EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A que no me dejas

Page 50 of 52 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51, 52  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A que no me dejas

Post by Jenna Maroney on 08.02.16 22:13

Doduše Julietino tijelo nije nikad prikazano rofl Taman da ubija svaku narednu generaciju Muratovih rofl rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 668

Back to top Go down

Post by Vlad on 08.02.16 22:35

Hahahah rofl Dobro da nije opet pokušala dok je trajalo podvodno venčanje sa sve ronilačkom opremom.

Nadam se da se treća sezona neće desiti. Hajde da je ovo bio neki exito pa da razumem.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.02.16 4:19

Odgledao finale. Meni kraj uopšte nije bio loš. Dobro ako zanemarimo Angelicinu otmicu i Julietinu smrt koje su produkcijski očajno uradjene.

Meni se svidelo ovo što je Julieta opet upala na neku zabavu. Ja volim to ponavljanje prošlosti, ali mislim da bi bilo previše da se prošlost ponovo skroz ponovila.

Neko je spomenuo ovo menjanje parova tokom serije. E meni se to baš dopalo jer se ne vidja često u serijama. Ovde su se skoro svi zaljubljivali više puta. Tako je i u životu, budeš sa jednom osobom, drugom trećom, dok ne nadješ odgovarajuću. Meni se to baš svidelo. smile

Isto tako i ova glavna priča u drugoj etapi. I to je drugačije i netipično. Nisu baš morali da je ostave za poslednju nedelju, al dobro šta da se radi. Mogli su bar 20 epizoda pred kraj da ih spoje. Al opet bolje m je i ovako nego da su ih spojili odmah čim se Vale vratila.

Najveća zamerka je što su se rano rešili Nurie jer stvarno je bila odlična. Nadam se da Carmine neće prihvatati baš sve što joj se ponudi jer kao što sam već više puta rekao ima sve da bude vodeća televisina villana. Nuria je definitivno najbolji lik ove serije. naklon

Julieta je ogromno razočarenje. Lik je teška debilana. Ne znam da li je takva bila i u originalu, ali ovde osim što je ubila Paulinu i Adriana nije uradila ništa pametno. Nije ni trebalo da je ostave u drugoj etapi. A vala ni Barros se nije proslavila. Ne znam šta joj je i što ovoliko preglumljava u poslednje dve serije. Žena je odlična glumica.

Cecilia Gabriela... naklon naklon naklon Ta žena je što bi oni rekli pedazo de actriz. I ne može da mi ne bude žao da neko poput Erike Bunefil igra glavne i velike uloge, dok neko poput Lisette i Cecilie ne. A obe je fizički i glumački nose u zubima. Al eto valjda se ova u prošlsoti našla na pravom mestu u pravo vreme.

Čitao sam na jednom forumu kako je na kraju ispala dobra fora što su Angelica i Gonzalo završili zajedno. U originalu su okončali tragično, a ovde srećni.

Šta reći za Camilu. Nikada nije ni bila dobra glumica. U prvoj etapi je bila baš loša, u drugoj je imala bolji lik a i ona se popravila. A vala nije imala sreće ni sa partnerima, kako što se same radnje tiče, tako i što se glumaca tiče. Uglavnom sva je slatka pa može da se gleda.

Sve u svemu meni je ovo bilo sasvim korektno. Uz Lichitu najbolje ove godine. I zaista ne razumem toliko pljuvanje serije. Ok, nije nešto nikada vidjeno do sada, al nije ni toliko loša. A na kraju niko vas nije terao da gledate. Neka moja ocena bude 7/10.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 15.02.16 16:14

Izgleda da će stvarno biti 3 sezone shock shock

Telenovelas VIP ‏@TelenovelasVIP  
Juan José Origel confirma que si habrá tercera temporada de la exitosa telenovela #AQueNoMeDejas. ¡Enhorabuena @CMLaguillo!

#AQueNoMeDejas llegará a México a finales de año y se encargará de sustituir a #LasDianas por el Canal de las Estrellas.

Camila Sodi y Ignacio Casano te seguirán cautivando en la tercera temporada de #AQueNoMeDejas. @CamilaSodi_ @NashCasan

Brandon Peniche continuará dando vida al Villano Principal de la tercera temporada de #AQueNoMeDejas en Televisa. @BrandonPeniche
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 668

Back to top Go down

Post by Vlad on 15.02.16 16:31

La exitosa telenovela facepalm

Hajde što je Moreno pogrešio s ovom serijom, nego što misli da je dovoljno dobra za tri sezone facepalm
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Eiza on 15.02.16 17:01

Ne znam baš koliko je vjerovati ovom liku što stoji iza toga računa (mada je i Martínez nešto spominjala o trećoj sezoni), jer nedavno je nakon što je završio snimanje SA2, Jose Luis Resendez objavio sliku na Instagramu ili Twitteru, i napisao: "Bye Teca, bienvendio Joe". I ovaj pomislio da je "Joe" novi lik neke nove telenovele, gdje će Resendez glumiti i to objavio i ovi ostali za njim prenosili. A ono u stvari Resendez se samo bio obrijao ili ošišao, a on sam sebe tako uvijek zove, Joe. Tako mu ide i Instagram, joeresendez. rofl facepalm

Ne daj Bože. To bi bilo... stars Najgora Morenova telenovela, definitivno.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.02.16 17:07

Jaa ne verujem da će biti treće sezone. Camila je toliko zainteresovana za seriju da se nije pojavila ni na jednom dogadjaju povodom njenog kraja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.02.16 19:29

Da prokomentarisem i ja to cuveno finale, posto to nisam ucinila, jer, prosto, nisam bila u raspolozenju, a kad pisem komentare, volim da sam inspirisana i svoja na svome, jer mi tako ispadnu najnormalniji. smile
Dakle, cak i posle poslednje epizode, a sa ove distance, mogu da kazem da sam serijom vrlo zadovoljna, u cemu se necu ponavljati, jedino cu reci da smatram da je Hulijeta zavrsila preblago, u poredjenju sa svim zlodelima koja je pocinila i, gledajuci njen kraj, nisu me bas ubedili, i moram da priznam da sam ocekivala nastavak obracuna Hulijete i Nurije u zatvoru (Nuriju su poslednji put prikazali u svadji sa onom zatvorenicom). Zasto li je to tako, pitam se ja sve vreme, kad- sad vidim da stizu vesti o mogucnosti da se snimi i treca sezona, kojoj bih se jos i obradovala, ali, mislim da treba sacekati dalji razvoj dogadjaja, jos je rano to da se ista prica. Nego, sad mi nesto pade na pamet, pa nece valjda Hulijeta da ubije Anheliku, pa da Gonsalo opet ostane bez zene, bilo bi malo previse.
Anhelikinu otmicu su mogli i bolje da urade, ali, dobro, ok je bilo. Mislila sam da ovo nikada necu reci, ali, meni je Renea prosto zao. Ostade covek da ga maltretira Leonel, a i Feliks, mada, kad pogledam, morao je nekako da plati, da bi se naucio pameti. Scena Rakeline smrti je brutalno dobro snimljena, bas me je pogodila. sad Tacno sam znala da ce Karolina u svakom pogledu da procveta, kada se makne od Ileane. Znala sam i da od Adrijane i Tobijasa zaista nema nista, tako da volim sto je dete Fabrisijevo, a i sto je Tobijas prihvatio Miku, Beta i Celo, kao svoju istinsku porodicu, i ljude koji su mu ceo zivot pruzali bezuslovnu ljubav, za razliku od njegovih bioloskih roditelja. Narocito mi se dopao deo kada se on pita kako je ikada mogao da pozeli da mu je Nurija majka, i krsti se samom sebi, otprilike. Haime i Hisela- sve razreseno. smile Fernanda i Aleksis su mi predivan par, a slatki su mi i Almudena i Alen. Maite i Klemente dobise sta im je sledovalo. Rekoh ja da nema teorije da Anhelika i Osvaldo zavrse zajedno, i da Buenfil i Evoru ne mogu da zamislim kao par ni u jednoj telenoveli, prosto mi fizicki ne idu jedno uz drugo. Da im se likovi vole u mladosti, da prijateljski komuniciraju, to mi je bilo ok, ali, ovo -nikako, tako da mi je bas milo sto je Gonsalo zavrsio sa Anhelikom, a Osvaldo sa Monikom. Boze mili, pa ja sam tek sad skontala koliko je Liset dobra glumica i prelepa zena, koliko i sama Sesilija Gabrijela, i nikada mi nece biti jasno zasto su njih dve, a i Maja Misalska, toliko skrajnute u "Televisi" (ko ne zna, Maja, recimo, govori pet svetskih jezika: engleski, spanski, francuski, ruski i poljski, sto se videlo u onome "Nazdrovje" u "Mujer de madera", i oni ovakvom glumackom dragulju u poslednje vreme daju uloge ovako ogorcenih negativki, ili praznoglavih lepotica, cija je glavna duznost da retardirano trepcu okicama. Da ne poverujete).
E, sad, sto se tice Valentine i Maua. Svi smo gledali seriju, i znamo da su se sve vreme gledali kao brat i sestra, tj. ona je njega gledala tako, a on je, cim se ona rodila, bio jako nezan prema njoj sto je, koliko god nekome to bilo nelogicno, dalo neku naznaku da bi mogao da se zaljubi u nju kao odrastao. I meni se dopalo sto ih nisu spojili odmah, cim se ona vratila, nego su sacekali, pa su to ucinili posle, kada su, posle silnih problema, oni poceli da se gledaju drugim ocima, mada je izmedju njih sve vreme postojala bliskost, cak i u pisanoj komunikaciji, sto u stvarnom zivotu i svetu i nije bas nemoguce.
A narocito mi je drago to sto su se decica iz prve etape pojavila i u drugoj, a narocito bih ugnjavila ono dvoje (malog kovrdzavog Maua i malu Valentinu). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3279

Back to top Go down

Post by Aleks on 22.03.17 21:40

Danas prvi put pogledah na HRT-u ovo. Nisam fasciniran. Sve nekako usiljeno, veštački i kičasto. Previše drame, vriske i histerije. A to mi je odbojno. No, daću joj šansu par dana pa vidim...
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1292
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 22.03.17 22:42

Nuria i Julieta previše iritantne. wall

Leticia Calderon odlično izgleda i dobro se drži. thumbup

Ono ponošanje Edgara i Nurije prema gluhom Mauriciju užasno.
Nikola94
New member
New member

Poruka : 46

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 50 of 52 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51, 52  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics