EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo que la vida me robó (2)

Page 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo que la vida me robó (2)

Post by Miloš92 on 11.04.15 2:56

I to je jedan od tvojih problema. Meni je najnormalnije da na forumu (mestu predvidjenom za diskusiju, ako nisi znao) odgovoriš na nečiji post i izneseš svoje mišljenje. Tebi to znači da si mnogo bitan. Dakle čim odgovorim na nečiji post, taj neko je automatksi mnogo bitan u mom životu. rofl Kao i uvek pogrešno tumačiš stvari. winky

pokušaj i budi dosledan onom što prethodno kažeš.

Koliko ja znam ti si taj koji je više puta davao neka obećanja i ni jednom ih nije ispunio. rofl rofl rofl I molim te ne objašnjavaj ponovo zbog čega si to uradio. Prosto je jasno da ne možeš bez ovog foruma. rofl

Ako nisi primetio ja se upustim u diskusiju sa tobom sam kad nemam ništa pametnije da radim. Kao na primer večeras. Pre neki dan si pisao neke nebuloze, nisam imao vremena, samo sam se nasmejao i nastavio svojim putem. Tako da ako nisi shvatio da ponovim, tu si da ubijem vreme kad mi je dosadno. Al moram priznati da mi nisi preterano inspirativan za forumske svadje, jer argumenti su ti na nivou deteta do 10 godina. Sad si me podsetio na davne sukobe sa Bayornom, Moletom, Angelom... Bili su mnogo bolji "protivnici" od tebe. rofl A kako se svadjamo dokle ja to želim, sad ti kažem da je za večeras dosta. Kad mi opet bude dosadno možda proćaskam malo sa tobom.

Večeras ti više ne odgovaram. winky

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10070

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.04.15 3:03

I to je jedan od tvojih problema. Meni je najnormalnije da na forumu (mestu predvidjenom za diskusiju, ako nisi znao) odgovoriš na nečiji post i izneseš svoje mišljenje.

Slažem se. Ali ti si bre brate mili mene ranije uhodio. Pa si neko vreme smirio strasti, evo opet su planule. rofl To se zove opsednutost nekom osobom.

Prosto je jasno da ne možeš bez ovog foruma.

Ne mogu jer, nažalost, nema konkurenciju. Sva otišla u stečaj.

Ako nisi primetio ja se upustim u diskusiju sa tobom sam kad nemam ništa pametnije da radim.

Dakle imaš toliko slobodnog vremena? Zavidim ti. Ja sam konačno u stanju da uzmem malo predah, kad ono Miloš92.  rofl

Pre neki dan si pisao neke nebuloze, nisam imao vremena, samo sam se nasmejao i nastavio svojim putem. .

Citiraj.

Odosmo u off, sad ja kažem da je kraj.

Posting Freak

Poruka : 1593
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Kaua on 11.04.15 3:15

@FanSte wrote:To se zove kurva na finjaka. rofl
I ne mislim da je kurva zbog toga što se pojebala sa dvojicom, već mi je njen način na koji je išla od jednog ka drugom totalno bitchy.
Onda reci jednostavno tako, a ne kurva.  blink Kjen eres tu para huzgarme, sad bi te pitala Montse to poznato pitanje iz skoro svih telenovela, da može.  lolsign

@FanSte wrote:Ti vidiš hemiju između Alehandra i Hoselo-a
Dva ljuta suparnika na čije situacije ne možeš ostati ravnodušan. Nema svrhe da sad nabrajam te situacije između njih... Jedna od njih je trenutno u mom potpisu, iako se ta hemija među njima jasnije videla u nekim drugim scenama.
I ta hemija uopšte nema veze sa seksom ili seksualnošću, ako to moram naglasiti.  lolsign

@FanSte wrote:ja vidim njenu žarku želju za velikim stojkom. rofl
Blago tebi kad vidiš. Ne znam samo zašto je vredno ovolike pažnje, ipak se ne radi o nemilosrdnoj proždiračici stojčića kojoj je samo to važno u životu. rofl

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.04.15 3:19

Ma pominjao si ti neku trojčicu ranije, dobro se sećam. lolsign Ne glumi bezgrešnu Virhensitu, Kaua. rofl

Posting Freak

Poruka : 1593
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Kaua on 11.04.15 11:08

@FanSte wrote:Ma pominjao si ti neku trojčicu ranije, dobro se sećam. lolsign
Jesam, ali to nema nikakve veze sa serijom. Da sam ja pisao scenario možda bi tako bilo.  rofl
@FanSte wrote:Ne glumi bezgrešnu Virhensitu, Kaua. rofl
Otkud sad ovaj zaključak? rofl

Senior member

Back to top Go down

Post by Bayron on 11.04.15 11:27

@Miloš92 wrote:Bayrone, u 21. smo veku, koji razlog za brak treba da bude nego ljubav? Naravno da ne stupaju svi u brak zbog ljubavi, ali osnovni motiv bi trebalo da bude upravo ljubav. To je dotični i rekao.
baš zato što živimo u 21. veku, brak je odavno prestao da bude svetinja. ljudi stupaju u brak iz x razloga, olako ili nakon popriličnog vaganja. veliku ljubav je teško naći, posebno kad takvu proživiš i osoba koju toliko voliš ti izmakne iz ruku, još te usput i ne povredi.

tako da mogu bez problema da progutam tu monseratinu odluku. a da su mogli bolje da razrade taj deo, jesu. nije tačno da monserat ništa nije osećala prema hose luisu. on je jedan tip ljubavi i sa njom bi se verovatno i zadovoljila, da kasnije nije naišla na jaču.

ja sam ovo fansetovo shvatio kao da živimo u bajci i da svi čekaju neku veliku ljubavnu priču, ne bi li stupili u brak. što je apsolutno netačno, pogledajte svet oko sebe.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.04.15 17:04

Naravno da ne stupaju svi u brak zbog ljubavi, ali osnovni motiv bi trebalo da bude upravo ljubav. To je dotični i rekao.

Ja napišem ovo, a ti dodješ i napišeš slično samo drugim rečima. Pa ja sam rekao da ne stupaju svi iz ljubavi u brak, ali za svakog ko zdravo razmišlja osnovni motiv za stupanje u brak treba da bude ljubav. Kod Monserat je posebno kontradiktorno to što se 50 epizoda bunila što je naterana da se uda za čoveka koga ne voli, a ona se kasnije svojevoljno uda za bivšeg momka i ako i daje voli "pokojnog" muža.

ja sam ovo fansetovo shvatio kao da živimo u bajci i da svi čekaju neku veliku ljubavnu priču, ne bi li stupili u brak. što je apsolutno netačno, pogledajte svet oko sebe.

Ne znam za tebe ali ja prosto nemam nameru da se ženim zbog papira, para i sličnih zavrzlama. rofl rofl rofl A posebno ne zbog okoline i priča u fazonu "Gledaj ga došao je do 30 a nije se oženio." rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10070

Back to top Go down

Post by Kaua on 11.04.15 17:32

@Miloš92 wrote:Kod Monserat je posebno kontradiktorno to što se 50 epizoda bunila što je naterana da se uda za čoveka koga ne voli, a ona se kasnije svojevoljno uda za bivšeg momka i ako i daje voli "pokojnog" muža.
Bila je ona i prevarena i ucenjena, osim što je naterana. Pa se onda desio slatki preokret gde se ona zaljubljuje u tog svog muža. jupi

Ustvari, oba njena braka su za diskusiju, ali nisu neobjašnjiva. rofl Makar se za JL-a udala svojevoljno, pa kako god. Alejandra više nije bilo, sa ovim je imala prošlost i bilo je realno da sa njim pokuša imati zajednički život.

Senior member

Back to top Go down

Post by Bayron on 11.04.15 17:34

ljubav je veoma širok pojam i ne moraš da budeš zaljubljen do ušiju da bi sa nekim zbog ljubavi stupio u brak. na stranu pare i okolina, postoje i mnogi drugi faktori o kojima bi se dalo dosta ozbiljnije diskutovati.

pa i ako pogrešiš, razvod danas nije komplikovana stvar. ljudi se tako naglo i nepromišljeno upuštaju u brak, zbog ljubavi ili sebi poznatih razloga.

tako da ostavite pravila i logiku o stupanju u brak za ono doba u koje je bila smeštena amor real. danas ljudi mogu sebi da priušte i taj luksuz da pogreše, jer su svesni da značenje tog papira može i da se pobije, u trenutku kada neko od njih to i poželi.

uostalom, sagledajte samo brakove iz te serije, pa mi kažite ko je iz čiste i ogromne ljubavi tu stupio sa kim i od koga se to monserat mnogo više zajebala zbog udaje za hose luisa? možda je jedino hose luis sa angelicom bolje prošao.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by milica093 on 14.04.15 3:35

Hose Lusi je po meni najveci heroj i tragicar serije..njemu je zivot sve ukrao..a Monse je sve radila kako joj kad odgovara,a Alehandro je sebicni gad..Hose Luis je spasavao ALehandra milion puta,isao u zatvor umesto njega,dok je ovaj silovao monserat dva puta,oterao laura u smrt i pokusao da ubije Hose Luisa

milica093
Newbie
Newbie

Poruka : 7

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics