EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Babilônia

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Babilônia

Post by Stef on 08.11.16 1:52

Ove u 21 guraju jer su im dali tolike hitove.
To im je najrizičniji termin, ne mogu da guraju svakakve.

Aguinaldo je valjda pretplaćen na 21. rofl
Nijednu telenovelu van tog termina nije radio.

Walcyra su tek ubacili pre par godina sa AAV jer u 18 i 19 razbija sa rejtingom.

Pa onda Braga, JEC, Gloria Perez, Maneco, Benedito..... Svi oni su imali exito u tom terminu.

Sad su ubacili MAA jer je u 18 i 19 imala uspešne serije.
Da l' će da doživi sudbinu Regre pa kasnije prebaci i 40%, videćemo.
Ovo je zasad loša gledanost.

Od ostalih autora, mislim da bi jedino mogli 21 da dobiju ovo dvoje što su TD radili i Daniel Ortiz.
Ovaj drugi ako ne uradi rimejk A Proxima Vitima ili Rainha da Sucata, ne znam. rofl

Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Re: Babilônia

Post by Miloš92 on 09.12.16 3:08

I večeras sam završio sa gledanjem Babilionie. Kad se sve sabere i oduzme meni se ovo svidelo. Nije sad neko savršenstvo ali nije uopšte loša serija koliko je pljuvana i kritikovana. Meni je početak bio sjajan, pa su onda smorili jedno 10ak epizoda kada su se prebacili u sadašnjost. Zbog toga sam i odstao pri prvom gledanju. Medjutim, drago mi je što sam im dao novu šansu.

Ovde po temi se pisalo da su kasnije upropastili celu priču, likove... Ja nešto nisam primetio da je bilo nekih drastičnih izmena. Ovo glavni su od starta pa do kraja bili u nekom svom fazonu. Nisu se preterano menjali.

Definitivno su Beatriz i Ines najbolji deo ove serije. Ne zna se koja je bolja. Imale su toliko dobrih scena ali neprevazidjena mi je ona sa pogledom na favelu. naklon naklon naklon Prvo Beatriz podjebava Ines, a sada na kraju Ines nju. naklon

Gloriu Pires nisam ranije gledao ali me je oduševila. Kako žena glumi, izgleda, koje držanje... wub naklon

Esteves je isto bila dobra. Najvažnije od svega je što uopšte nije vukla na Carminu. A lik joj je bio šou. Koliko je samo bolesna, sjebana, opterećena...

Njihov kraj je bio dobar. naklon

Pitanga mi od početka nije legla. Mislim da mi je više do nje same nego do lika. Sva mi je nekako, ne znam ni ja, izgleda mi prljavo, štrokavo... smile2 I posle kad su je sredili opet mi nije bila lepa. A lik je znao da smara. A plus ne volim ni ovog što glumi njenog para Viniciosa. Malo su ti njihovu priču razdrmali ulaskom Cristine. Ta glumica mi je baš lepa. Gledao sam je u EF.

Mislim da je zbog svih kritika i frke oko rejtinga najviše stadala Alice i njena priča. Nju su baš znali da tumbaju i na momente nisu znali šta će sa njom.

Lais i Rafael... aw Njih dvoje su mi bili divni od početka do kraja. Kako zajedno, tako likovi sami za sebe. Ali definitivno ih je obeležila scena "Nadie pude tener dos madres." naklon

I naravno nikako ne smem da zaboravim Consuelo. rofl rofl rofl Jedan od boljih likova. Ali kad zaurla Teresa machora. naklon rofl Genijalna je bila i nasmejala me je toliko puta.

Bakice su bile super. Sad što se nisu ljubakale sve vreme nije mnogo upropastilo njihovu priču. Ne znam ni šta ima zanimljivo u tome gledati dve babe od 90 god kako se ljube. Ali cela ta njihova priča mi je bila super. naklon

Naravno bilo je mnogo bezveznih likova koji nemaju nikakvu svrhu. Kao i u svakoj brazilskoj seriji. Njih sam vrteo.

Uglavnom meni je ovo bilo sasvim korektno. Čim sam celu odgledao znači da mi je držala pažnju. Stalno je stavljaju u isti koš sa Regreom, a ovo je mnogo bolje. Ovo ima priču za razliku od Regre. Neka moja ocena bude 7/10.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top