EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A que no me dejas

Page 49 of 52 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50, 51, 52  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A que no me dejas

Post by Jenna Maroney on 03.02.16 21:35

Miloš92 wrote:Jedino je šteta što su Nuriu tako brzo smaknuli. Mogla je ona još malo da luduje.

Takođe! Ako je iko vrijedio u ovoj seriji to je bila ona. Ali kapiram da su nju makli kako bi dali prostora ostalim negativcima.

Sad me zanima sa kim bi mogao ostati Gonzalo. Možda sa Monicom?

Maite i Clemente će garant oteti Angelicu. Nadam se nekom cirkusu smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 716

Back to top Go down

Post by latinofan17 on 03.02.16 22:01

Najbolja Televisina telenovela, po mom misljenju, je trenutno "Pasion y Poder". Ostale su uzasne, pogotovo ona "Simplemente Maria".

EDIT: Spam - 10%

latinofan17
Member
Member

Poruka : 359

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.02.16 12:03

Ja ne mogu da verujem koliko debilne epizode su oni ostavili za poslednju nedelju. Toliko je dosadno da se ja svaki put iznova i iznova neprijatno iznenadim i upišem novi minus za ovu seriju.

Da bar čitav onaj cirkus sa Julietom i Nuriom ostaviše u ovim epizodama, ne oni cele ove nedelje mlate praznu slamu. I glavni par serije spoje na kraju 138. od ukupno 142 epizode. Svaka čast Moreno! naklon facepalm

Jedva čekam gran final da ovo smeće od serije ode u večni zaborav. puke

Moderator

Poruka : 8151

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 08.02.16 0:08

U koliko je finale po našem vremenu?

Zadnje rpizode sam uvijek gledala uživo pa da ispoštujem i ovu smile2 Hoće još neko?
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.02.16 11:55

Ostali su dosledni do kraja! Dosadno, glupo i imbecilno do bola. cool

Jedna od najglupljih serija u poslednje vreme.

Kulminaciju gran finala su uradili tako što su rimejkovali finale I sezone, koji debili facepalm Julieta koja je došla da ubije Paulinu je ispalila metak u Maua, i više joj nije palo na pamet da kidiše na Paulinu i da juri da upuca nju, iako je zbog toga došla, nego se tamo budalila sa ćerkom brata. facepalm

O njenom bekstvu po plaži i sceni smrti bolje i da ne pričam. Parodija! I to loša. rofl

A prvih sat vremena gran finala im je otišlo na otmicu velike zvezde u celoj seriji, Erike Buenfil! stars rofl rofl rofl

PREDEBILNO! visi

Hvala bogu nema više! buum
Šteta što je ovo uopšte i snimano. povraca

Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 08.02.16 16:46

Nakon odgledanog finala mogu samo reci Cecilia Gabriela naklon naklon Ne pamtim kad me je ovako "pogodila" neka scena is telenovela.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Vlad on 08.02.16 16:52

Šta znam, gledao sam finale iz 3 dela jer me mrzelo da gledam sve odjednom pa mi i nije bilo toliko dosadno.

Uopšte nije bilo potrebe da finale traje sat vremena i 50 minuta, mogli su za pola sata da skrate.

Cecilia je odlična, smrt njenog lika je bila tužna, ona sjajno iznela.

Dobro je što se Rene nije naprasno promenio, glupo bi bilo da se pola negativaca "prodobri".

Sviđa mi se što je Adriana ostala s Fabriciom i što je njegovo dete, on mi je bolji lik od Tobiasa.

Gonzalo i Angelica, Osvaldo i Monika - smor na kvadrat.

Angelicina otmica je bila ok, mogli su malo zanimljivijom da je naprave, neku pucnjavu da ubace. Sama eksplozija broda je sramotna, ali gledao sam finale QA, tako da nisam mogao ništa bolje da očekujem. smile2

Mislio sam da će Julieta da upuca oboje, a ne samo Maua, da se istorija ponovi. Ovako je makar oporavak trajao kraće. Njena smrt je odrađena katastrofalno.

Svidelo mi se venčanje pod vodom. thumbup

Ona dva spota Alejandra Sanza skroz nepotrebna, hajde drugi i nekako s likovima iz nove etape, ali čemu ona dosada s Paulinom i Adrianom kad dva puta vode ljubav, dok se ostali smeju i ćaskaju?

Sve u svemu, ocena za finale 6/10, za seriju 5/10. Trebalo je ili da se zadrže samo na prvoj etapi koju bi razvukli na 100 epizoda s više likova i zanimljivijom radnjom i da to bude cela serija; ili da obe etape imaju po 50 epizoda. Imala je dosta dosadnih delova i epizoda i mogla je da bude mnogo bolja. Drago mi je što se Camila Sodi vratila telenovelama, iako nije veliki talenat, nije loša i nadam se da će nastaviti da snima za Televisu.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Eiza on 08.02.16 16:55

Bruka me na šta mi odoše dva sata života.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 08.02.16 21:49

Finale je bilo onako. Ni tam ni vam što se kaže rofl Moglo je to biti puno bolje.

Rene mi je nekako nagore prošao. Ok bio je on đubre ali ga pretjeraše na kraju. Bilo mi ga je čak i žao.

Raquelina smrt mi je bila odlična. Ta scena je definitvno jedna od boljih koje sam vidjela. Mislim da su mi oči čak i zasuzile cry

Angelicina otmica je bila facepalm Onu exploziju bi bolje ja napravila. Taj dio mi je bio totalno bezpotreban. Clemente je trebao poginuti u onom avionu, Maite završiti u zatvoru iako generalno niko od njih nije ni trebao biti u ovoj etapi.

I sad dolazimo do onog zbog čega mi je finale i bilo takvo kako jeste. Retardirana Julieta facepalm Recikliranje kraja prve etape i tako to zvizd zvizd Kreštanje Florencie de Saracho yuck yuck Njoj podhitno neko teba reći da to ne zna da radi i da bi trebala šutiti što više.

Osvaldo i Monica su završili zajedno. OK.

Ileaninu scenu sam morala ponovo da motam jer je nisam ni primjetila kad sam gledala prvi put. Moram priznati da mi se dopao pravac u kojem je otišla Carolinina priča. Jedna od svjetlijih tačaka thumbup

Ostatak ne bi da komentarišem... Ovi izmješani parovi su mi bili totalno nebitni od početka.

Što se tiče same serije moglo je to kao i finale puno puno bolje.

Sodi je bila korektna. Nemam nekih zamjerki na nju. Definitvno mnogo bolja u II etapi nego u I. Valjda nećemo čekati 10 godina na njen povratak. Neka nastavi snimati smile2

Ovaj glavni je meni isto bio ok. Lik je takav kakav je i on je izvuko maximum iz njeg. On i Sodi kao par nisu ostavili ama baš nikakav utisak na mene.

Penice standardno dobar iako me nekad znalo nervirati to potenciranje kako se Gonzalo promjenio i kako je dobar. We get it.

Monica je dosta bolja bila u prvoj etapi u drugoj je već počela da se gubi. Lisset je dobra glumica pa sam je tolerisala.

Raquel  wub Njen lik sam baš baš voljela. Definitivno lik koji je bio interesantan od početka do kraja a nisam je komentarisala nešto pretjerano.

Eh sad ono što mi se nije leglo.

Julieta  besan Ne znam šta je gore. Ovako retardiran lik ili blago rečeno KATASTROFALNA gluma Alejandre Barros. Nju sam ranije gotivila ali mi je definitivno pala u očima ovom ulogom. Njena priča se trebala završiti u I etapi a ne ovo prosipanje istog od početka do kraja. Žao mi je samo što Nuria nije ostala main bitch kroz cjelu seriju. Em je lik bolji em je Carmine bila odlična.

Marisolka  puke Nadam se da je više nikad neću morati gledati. Odvratna je! Ne znam na koju je foru ova Buenfil ostala relevantna ovolike godine. Grozna u svakom pogledu. Sa onom priglupom facom i glumom na nivou tanjira nije ni za statiste a kamo li za glumice.

Ova dosadna dječurlija Alan, Fernanda, Tobias, Almuedena, Adriana... Jedino vrijedno pomena jeste bio razlaz između Alana i Fernande. Sve ostalo totalno nebitno. Alan je mnogo ružan (kraj citata  rofl )

Martha Julia i Maya Mishalska  facepalm Na kojim drogama su njih dvije bile kad prihvatiše ovo. Glumile su likove koji su se pojavljivljivali svake 3-4 epizode. Hajde Maite je i imala neku priču ali Ileana nikakvu. Ne znam šta je ovoj Marthi. Sa onakvih likova od ranije da spadne na ovo. Ruku na srce nije ni pokazala neki talenat ovdje a sa onim likom nije ni mogla. Ubuduće da dobro razmisli gdje i šta će glumiti. Mishalska mi je i u ono malo scena bila glumački odlična iako je lik bio totalno nebitan. Dopada mi se sa kojom lakoćom iznosi likove. Čak iako preglumljava izgleda mi nekako prirodno i opušteno. Inače baš je bila lijepa ovdje  wub Pogotovo u ovoj zadnjoj epizodi. A bila mi je presmješna u onoj sceni prije nego što će se zapucati u onu stjenu  rofl

Ocjena za seriju 4-/10
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.02.16 22:08

Tras el #FinalSegundaTemporada, @cmlaguillo revela que existe posibilidad de una tercera temporada de @AQNoMeDejas

Da ne da lepi bog... stars

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 49 of 52 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50, 51, 52  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics