EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo que la vida me robó (2)

Page 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo que la vida me robó (2)

Post by Kaua on 12.02.15 14:23

Što se tiče vaših komentara kad se serija aktuelno prikazivala, pročitaću naknadno kad odgledam. Sad me baš zanimaju ondašnji vrući ustisci. mrgreen  Možda napravim nešto poput Pravopisne inkvizicije na osnovu toga i ostalog forumskog dešavanja. wow

Edit: Uz sve ovo, zaboravim napisati šta sam mislio. rofl
Što se mene tiče, priča JL i Montse je odavno završena i nije joj bio potreban romantičan kraj. Prikladan bi bio da se JL jednostavno ubije.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Kaua on 19.02.15 12:50

Ne znam ni zašto pišem komentar, al' ajd... kafa  
JL-ova odvratnost sad baš dolazi do izražaja. Traži starateljstvo nad malom i spletkari u stilu bolesnog opsesivca. zzzzz  Volim pomisliti da je Alejandro ''imao u glavi'' upravo ovo što se sad dešava sa JL i da je zato poželeo da Montse abortira dok je to još uvek bio fetus. I dok je zdrav razum kod svih njih pobedio, JL se pozdravio s pameću.

Kažem, Montseina i njegova priča je odavno završena i što se mene tiče, izgubili su svaki smisao još u početku serije kad ju je ''načeo'' i kad se desio razjebandus na imanju i ona se zaljubila u Alejandra. I to upravo što nije bilo te čežnje kao u slučaju Matilde i Adolfa čija se tela nikad ne stopiše. roofl  

Što se ostale radnje tiče...  hmm Pedro Medina i njegove spletke  ninja ... Nek crkne više. A da ne pričam o besmislenom paru Esmeralda - Refugio koji se ne može pomiriti zbog neznamnijačega i sad ona baca oko na nekog uličnog svirača  zzzzz  zzzzz  zzzzz . Tu se pojavljuje i Macarijev sin za kojeg nije znao. Koji preokret i iznenađenje  naklon . Samo sam na taj zaplet čekao.  zvizd

Kako god, prilično su dosadne epizode nakon Fabiolinog samoubistva. Na 178 sam epizodi, a pre nedelju dana sam bio na 175. Toliko o tome. rofl Nije tolika katastrofa koliko mi treba da se ''zaukćem'' i da u par dana (ako je moguće) sve pogledam. Nezamislivo bi mi bilo ovo pred kraj pratiti na TV i čekati svaki dan po jednu epizodu izuzev vikenda. blink

Senior member

Back to top Go down

Post by LeFrik on 19.02.15 21:42

Kaua wrote:Nezamislivo bi mi bilo ovo pred kraj pratiti na TV i čekati svaki dan po jednu epizodu izuzev vikenda. blink
To sam i ja skužio kad bi uhvatio LQLVMR na Doma TV facepalm Ne mogu zamisliti da ovo gledam svaki dan po jednu epku, pogotovo ove epizode u prijelazima, tipa na Domi je baš bilo kad se sve spremalo da Alejandro bude okrivljen za sve živo, pa i globalno zatopljenje, i za njegov bijeg s Nadiom i onim njenim... Te epke su mi stars Pogotovo Pedrovo OČITO namjerno guranje tog slučaja sudcu, koji svejedno njega sasluša, ispituje majku, blabla... Dosta loša namještaljka. Al kad gledaš po par epki dnevno to nekako prođe... Ovako da sam to gledao jednom svaki dan ajme meni wow
LeFrik
Member
Member

Poruka : 341
Godina : 32

Back to top Go down

Post by Kaua on 24.02.15 18:22

Evo opet ću pisati komentar, iako nema velike potrebe za tim. Ali u moru ovih nebitnih dešavanja i zapleta u zadnjim epizodama istakla se ona hemija između Alejandra i JL-a.
Ako mi se pre činilo, sada sam siguran da Montse nije imala hemije ni sa jednim od njih pojedinačno koliko imaju njih dvojica. mrgreen Nakon svega dosad, Alejandro spasi život JL-u kao on njemu pre nekoliko godina, i to na istom mestu. roofl
Tračak te hemije se osetio i na Monicinoj sahrani.

Inače, ode i nebitna Maria. Nebitna scena, nebitan zaplet i još nebitniji rasplet. Usput i nezainteresovana (da ne kažem loša) gluma A. Boyer kada ugleda omamljenog mužjaka pored ove kretenke. yawn Ali dobro, prošlo je. lolsign

Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.02.15 19:43

A u moru desavanja u epizodama koje sada gledamo na tv, po meni se istakla krajnja odvratnost Hosea Luisa, koga vise ocima ne mogu da vidim, a sa najvecim zadovoljstvom cu objasniti i zasto. Dobro, on i Monserat su se zavoleli na pocetku, sto pozdravljam, sve to stoji. Ali, ne izlazi mi iz glave cinjenica da je, dok su Grasijela i Dimitrio spletkarili protiv njih dvoje, a Hose Luis imao priliku da to resi, bar dok je Lauro bio ziv, on svaki put bezao, kao neka...da ne kazem sta, bolje je, dobicu opomenu opet. smile Volis je? Ok, majstore, izadji, nemoj da se krijes od buduceg tasta, kao jazavac u rupi. Onda je Monse nasilno udata, ali, ono na sta nije racunala, je cinjenica da ce se, zahvaljujuci Grasijeli, zaljubiti u svog "kupca", premda se za njega udala voleci Hosea Luisa, koji je nastavio da bude tu, ali da u bitnim i kljucnim trenucima za njih dvoje, opet-bezi. Iskupio se pomogavsi Alehandru,i da bi njega spasao, zavrsio u zatvoru, ali, gle cuda- opet na kvarno, tako sto mu je Grasijela dala snimak koji je Alehandro ostavio za Monse. Je l' ja ono rekoh da su mi Anhelika i Hose Luis omiljeni par, sa izvanrednom hemijom? E, sad vise ne mislim tako. I tako je Hose Luis, posto je izasao iz zatvora, ponovo zadobio Monse, odnosno, ona mu se,zbog snimka, priblizila. A ponovo se i udala za njega, samo i iskljucivo iz zahvalnosti, zato sto je pomogao Alehandru, a da je znala da je ovaj ziv, ne bi to ucinila, i smrad od Hosea Luisa to zna, posto je, u aktuelnim epizodama na tv-u, po mom skromnom misljenju, pokazao svu svoju odvratnost, pa se opet iskupio, na kraju (mislim da je to najmanje sto je mogao da uradi). A Monse sada bi prisiljena da mu se zahvali. Ja gledam, i mislim se:"More, ne bih ti se ja zahvalila, nego ti rekla nesto sto u spanskom jeziku ne postoji". smile Definitivno je drugacija devojacka ljubav od one zrele, i definitivno shvatih ovih dana da Monse itekako ima da bude za sta zahvalna Grasijeli, zato sto ju je i tako odvratna majka spojila sa ljubavlju njenog zivota, tj. upoznala. smile Na kvarno, ali upoznala. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3418

Back to top Go down

Post by Barbie on 04.03.15 20:02

Meni je ovo sasvim ok, lagano, sporo, al nikad dosadno. Desavanja zasad (do 30 ep.) su u granice normale.
Od likove nisu mi potrebni ona Nadja i njen muz, ne znam sta rade u cela prica, mozda bice neke desavanja dalje.  
Sebastian Rulli dosad u sve uloge bio ligav, tu je najbolji.
Boyer ne volim u nijednu ulozi, al lik i je dobar.

Sve u svemu, ok novela za opustaje. thumbup
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1227

Back to top Go down

Post by Kaua on 07.03.15 23:23

Oduševljen sam svim preterivanjima i nesavršenstvima ove telenovele. Uz sve dobre stvari, baš mi je dobro leglo. naklon
Iako je period od Fabioline smrti do 189. epizode bio dosadan, meni sad ipak nedostaje serija jer sam se baš navikao na likove. Pa makar ništa ne radili. tv

Krenuću od 189. epizode pa do kraja. Tu se desio zagrljaj Alejandra i JL-a koji je mene zasmejao. look Toliko da mi više nije bilo važno što mi je JL od početka bio dosadan, a u zadnje vreme užasan. Usput se potvrdila i ta hemija o kojoj sam više puta tupio. I baš mi je drago da se taj JL-ov preokret tako desio, da ne bude klasičnog traženja oproštaja na samrti.

Otišao je i Adolfito, el alacran. Pre toga je ubio i Refugija koji mi je uz Esmeraldu bio nevažan, ali mi je ipak bilo krivo jer nije moralo baš tako da se završi. Jedino što je takav rasplet doprineo da ostane nekakav efekat njih dvoje kao para.
Dakle, otkriven je i el alacran. Bila je odlična scena između njega i Dimitrija, nisam očekivao da će tako biti. Samo me je malo užasnula Finitina kuknjava nad njim. Nije bilo tolikog izliva ljubavi kad je bio živ. Ali dobro, svo troje su poprilično sjebani i vezani.

Neobjašnjivo moćan begunac Pedro Medina kidnapuje klince. Sve to pred vezanim Victorom i sveže ustalom Gracielom. rofl Znao sam odranije da će Graciela pucati, i bio ubeđen da on umire pa sam se šokirao skoro kao ona kad se čulo da je živ. shocked Gadna stvar, ali ta scena je bila komedija. Ulazi krokodilska čeljust sa viškom zuba i traži Victormjamora, a iza nje se Graciela namešta i sprema na predstavu. rofl Još je veća predstava bila kad ju je el bebe bacio iz kolica i vikao da ustane. rofl

Akcija spasavanja klinaca je bila smešna. Trebalo im je dva meseca da skontaju gde su iako je Gaudencia pre pada rekla za Pedrovu kuću. Jedno od najvećih preterivanja ikad u ovoj telenoveli desilo se kad je Pedro hteo ubiti JL-a a isprečio se Alejandro. zzzzz Malo je bio mrtav onih 7 godina, pa je zarad svog suparnika hteo da proba kako je biti zapravo mrtav. Nakon toga me je šokiralo što je Pedro u svemu ovome imao ideju da klince stavi u kaveze sa bombom. Bilo mi je već previše svega. JL uspe da ih spase i onda se desi eksplozija. I ja reko ''to je to, samo?''. shock Nije morala biti neka upečatljiva srceparajuća scena, makar da je ispalo realnije kad se već dosta odmakao od mesta eksplozije.
I na kraju mi je bilo baš žao JL-a. Oprostio sam mu za svaki put kad sam hteo razbiti ekran zbog njega. look Bio je tragičan lik i u ovim zadnjim epizodama mi se iskupio za sve.
Onda uhvate Pedra a ja opet ''to je to, samo?''. shock Ipak, beše neprocenjivo videti bolno lice nove zatvorske drolje (a onako je lako sve žene nazivao droljama) dok prima prvog u redu. mrgreen

Finita i Dimitrio na kraju opet započinju gde su stali, iako ne bi smetalo i da su se rastali kao prijatelji. Kako god, jedni od najdražih likova ikad. grli

Gaudencia no ha muerto, Gaudencia esta viva, Gaudencia es pordiosera!!! jumping: Ipak nek bude da je šizofrena kad već nije uživala u parama od Fabiole. Kad već nije uhapšena zbog pokušaja ubistva Victormjamora nek se valja po blatu tako desfigurada. zubo

Drago mi je da je Rosario ostala živa, znajući šta je bilo sa onom iz Amor real verzije. Ipak mi je ova postala nekako draga. Zato sam valjda i podneo ovo kukanje za pokojnikom, dok se ne sazna koji je.

Tetka Carlota je ostala solterona. U početku šokantno jadan lik, a do kraja je na mene ostavila takav utisak da bih baš voleo videti tu glumicu u ulozi negativke poput Margarite ''El manantial''. lolsign

Macario i Dominga na kraju konačno srećni sa sinom. I to ne pravim Macarijevim sinom. kafa Još jedno iskakanje iz klišea.

I na kraju jedna originalnost, kraj serije je sahrana iako je malo nesrećno odrađen taj misteriozni deo. Meni se sve to svejedno svidelo. Pa i svečano sređena Montse. Prikladno za kraj.
Neobjašnjivo je zašto je Alejandru ruka u onom držaču kad je upucan oko srca. I koliko je dana od svega toga prošlo kad je već na nogama? Najviše 2-3. A dobro, ipak je on mačak sa 9 života. jupi

Bez klasičnog žvaljenja i izjava ljubavi uz jedne te iste rečenice, ovo se završi hodanjem i držanjem za ruke. I baš mi se svidelo tako. baklja5

U 20-ak godina kako gledam telenovele video sam svakakve, došlo je i do zasićenja i bio sam u fazi da ih više ne gledam. Turske serije su brzo pukle kao mehur od sapunice i onda se desilo da imam priliku ovo gledati i sad mi je baš drago zbog toga. Iako nemam u planu gledati neku nove telenovelu, a nemam baš ni volju sad, makar sam izašao iz one nepotrebne faze. Ne treba rušiti mostove za sobom. lolsign
Dakle, u 20-ak godina sam video sve i svašta i ovo je prva telenovela koja je u mnogočemu odskakala od klišea. Dosta je zapleta koji su se desili, a u telenovelama ih uvek izbegavaju. Uz sve to, bila je i zabavan cirkus. Jedan od najboljih ikad. I što se mene tiče, odlična telenovela. naklon

Senior member

Back to top Go down

Post by Aleks on 16.03.15 23:21

Pih, ja se danas ponadah pasce neki seks izmedju Hose Luisa i Marije kad ono nista. romeo Inace sam na 170. epizodi. Tip je nevidjeno glup i naporan ovako zivcan  mrgreen  A bas bi bilo super da se malo spandjaju posto idu jedno uz drugo ovako histericni.

Fabiola trune u zatvoru, nje mi bas nekako postalo žao... Grejs ju je baš uništila. rtfm
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.03.15 21:02

danas sam uhvatio ovu scenu smile2 genijalna Grasijela mrgreen svakog puta me nasmeje smile2

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 59/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3478

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.03.15 16:45

I ubi se pijandura koje mi je u poslednje vreme bilo nekako žao. Prošlo godinu dana, Grejs u zapuštenoj sobi, sva propala od tuge. roll

Zaista ne mogu da skapiram tu ženu. Znala je šta pare znače njenoj ćerki, da su joj one pored nje sve što je imala i uprkos tome što ju je navodno volela, prevarila ju je, uzela joj sve i otišla u Italiju ("rodnu zemlju" rofl ) da se bahanališe. stars Milioni su u pitanju, mogle su komotno obe lepo da žive ali ne, ova je htela sve za sebe. Ne mogu nikako da skontam šta joj je preče - lova ili deca. cesces

Trojac Monse-Ale-Hoselo užasno smara, ali eto, na strani sam Hoselo-a.

Pedro je ipak živ i želi osvetu. baklja5 Ali kako ga je Grejs odjebala kad joj je tražio pare. rofl

Zanima me šta će biti kad Dimitrio sazna da je Fofito Škorpija i da je on roknuo Moniku. wow

Posting Freak

Poruka : 1798
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics