.13 0:08

Časopis "Quem": Intervju sa Gabrijelom Spanic.

Com shows marcados no Brasil, Gaby Spanic diz que atuará nova versão de ‘Rainha da Sucata'
Atriz, que fez sucesso em ‘A Usurpadora’, está animada para visitar o país: ‘Estou com saudade dos pães de queijo, do café e dos meus fãs’.

Gabriela će 15 dana provesti u Brazilu, posjetiti će gradove Rio / Fortaleza / Recife / São Paulo / Salvador, radi promocije svog novog CD-a.

Gabriela kaže "da voli svoje fanove iz Brazila, pecivo sa sirom i brazilsku kafu".
I "da Brazilci uvijek traže da imitira Paolu Bracho i njen način govora. Ukoliko se ona ne sjeti nekih izjava/dijaloga od Paole, da je fanovi podsjete i da se oni sjećaju svih dijaloga".

"La Usurpadora" je već četiri puta bila reprizirana na TV stanici SBT; posljednji put prošle godine.

A atriz também adiantou que atuará na versão mexicana da novela 'Rainha da Sucata' (Globo, 1990), que teve Regina Duarte no papel principal. "Estou fascinada. Sei que foi uma novela de muito sucesso no Brasil."

Gabriela je izjavila da će glumiti u meksičkom rimejku Globove novele "Rainha da Sucata", u kojoj je Regina Duarte bila protagonistica. Gabriela kaže "da je veoma sretna zbog te uloge. I da zna da je novela postigla veliki uspjeh u Brazilu".

QUEM: "E novelas no Brasil, tem vontade?"
G.S.: "Primeiramente, estou focada em lançar meu disco e fazer o programa [Te amo a tiempo], meu tempo está tomado por eles. Além disso, farei uma novela na TV Azteca. Tenho contrato assinado com eles até 2015 e devo começar a gravar este novo trabalho em janeiro, que é uma co-produção do canal com a TV Globo. Vou atuar em 'La Reina de La Chatarra'."

Zauzeta će biti promocijom novog CD-a i pripremom programa "Te amo a tiempo".
Sa TV Aztecom ima potpisan ugovor do 2015. godine.
U januaru 2014. trebalo bi početi snimanje telenovele "La Reina de La Chatarra", ko-produkcija Rede Globo(-a) i TV Aztece.

QUEM: "Uau! 'La Reina de la Chatarra' é a versão de 'Rainha da Sucata'. Esta novela fez muito sucesso no Brasil."
G.S.: "Sim, sim. Estou muito contente. Estou fascinada. Sei que foi uma novela de muito sucesso e projeção no Brasil. Ainda não posso falar muito sobre este trabalho, mas estou confirmada, sim, para fazer. Será um grande papel. Enquanto as gravações não começam, virei ao Brasil para promover o disco. Estou muito entusiasmada para visitar o país agora que estou com um tempinho disponível. Quando as gravações da novela começarem, ficará inviável. Gravar novela é puxado. A rotina é intensa. Não sobra tempo para mais nada."

"Quem": 'Rainha da Sucata' je postigla veliki uspjeh u Brazilu.

Gabriela: "Da. Veoma sam sretna zbog uloge. Znam da je novela postigla veliki uspjeh. Još uvijek ne mogu pričati o projektu, ali već je potvrđeno moje učešće u rimejku. Biće to odlična uloga. Dok ne počne snimanje, baviću se promocijom svog CD-a. Rado posjećujem Brazil sada dok imam slobodnog vremena. Kada počne snimanje telenovele, neće biti vremena ni za šta, jer snimanje telenovela oduzima baš dosta vremena."
Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Soleil on 19.08.13 22:24

Gabriela Spanic grava chamada de sua nova novela que será exibida pelo SBT
Emissora deve exibir alguma das novelas em que ela participa.

Gabriela je jučer gostovala u emisiji "Domingo Legal" (SBT).

Također je snimala promose za jednu od svojih novela koja će biti emitirana na SBT, iako se još uvijek ne zna koja je novela u pitanju, i u kojem terminu će biti emitirana.

Govori se da je možda u pitanju "Soy Tu Dueña" ili "Emperatriz".

Na društvenim mrežama, njeni fanovi traže emitiranje "STD".

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Sava on 29.08.13 0:17

Sećate li se ove zvezde latinoameričkih sapunica: "Zlobnica" seksi i u četrdesetoj

Mnogi će se setiti popularne sapunice "Zlobnica" koja je brojne gledaoce svakodnevno vezala uz televizor i kauč, a ni njena zvezda ne pada u zaborav.

Venecuelanska glumica hrvatskih korena, Gabriela Spanić, podsetila je svoje fanove kako još brine o svom izgledu.

Na jednoj je fotografiji na pramcu broda kod Akapulka u belom bikiniju koji otkriva utegnuto telo glumice.

Gabriela izgleda odlično iako je u 40. godini.

Odmah su se pokrenule glasine o navodnoj plastičnoj hirurgiji, no Gabriela to odlučno demantovala tvrdeći kako je reč samo o dobroj genetici.

24 sata
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Bonita Barbara on 27.12.13 21:59

Da genetica joj je genijalana,mater i sestra su dokaz.

Bonita Barbara
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.01.14 19:41

@BlogRumoreS Gabriela Spanic podría regresar a las filas de Telemundo próximamente. @GabySpanic

ja bih iskreno i voleo da se vrati u Telemundo smile

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.01.14 20:06

Bar još godinu dana neće moći to da uradi. Potpisala je sa Aztecom za 5 projekata. Od toga je snimila dve serije, vodila je onu emisiju. Sad se spominje da će snimati novu seriju za drugu polovinu ove godine, kao i da će imati drugu sezonu te emisije. Time završava ugovor.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Franko on 23.01.14 20:12

Koliko ja znam, potpisala je ugovor s Aztecom isto kad i Edith i pod istim uvjetima. Tri telenovele u 5 godina.

La fiscal de hierro - 70/80
Las estrellas - 143/170
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 50/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2192
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Sponsored content