EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo que la vida me robó (2)

Page 15 of 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo que la vida me robó (2)

Post by milica093 on 22.04.15 22:58

drago mi je da nalecem na jos nekog ko voli HL..mislila sam da sam jedina,da se ovo dvoje po difoltu moraju voleti

Last edited by milica093 on 22.04.15 23:02; edited 1 time in total

milica093
Newbie
Newbie

Poruka : 7

Back to top Go down

Post by FanSte on 22.04.15 23:01

Verovatno nisi čitala ranije komentare, ali ja sam uvek stajao na stranu Hoselo-a. smile

Posting Freak

Poruka : 1790
Godina : 22

Back to top Go down

Post by milica093 on 22.04.15 23:04

U sustini on je glavni lik..njemu je zivot sve ukrao

milica093
Newbie
Newbie

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.04.15 23:30

I ja sam vise voleo JL. Sto se naslova tice on je promasen, original se zove "Bodas de odio" sto prati pricu Monse i Alejandra.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Aleks on 23.04.15 0:01

Prođe i tih 9 i nešto meseci od početka emitovanja....Danas sam posle finala ostao poprilično zbunjen. Sada, kako su se utisci slegli, sam jako zadovoljan kako su sve realizovali.  naklon Kraj je nesvakidašnji i prilično neočekivan od Televise. Postigli su veliku upečatljivost poslednjom scenom i napravili prostor za diskusiju.

Poslednje epizode behu sa dosta tragične. Ćela je završila na dnu, odakle je maltene i potekla... Rosario mi je bila malkice prenaglašena ali dobro, nećemo zameriti. O Hose Luisa, sam se priznajem ogrešio u jednom kratkom periodu. sad Realno gledano njega je život najviše uništio i zato mi je i žao što je imao takav kraj. U suštini sam znao da je dobrica.
S druge strane bih se nadovezao na ovih par nezrelih i detinjastih komentara pre mog posta. Par godina ranije bih verovatno i ja rekao da je kraj odvratan...sada ne... život nije bajka. I to će pojedini shvatiti pre ili kasnije, kad malo sazru.

Angelique posebna naklonost  naklon  kako je iznela poslednje epizode s obzirom da joj je u tom periodu umrla majka.

Nedostajaće mi serija jer je jedna od retkih koja je uspela da mi probudi emociju.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.04.15 0:11

Par godina ranije bih verovatno i ja rekao da je kraj odvratan...sada ne... život nije bajka.

Upravo tako, život nije bajka. A ovo je klasično favorizovanje protagonista kakvi god da su. Da nisu hteli bajku, Alehandro bi stvarno poginuo u onoj nesreći.

Posting Freak

Poruka : 1790
Godina : 22

Back to top Go down

Post by milica093 on 23.04.15 0:16

FanSte wrote:
Par godina ranije bih verovatno i ja rekao da je kraj odvratan...sada ne... život nije bajka.

Upravo tako, život nije bajka. A ovo je klasično favorizovanje protagonista kakvi god da su. Da nisu hteli bajku, Alehandro bi stvarno poginuo u onoj nesreći.
da,ili barem sada na kraju

milica093
Newbie
Newbie

Back to top Go down

Post by milica093 on 23.04.15 5:16

Sada kada je sve gotovo,zelela bih nesto da napisem o troje glavnih likova,svakom ponaosob,i zasto imam vrlo negativno misljenje o M i A,a pozitivno o HL..
Prvo,Alehandro

O Boze..tesko varim ovaj lik..krenimo ispocetka.Dakle,Alehandro je vanbracno dete sluskinje i zlog gazde koji ju je silovao,i koji je dugo vremena ziveo radnickim zivotom,odgajan od strane svestenika..iznenada,gazda umire,on biva priznat i dobija nasledstvo..zaljubljuje se u Monserat,okej,nema pojma da je ona u vezi,udvara joj se,opet okej,nije on tu nista kriv jos uvek,zeni se,i onda dobijamo momenat gde on pokazuje kakav je u stvari:kada sazna istinu..da je tako dobar i plemenit,prosto bi prekinuo brak pre nego sto je i poceo..ali ne,on mora da je odvede u njegovu kucu na silu,i da je siluje..nema sta,pravi heroj..onda se ona iz nepoznatih razloga "zaljubljuje" u njega,i njemu super,i naravno,posto je njemu dobro,i on je odjednom dobar..naravno,cim sazna za HL,vidimo ponovo njegovo pravo lice..pritom ne shvatajuci da je delom i on kriv,jer nije pustio monserat kada je mogao..ovoga puta,cini novi zlocin:voljan je da  ubije coveka koji mu je u vise navrata spasao zivot,i to umalo nije uradio..nije ga bilo briga cak ni za Anheliku..po meni,on je ubica samim tim,jedino sto je imao srece da zrtva prezivi,i da ga ne tuzi..tu je i jadni lauro,koga je takodje usmrtio..i onda odlazi da ga pita sta je istina,bez da se  izvini,i kad je sve rascisceno,onda daje razvod,jer zna da ce se ona i tako opet udati za njega..onda imamo optuznicu sa drogom..meni bi trebalo da bude zao jer nije kriv,ali nije,jer je kriv za druge stvari..naravno,bez stida i srama,prihvata od coveka kome je toliko zla naneo da se zrtvuje za njega,i da pritom i Monserat laze o njemu..cak pocinje da  mu bude zao sto ga nije ubio..onda imamo avionsku nesrecu,u kojoj se kao nesto iskupljuje za svoje greske,Laura itd...isforsirano i prepateticno,kao i sve sa  njim i naravno,posle 7 godina kome,i budjenje..kada sazna za sve oko M i HL,on postaje pravi licemer:spava sa udatom zenom,a HL je oci vadio kada jos nije bio siguran da li on spava sa  njegovom zenom,i trazi da abortira neduzno dete..our hero,everybody..da bi kasnije prisvajao to isto dete i trazio da se zove po njemu..kasnije,kada je opet sve kako on zeli,odjednom postaje heroj,i spasava HL na isti nacin na koji je on njega,ali cak je i to isforsirano,i on mora da podvuce kako je to uradio samo da ne bi vise nista dugovao njemu..na kraju nekako prihvata HL kao oca Romine,mada podvlaci vise puta kako je Romina njegova,i,istina,cini herojsko delo,daje svoj zivot za HL..po meni,malo prekasno..
po meni,previse gresaka za jednog protagonistu,a premalo dobrih dela..on je miran i dobar kad je njemu dobro,kada mu je lose,istresa se na svima i ocekuje razumevanje,Hose Luisa patoloski mrzi,ali kad treba da ga vadi iz govana,onda mu je dobar,njegov odnos sa Monserat mnogo vise lici na opsesiju i Stokholmski sindrom nego na ljubav..itd,itd

milica093
Newbie
Newbie

Back to top Go down

Post by Maja on 01.05.15 22:50

S kim je Monserat ostala na kraju serije?

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by Marijana on 01.05.15 22:52

@Maja Sa Alehandrom.
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 687