EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gabriela Spanic

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Gabriela Spanic

Post by Miloš92 on 24.01.14 8:10

Edith je tri telenovele, a Gaby 5 projekata, naglašavam projekata jer ona sama tako priča. Skoro je baš u nekom intervjuu pričala o tome da je već 3 od 5 projekata odradila (2 telenovele, 1 emisija)

Evo intervjua

Evo sama kaže, potpisala je na 5 godina, 4 telenovele i jedan projekat.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10083

Back to top Go down

Post by Soleil on 24.01.14 21:47

Vídeo: Gaby Spanic anuncia reprise da novela “Por Teu Amor” no SBT

Promo za reprizu "Por tu amor" od sljedećeg mjeseca na brazilskoj stanici SBT. Gaby poziva na gledanje telenovele.

"As vezes eu amo, outras vezes eu odeio!"
Iako je portugalski baš melodičan i prelijep jezik, ova sinhronizacija je baš užasna. rofl

Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by Marido98 on 18.04.14 20:54

Ova zena je nekada bila preleeepa (La usurpadora, Por tu amor, PRisionera), mnogo mi je zao sto se unistila plasticnim operacijama. Kad gledam Zlobnicu imam utisak da ju je glumila neka druga, a ne Gabriela Spanic. Ne znam zasto je to uradila sebi.

Senior member

Poruka : 831
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Xsica on 18.04.14 22:11

meni je ona jedino plastično izgledala u onoj Soy Tu Duena sad mi više ne liči plastično, malo se zbucala i to je to.

Inače njezina najbolja uloga mi je u Por Tu Amoru, a Marco y Cielo su mi najbolji par općenito u sapunicama.

U usurpadori je bila zgodna ali preglumljava ga sto na sat, ali ajd to je Usurpadora treš djetinjstva rofl

Junior member
Junior member

Poruka : 188

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.04.14 22:24

Gaby kad ne snima izgleda skroz ok. Njen problem je što se pred svaku novu seriju napumpa i lice hoće da joj eksplodira. Taman pred kraj serije sve to splasne i dodje na svoje.  rofl

Skoro sam je video negde i bila je skroz ok. Baš me zanima kakva će biti u STA.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 01.05.14 23:10

@Marido98 wrote:Ova zena je nekada bila preleeepa (La usurpadora, Por tu amor, PRisionera), mnogo mi je zao sto se unistila plasticnim operacijama. Kad gledam Zlobnicu imam utisak da ju je glumila neka druga, a ne Gabriela Spanic. Ne znam zasto je to uradila sebi.

Slazem se, i ja imam utisak da je neka druga zena glumila u La usurpadori, koliko se izmjenila tokom godina. Nekad sam je obozavala, najbolja joj je serija Por tu amor (i slazem se ona i Marko su bili savrsen par), ali ja licno obozavam Zlobnicu, znam da je serija malo vise glupa i prilicno sam se razocarala kad sam kupila onaj dvd i ponovo je pogledala, ali ipak u ime onog vremena kad se prvi put prikazivala i zbog toga sto sam je toliko voljela i dan danas je smatram jednom od najomiljenih serija. A Paola Bracho je nevidjen lik, zaista je bila predivna aplauz . I odlicno skidam njen glas i cesto je imitiram, a kad sam bila mala u skoli svi su bili odusevljeni mojim imitiranjem razgovora Paole i Pauline putem telefona lol1 , mislim da recenicu : 'Hola la usurpadora, sabes quien soy? La verdadera Paola Braco' - nikad necu zaboraviti. Od zadnjih serija sto je snimila gledala sam Soy tu duena i prosto sam bila sokirana njenim izgledom i izvjestacenom glumom.  stars

Member

Poruka : 359

Back to top Go down

Post by Soleil on 09.02.15 7:15

Gaby je u maju mjesecu opet u Brazilu. 16.05. je u Riju, a 17.05. u São Paulu, na druženju sa fanovima. Ulaznica za event košta R$ 500 (oko 158 €). Fanovi će se moći slikati sa Gaby i zajedno sa njom preslušavati pjesme sa njenog CD-a "En Carne Viva" (objavljen prošle godine). -> Izvor
Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by Aleks on 16.03.15 14:37

11:37 16. Mart 2015.

UUU, KAKVA ZLOBNICA! 20 godina kasnije, zvezda latino sapunica izgleda kao BOMBA!

Venecuelanska glumica hrvatskog porekla Gabrijela Španić, koja je bila izuzetno popularna u našoj zemlji tokom devedesetih godina prošlog veka, u petoj deceniji života može da se pohvali savršenom linijom.

Ljubitelji latino-američkih serija i sapunica sigurno se sećaju Gabrijele Španić. Venecuelanska glumica hrvatskog porekla, koja je stekla slavu igrajući u ostvarenjima “Zlobnica” i “U ime ljubavi”, danas ima 41 godinu i izgleda fenomenalno.

telegraf.rs
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1273
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.03.15 15:12

Cak je i Blic objavio. lol1

Moderator

Poruka : 7944

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.03.15 0:25

Pa realno žena dok ne snima serije izgleda sasvm ok. Ona se samo pred svaku novu ulogu toliko napumpa da se sva izobliči.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics