EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo que la vida me robó (2)

Page 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo que la vida me robó (2)

Post by Kaua on 06.02.15 17:17

Miloš92 wrote:Samo sam odgovorio na Kristinino pitanje zašto joj podrhtava vilica.
Da, pa dobro. Ima Grejs osećanja, itekako. mrgreen  Evo sad se ''jadna'' trenutno lomi šta da radi sa testamentom. Da li da ga pokaže i usreći Montse i pošalje Fabiolu u zatvor ili da ga sakrije i spasi Fabiolu, a unesreći Montse. cesces  Ne znam samo za šta joj je trebao Macario kad ga je ionako oterala. hmm rofl
Uglavnom, čak mi je bilo žao kad je Dimitrio na sahrani zagrlio Ćajito a nju odbacio. lolsign

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.02.15 17:55

Kaua wrote:čak mi je bilo žao kad je Dimitrio na sahrani zagrlio Ćajito a nju odbacio.

to sam i ja rekao kad sam gledao te epizode, da je za Grejs to bio najgori moguci udarac cry
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3467

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.02.15 18:26

Milose, znam ja sto njoj podrhtava vilica, nema potrebe da mi objasnjavas. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3416

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.02.15 18:48

Pa šta ti je onda čudno u njenom ponašanju? smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Aleks on 06.02.15 18:57

Kaua wrote:U 163. epizodi je ubijena Monica, to sam znao odranije i samo sam čekao kad će se desiti. Taman sam se navikao na nju i Dimitrija kao par, i desi se to.

Aj, @Kaua , ajjj... shock Ja nisam ni preptostavljao da će Monika biti ubijena cry Baš bezveze. Ali ti nam otkri. Perdonate! plez lol1

Šalu na stranu, današnja epizoda odlična. naklon Kako je samo Monserat ponizila Grasijelu danas, jednom rečenicom: "A kolika je tvoja cena?" lol1  rtfm I onda je usledio haos u prepucavanju.  tv  S druge strane se Rosario folira pred Hose Luisom da ne zna da je Alehandro živ (i vrlo zdrav).  popcorn Vrh su epizode! thumbup
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.02.15 19:02

i ja se to pitam Milose mrgreen
Kristina kreni od sebe. Imala si sto posto situaciju u zivotu kad si se prema nekom tebi bliskom ponela hladno, a da ti ta ista bliska osoba nesto kaze da te pogodi da ti prosto brada zadrhti.
Grejs je zaljubljena u pare, a koliko voli pare toliko voli i svoju decu, jeste da ih je kroz razne situacije bukvalno prodavala ali je to radila kako ona kaze zbog njihovog dobra sutra. Zena vuce traumu iz detinjstva, gde je od malena htela da bude bogata, da ima, da se vidi da ima, i posto ona misli da se sa novcem sve moze, tako misli i da ce njena deca razmisljati kad budu njenih godina. Jednom recju ne zeli da joj deca osete nemastinu, kao ona.

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 57/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3467

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.02.15 19:14

S druge strane se Rosario folira pred Hose Luisom da ne zna da je Alehandro živ (i vrlo zdrav).

Jel bila ona epizoda kad Monse i Chayo kukaju pred JL za živim Alejandrom. To scene su mi bile hit. Koje preglumljavanje sa svih strana, al tako gledljivo. rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Aleks on 06.02.15 19:29

rofl Nije. Danas je Rosario "tek saznala" da joj je sin živ kad je čula razgovor HL i Amelije pa joj "ispao" poslužavnik.  smile2
Jedva čekam te scene.  lol1
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.02.15 19:33

Ispada sada da oba Milosa imaju pravo, a ja levo smetalo, samo mi je cesto iritantan taj Grasjelin stav da njoj niko nema prava da kaze nista, a ona svakome, pa i svojoj deci, moze sve, i jos glumi cistunicu. smile Ali, da sad ne idemo u prepucavanje, danasnja epizoda je bila za medalju, kompletna. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3416

Back to top Go down

Post by Kaua on 06.02.15 19:38

Aleks wrote:Aj, @Kaua , ajjj... shock Ja nisam ni preptostavljao da će Monika biti ubijena cry Baš bezveze. Ali ti nam otkri. Perdonate! plez lol1
Biće još mrtvih i ranjenih za koje znam unapred, ali ne ubija želju za gledanjem svejedno. rofl
Miloš92 wrote:Jel bila ona epizoda kad Monse i Chayo kukaju pred JL za živim Alejandrom. To scene su mi bile hit. Koje preglumljavanje sa svih strana, al tako gledljivo. rofl rofl rofl
E to mi je bilo facepalm . Još JL-ova reakcija rofl . Valjda je i poludeo od tolikog sumnjanja.
Jeste smešno, samo mi je bilo nekako bezveze. Nepotrebno. Štajaznam. stars

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics