EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo que la vida me robó (2)

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo que la vida me robó (2)

Post by Aleks on 09.02.15 19:59

Danas behu scene gde Monserat i Rosario nariču za živim Alehandrom pred Hose Luisom. Ono je bilo padanje! rofl rofl rofl
"Iznenađenje" kad su se Viktor i Monserat videli je takođe maestralno odglumljeno. naklon

Samo što Ćela reče, HL nije ni malo glup, konta da se nešto dešava. hmm
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1283
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.02.15 20:09

Koja je to epizoda, voleo bih ponovo da odgledam tu scenu. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Aleks on 09.02.15 22:12

146. epizoda.
Ključni momenti:

15:07

20:19

smile2
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1283
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Marido98 on 09.02.15 22:35

Gledao sam danasnju epizodu, bilo je dobro, pogotvu kad Rosario odglumi da joj je zao sto je Alehandro ponovo umro smile2 I odusevio me je razgovor Grasijele i Fabiole, stvarno se vidi da su majka i cerka rofl rofl

Senior member

Poruka : 835
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Stef on 09.02.15 23:44

Ja se snebivam da otvorim snimak, sve mislim da će mi pokvariti užitak kad budem stigao do 146. epizode. tv

Btw, (77/197)

Super zabavne epizode. egyptian Komedija živa, Alejandro hoće da JL bude kum Lauritu, Chelita govori Ezequielu da se nada da je bogat, jer Carlota mnogo jede, folira pred Alejandrom da čupa Dimitriju kosu za DNK analizu, Monse govori na dan kada je čula da je Alejandro potpisao papire za razvod najsrećniji u njenom životu, iako se pre toga pošteno nažvalavila sa njim, Adolfito i Dimitrio se tuku zbog Finite, Nadia vidi Pedra i Ezequiela u bazenu, a kad je krenula čula je Pedra kako viče Ezequielu "Dovrši što si započeo!" i njena reakcija na to..... rofl naklon Doslovce haos. look

Odlično je ono oko Chelitine tajne, samo što jadna ni ne sluti da nije rodila sina, već ćerku, i da ta ćerka nije mrtva. mrgreen

Već sam ranije spominjao, baš mi je žao što je sve ono preživela Rosario. cry Benjamin je bio teško đubre. besan Btw, flešbekovi su sjajni bili. naklon

Iznerviralo me je ono sa pismom. Na kraju epizode je Alejandro otišao da pregleda poštu, a potom u narednoj epizodi odustao, pa je retardirana Maria našla pismo. wall

Maria je teži debil. puke Goru, debilniju, iritantniju i nebitniju negativku od nje skoro ne videh. puke Tako mi je drago kad joj neko spusti ili je sjebe, znači živim za to. jupi Chelita je bila genijalna kad joj je rekla: En mi mundo, las Marias, criadas, no se casan con sus patrones. aw naklon Pa je stalno podbada služavko, a ja da crknem od sreće. rofl

Esmeralda, Refugio, Virginia, JL zzzzz

Pedro Medina me živcira. wall Ne mogu nikako da dokučim da l' je to zbog toga što je lik loš, ili što Sendel loše glumi (u nekim scenama ispada ko retard). Pre će biti da je i jedno i drugo. puke rofl

Angelice mi je žao. cry Ona mi je od starta draga, ali nju i JL-a u paru ne mogu da svarim. yuck

Posting Freak

Poruka : 5958
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.02.15 23:49

Hvala.

Monzorrat na delu. Neprevazidjena je. naklon Boyerka i Espin u duetu preglumljavaju. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Kaua on 12.02.15 13:01

Da nema Marije trebalo bi je izmisliti. rofl  Ta rečenica ima smisla kad se desi 172. epizoda i scena kad Montse vidi nju i omamljenog Alejandra u krevetu. Konačno scena koja se provlači kroz gotovo svaku telenovelu izgleda drugačije, ili onako kako bi gledalac poželeo.

Zbog svega toga, ogavni ljigavac JL se na najpodliji način poslužio Lauritom kojeg tobože voli (a u nekom trenutku sam čak poverovao da ga voli) i pustio Montse. Da bi nakon Marijinog fijaska opet pobesneo i loše odglumio scenu kad zabrani Montse da ipak ode Alejandru.
JL je odavno dosadan, a sad i nebitan. Toliko da mi nije bilo važno njegovo ''puštanje'' Montse, samo nek se otkači više. I sad se desi ovo facepalm .

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.15 13:25

Ta scena kad je on "pušta" je tako dobra, sa sve pesmom u pozadini. Oboje su bili odlični. Da, JL posle nije uradio ono što je uradio meni bi bila jedna od najboljih scena iz serije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Kaua on 12.02.15 13:38

@Miloš92 wrote:Ta scena kad je on "pušta" je tako dobra, sa sve pesmom u pozadini. Oboje su bili odlični. Da, JL posle nije uradio ono što je uradio meni bi bila jedna od najboljih scena iz serije.
Ali problem je ono što JL skriva u glavi i ono što je planirao sa glupačom. Nije li ljigavac što je tako iskoristio Laurita, pa ih tobože pušta Alejandru?
Jeste lepa scena, naizgled dostojanstven rastanak dvoje koji su se nekad voleli. Ali je iskreno samo sa Montseine strane.
Samim tim on mi je postao totalno nebitan i ogromna smetnja. cekic

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.15 13:47

Jeste lepa scena, naizgled dostojanstven rastanak dvoje koji su se nekad voleli. Ali je iskreno samo sa Montseine strane.

Pa ja sam to i rekao. Da je scena bila iskrena meni bi bila omiljena. Da samo odgledaš tu scenu, ništa pre i posle toga, scena je predivna. Mislim da sam još tokom premijernog emitovanja rekao da je velika šteta što ta scena nije ostavljena kao poslednja Monse i JL. To bi bio savršen način da se zaokruži njihova priča.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics