EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A que no me dejas

Page 27 of 52 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 39 ... 52  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A que no me dejas

Post by Ángel on 09.10.15 22:02

Prelepa scena kad Camilo ode... naklon

On i Sodi su bili mnogo bolji par pa ovome što sam video... Šteta samo što ona glumački nije jača, pa je svojim lošim plakanjem pokvarila scenu u bolnici... Što neko napisa na CDT, stvarno plače kao da se smeje... ninja

Moderator

Poruka : 7941

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.10.15 22:12

Ali zato mali Maurisio place da ti se iskida dusa. sad I meni sada pade na pamet da su bolji par bili Kamilo i Paulina, nego Paulina i Adrijan, a iako sam znala sta ce da se dogodi, opet mi je zao zbog toga. Evo, Leonel je skontao da je Nurija kriva za to. Mnogo mi se svidelo kako je Gaston odbrusio Gonsalu, u odgovoru Ines, nesto kao "pokusali su da mi oduzmu nesto, sto ni svim udarcima sveta nece uspeti". smile Fenomenalna scena. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3225

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.10.15 0:13

To za smejanje je prva rakla Lupita Martinez, pa se kasnije raširilo po forumima. Ni Camla joj nije omiljena, stalno je proziva. Pre neki dan kada im je gostovala Thelma Madrigal u emisiji i rekla da će se njen lik zvati Camila, Lupita kaže "Espero que esa Camila va a actuar porque tenemos una que no actua." rofl rofl rofl Šalu na stranu stvarno ružno plače.

Inače i Jade Fraser će biti deo juvenil postave u drugoj etapi. Još uvek nije poznato da li će biti dobra (Valentinina najbolja drugarica) ili villana juvenil.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10074

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.10.15 0:39

Pa potpuno je u pravu, ja sam od 1. epizode baš razočaran Camilom... Toliko smo čekali njen povrtatak posle IDT gde nam je svima bila simpatična, a ona se vratila 11 godina kasnije sa napretkom 0, slovima N.U.L.A. Što se mene tiče, ovakva nije morala ni da se vraća. yuck

Moderator

Back to top Go down

Post by Vlad on 10.10.15 0:53

Meni je dobra Camila, ni ne sećam se toliko njene glume u IDT, ali nije ništa gora od većine Televisinih protagonistkinja. Možda na početku nije mogla da se snađe u scenama kad treba da pokaže "zube", sad se i tu snalazi. I sviđa mi se što je lepa (ili slatka), a izgleda dosta prirodno, nema mnogo šminke.

Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.10.15 0:55

Ja imam skinutu celu Senorita polvora. Vrteo sam malo epizode i Camila uopšte nije ovoliko loša kao ovde.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 14.10.15 22:29

I ovi novi glumci već uveliko snimaju winky

Slikano kuhalom rofl

Leny de la Rosa se takođe pridružio glumačkoj postavi winky
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 636

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.10.15 2:12

Kod ovih samo prolazi vreme. Meni su treutno baš zanimljivi.

Neko je pitao kako će se klinci povezati u novoj etapi jer su svi u rodu. Evo odgovora u 57. epizodi. Karen i Ariel su dobili dete (mada je meni taj njihov brak totalna glupost, samo što je pobegla od onog, venčala se sa Arielom i sve se to odigralo u ovim scenama gde prolazi vreme. rofl ) Onda Chelo i Beto će dobiti dete. A kapiram da će se tu pojaviti i neki novi likovi sa decom. Možda Monicina deca dovuku sa sobom neke devojke.

Nuria konačno opet trudna. Čeka blizance.

Raquel obolela od alchajmera. sad

Mau je porastao. Ne dopada mi se ovaj novi klinac što ga glumi. Mali Mau je bio divan.

Jedino je preostalo da se Adrian konačno vrati. Ne znam šta ćebiti sa njegovom ženom.

Nadam se da neće biti više od 10ak epizoda do nove etape.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.10.15 2:15

@Miloš92 wrote:Onda Chelo i Beto će dobiti dete
Ja kad vidim njih dvoje na čelu sa Socorro zapitam se zašto uopšte gledam ovo. cool

@Miloš92 wrote:Nadam se da neće biti više od 10ak epizoda do nove etape.
2. novembra počinje II etapa.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.10.15 2:29

Posluga žešće smara. stars

Znači još dve nedelja. I pretpostavio sam da će biti još 10 ili 15 epizoda jer sam znao da će se prelaz odigrati nekog petka. smile2

Posluga i ekipa iz Španije smaraju, ostali su svi dobri i zanimljivi. Al opet jedva čekam drugu etapu, samo se nadam da nakon ovih brzih epizoda, sa novom etapom ponovo ne uspore.

Ja samo ne kapiram šta će da urade sa Carmine i Saracho. Nije baš realno da glume majke odraslih momaka i devojaka, posebno Saracho. Carmine sigurno ostaje, za Saracho nisam siguran.

I Adriano Zendejas je u drugoj etapi. Carmine je ovog vikenda letela sa njim u Cancun, tako da kapiram da on glumi njenog sina. Koja bi fora bila da ubace i malu Samadhi i da njih dvoje budu njena deca.

Mene zanima koga će Jade Fraser da glumi. Ona mi je skroz gotivna bila u HEFDM.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 27 of 52 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 39 ... 52  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics