EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Bajo sospecha

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Bajo sospecha

Post by -MILOS- on 22.02.15 0:22

BAJO SOSPECHA

Bambú Producciones, 2015.
Broj epizoda: ?

Sedmogodišnja devojčica Alisija Vega nestaje tokom zabave prilikom svog prvog pričešća i jedini trag je da je neko od gostiju ceremonije odgovoran za njen nestanak. Policijski načelnik Kasas šalje dvoje policijskih agenata, Viktora i Lauru, koji se prethodno nisu poznavali, da se infiltriraju u porodicu Vega kao sretni bračni par kako bi otkrili šta se zapravo dogodilo i ko je krivac. Problemi nastaju kada dvoje agenata otkriju da su dva različita sveta i da tajne koje ima svaki član te porodice otežavaju istragu. Kuriozitet serije je da niko od ekipe iz serije izuzev glavnog scenariste ne zna ko je ili ko su krivci. Svi članovi glumačke postave misle da su likovi koje tumače nevini, što doprinosi uverljivosti i prirodnosti glume svakog glumca ponaosob.

Uloge:
Yon González - Víctor Reyes / Víctor Lago Sánchez
Blanca Romero - Laura Cortés / Laura González Sampietro
Lluís Homar - Komesar Casas
Pedro Alonso - Roberto Vega
Alicia Borrachero - Carmen Castro
Armando del Río - Andrés Vega
María Cotiello - Begoña Valverde
José Ángel Egido - Germán Vega
Gloria Muñoz - Pilar Sánchez
Melani Olivares - Inés Vega
Vicente Romero - Rafael Vidal
Georgina Amorós - Emilia "Emi" Vega
Berta Castañé - Nuria Vega Valverde
Roger Padilla - Pablo Vega Castro
David Solans - Óscar Vidal
Manuel Regueiro - Ricardo Esparza
Pau Roca - Eduardo Castro
Jordi Aguilar - Juan Bosco
Natalia de Molina - Leticia "Leti"
Aroa Palacios - Alicia Vega Castro

Last edited by -MILOS- on 22.02.15 0:48; edited 2 times in total
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3259

Back to top Go down

Re: Bajo sospecha

Post by -MILOS- on 22.02.15 0:31

La serie de Antena 3 fue líder absoluta del día con 4.216.000 espectadores, el estreno más visto de lo que va de temporada (21,6%).

I nisam iznenadjen ovom gledanoscu, zaista u seriji glume veoma cenjeni spanski glumci smile kako je Blanca samo omatorila shock sve u svemu nista senzacionalno, serija kao i svaka druga ovog tipa. Prvu epizodu sam pogledao cisto da ispostujem Blancu smile2 nije lose, super su startovali, medjutim, Yon i Blanca mi nesto i ne idu jedno uz drugo smile nadam se da ce biti prisniji u epizodama koje slede smile2 cela epizoda je bila zanimljiva, nisu dosadni uopste bili. Procitah da ce ova sezona imati osam epizoda. I bolje sto je tako, sto posto su to uradili namenski pa da vide kako stoje sa gledanoscu i nakon toga da odluce hoce li je snimati i dalje ili ne.
Prvu epizodu mozete da pogledate
sa prevodom na dailymotion u dva dela: prvi deo - drugi deo
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.02.15 1:01

Odgledao sa prvu epizodu, ali nikako da prokomentarišem.

Kao što sam ranije rekao znam šta mogu da očekujem od ovakvih serija. To sam i dobio.

Čitavu prvu epizodu ide bacanje sumnje na likove, svi nešto šapiću, pričaju na telefon... Kao i obično u ovakvim serijama.

Blanca i Yon nikako ne idu zajedno. Izgleda mnogo starije od njega. Mada i u priči je 5 godina starija.

Prva epizoda je bila zanimljiva, sad sve zavisi kako će dalje voditi priču.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.02.15 13:17

@Miloš92 wrote:Blanca i Yon nikako ne idu zajedno. Izgleda mnogo starije od njega. Mada i u priči je 5 godina starija.
zaista ne idu... jeste i u seriji starija smile dobro je sto je tako, bilo bi stvarno smesno da joj i lik nije stariji smile2 iako nisu par, a bice sto posto u nastavcima, oni me uopste nisu odusevili. Blanca je sa mnogo mladjim glumcem u #FoQ imala mnogo, ali mnogo vecu hemiju smile2 prosto milina je bilo da ih gledas, a ovo sad nije ni mlako smile2 doduse i lik joj je isuvise ozbiljan. Cisto sumnjam da ce serija odrzati ovaj rejting koji su imali sa prvom epizodom.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.02.15 14:17

Meni je Yon ok, ali Blanca mi je baš slaba. Kao što si rekao mnogo ozbiljna, nekako u svakoj sceni ista faca. Mada vidi se da je njen lik mnogo dublji od njegovog i da vuče neku priču iz prošlosti, odatle sigurno i njeno ovakvo ponašanje.

Što se gledanosti tiče u poslednje vreme retko koja da zadrži dobru gledanost. Eto "Sin identidad"je startovala sakoro 5 miliona, a završila sa manje od 3. Od th novijih jedino Velvet i Principe imaju dobru gledanost.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.03.15 1:28

Odgledao sam 2. i 3. epizodu. Šta znam, nije loše, ali nije ni preterano zanimljivo.

Sve se svodi na bacanje sumnje sa jednog na drugi lik. Nikako da se otkrije nešto bitno i konkretno.

Eto jedino iznenadjenje je da je mala pronadjena već u drugoj, a umrla već u trećoj epizodi. To nisam očekivao.

Blanca i Yon su nikakav par. Ne verujem da će biti bolji ni kad se desi nešto konkretno izmedju njih. Ona je toliko hladna i nezainteresovana da nemam reči da to opišem.

Odgledaću celu prvu sezonu jer nema puno epizoda, a za dalje ću videti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 07.03.15 13:45

preveo i drugu i trecu epizodu smile
meni se dopada, s tim da je Blanka i dalje hladna ali opet i mnogo bolja u ovoj trecoj epizodi nego u prve dve. Ona je i dala intervju povodom svog lika u kome kaze da je gledaoci u pocetku nece voleti smile bas je bio dirljiv momenat kada je Karmen pocela da place kad je Alisija umrla, sav sam se najezio na tu scenu. Inace kao sto i ti sam kazes ima malo epizoda pa cu odgledati sezonu smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.03.15 17:00

Odgledao sinoć 4. i 5. epizodu. Šta znam, meni ovo stvarno dosadnjikavo. Nekako se sve vrti u krug. Kapiram da Carmen nije otela svoju ćerku, već samo malu Nuriu kako bi se osvetila Begoni. Mislim bilo bi iznenadjenje da stoji i izaa ćerkine otmice i smrti, al verujem da ood toga nema ništa. Upravo mi to fali ovoj seriji, nikako da se desi neki veliki proekret, neko veliko iznenadjenje.

Inače, Blanca već počinje da me nerivira. Ženo počni da glumiš, plaćena si za to. besan Koliko mi je bila simpatična u FOQ, toliko me ovde nervira.

Sve u svemu nisam preterano zadovoljan serijom. Ako bude druge sezone ne verujem da ću je gledati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.04.15 2:22

Potvrdjena je druga sezona. Poicijska ekipa ostaje ista ali će raditi na novom slučaju. Nisam znao da je od početka plan bio takav da svaka sezona ima novi slučaj. Zato se sve ovako brzo i otkriva. Baš sam se pitao šta planiraju ovi da se dešava u drugoj sezoni. Za sada jedino nije poznato da li će biti porodice Vega u drugoj sezoni ili će policija rešavati slučaj skroz nove porodice.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.04.15 7:46

U pitanju je skroz nov slucaj sa drugim glumcima. Tako sam bar ja procitao jos pre dve nedelje. Pa bolje je tako, stvarno bi bilo smorno gledati to kako i dalje resavaju Alisijin slucaj.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics