EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A que no me dejas

Page 52 of 52 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52

View previous topic View next topic Go down

Re: A que no me dejas

Post by Jenna Maroney on 20.04.17 1:02

Ne znam meni ova serija bila i ostala smeće. Ja sam neko ko voli cirkuse ali ovo nije ni prići tome.

Ako izuzmem Ceciliu Gabrielu i Carmine i donekle Sodi koja je meni bila simpa svi ostali su bili preočajni. Kako likovi tako i glumci. Glavni par je imao 3 i  po scene. Al je zato davio onaj Jaime koji umire pa ne umire, pa one njihove sluge, retrdirana Julieta i dragulj meksičkog glumišta Erika Buenfil puke Tačno da povratiš.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by FanSte on 20.04.17 1:18

E jeste, posluga smara. Ali srećom, ne dave (za sada) mnogo sa njima kako to ume da bude po telenovelama, pa sam i zaboravio na njih. zubo
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 20.04.17 13:12

@Jenna Maroney wrote:Ne znam meni ova serija bila i ostala smeće. Ja sam neko ko voli cirkuse ali ovo nije ni prići tome.

Apsolutni potpis.
Ovo je bio neki pokušaj usiljenog cirkusa.
Preočajno i negledljivo.

Moderator

Poruka : 8061

Back to top Go down

Post by Marijana on 20.04.17 15:05

Jenna Maroney, bravo na komentaru. Sve si lepo rekla. Gledala sam pola najviše zbog Karmajn i Sesilije Gabrijele ali nisam mogla da izdržim do kraja pa sam odustala. Skroz bezveze. zzzzz
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 576

Back to top Go down

Post by lidiya on 22.06.17 14:27

ulovila sam malo ovu seriju ovaj tjedan odkad sam na godišnjem. ja sam stalno mislila da je ova Cecilia Gabriel zapravo isto Leticia Calderon, tj. da su od Leticie napravili sestru blizanku. Radnju baš nisam pohvatala, ali serija mi je dosadnjikava. Nakon turskih, nekako se više ne mogu uživit u meksičke.

Nego, danas je bilo vjenčanje glavnog para, a tek je serija na pola.. još vidim da pričate da će "ukleta Marijana" ubiti glavni par. pa o čemu će se onda raditi u ostatku serije? blink

seriju ću pogledati još sutra, i onda tek tamo oko 15.8 kad opet budem dva tjedna na godišnjem. rofl nezgodan ovaj penzionerski termin u pola 1.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 528

Back to top Go down

Post by Sava on 22.06.17 14:40

Calderonka i Cecilia su valjda kume u seriji. I svi se druže međusobno. Ne sećam se više, ali kad joj ubiju sina, a valjda joj i muž umre, ona ostaje da živi u kući sa Muratovima, pošto umire i Calderonka na venčanju.

Deca će porasti, pa kreće haos oko njih. Ubaciće Buenfilku i Evoru kao novi stariji par, a u tom trouglu će biti i Peniche. Vraća se i Lissete sa odraslom decom itd. A ova debilna Julieta će ostati debil do kraja serije. Uzeće pod okrilje onu Adrianovu mlađu ćerku, pa će preko nje želeti da se opet osveti Muratovima. facepalm U toj drugoj polovini je najzabavnija ćopava Nuria. Ostalo zzzzz

Posting Freak

Poruka : 1904

Back to top Go down

Post by lidiya on 22.06.17 18:45

nisam niš skužila,jer ne znam imena likovima. al budem sutra pogledala taj pokolj na vjenčanju. kafa

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 528

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 52 of 52 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics