EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Bajo sospecha

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Bajo sospecha

Post by Miloš92 on 04.04.15 21:11

Pa bolje je. Realno nema šta više ni da se rešava. Mala je pronadjena, potom je umrla. Samo je ostalo da se vidi koga majka prikriva. U poslednjoj epizodi su bacili sumnju na brata i sestru, jer ne vidim zbog koga drugog bi majka išla u zatvor.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10454

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.04.15 16:44

Dobre su bile poslednje dve epizode. Još samo jedna i kraj. Jedva čekam da vidim rasplet. Mada, skoro sam siguran da je mali Pablo imao neke veze sa svim što se desilo. U 7. epizodi su bacili sumnju na Emi, tako da ona nije sigurno. A ne znam koga drugog bi Carmen i Roberto štitili.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.04.15 2:42

Završio sam sa prvom sezonom.

Ne znam šta da kažem. Od 6. epizode je jasno da je mali Pablo "kriv" za sve. Sve je na neki način bio nesrećan slučaj. Klinci su saznali da Roberto i Begona planiraju da pobegnu i odlučili su da isceniraju Alisijinu otmicu kako tata ne bi otišao od kuće. Posle je sve ispalo nesrećan slučaj. Alisiju je Bosce slučajno udario kolima, Pablo je Nuriu slučajno ubio lampom...

Iskreno više sam očekivao od ove serije. Prvih 5 epizoda je znalo da bude baš dosadno, poslednje 3 su bile ok. Mada očekivao sam neki bolji rasplet za ovakvu priču. Nekako sve ovo sa decom deluje previše naivno.

Ne znam koliko je bio potreban poljubac na kraju, al eto čisto da ostave više mogućnosti za sledeću sezonu. Poljubac bi imao smisla jedino ako sledeća sezona počne npr godinu-dve kasnije i njih dvoje su već u vezi.

Raduje me što u sledećoj sezoni rade na novom slučaju. Nadam se da će biti skroz neka nova porodica.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.09.15 17:15

Blanca Romero neće biti deo druge sezone.

Las razones que argumentan esta decisión son puramente de guion, pues en palabras de la propia Sonia "habían diseñado ese personaje en la serie para que tuviese una trama personal muy fuerte y al final en el desarrollo de la trama se fue cayendo y el thriller ganó mucho peso. La parte personal de Blanca se cayó, no tenía mucho sentido seguir y tomamos esa decisión".

Bez veze. Znao sam da će nova sezona imati skroz novu priču sa novim glumcima, ali sam mislio da će glavna trojka ostati nepromenjena. Koliko sam ja razumeo iz prve sezone će pored Yona i Lluisa ostati samo Vicente Romero.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3365

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.09.15 17:22

Vala bila je očajna u prvoj sezoni. Onoliku nezainteresovanost odavno nisam video. Nemam ništa protiv nje i bila mi je ok u FOQ, ali ovde je glumila kao da je puškom naterana da dodje na snimanje. Al moram priznati da ne razumem ni ovu Soniu, ko god ona bila. Na startu sezone se vidi da je Blancin lik kompleksan, sa svim problemima koje je imala pre sama istrage, a od toga nam nisu prikazali ništa. Za to nije Blanca kriva već scenaristi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.09.15 18:06

Sonia je directora de ficción de Antena 3. Blanka je zaista bila očajna, ali sve sam se nadao da će biti bolja, s obzirom da je u FoQ bila odlicna wub mada opet i sam lik joj je bio takav da je izgledalo kao da je nezaisteresovana mrgreen Vidim ja da će da flopnu sa ovom drugom sezonom mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.15 2:35

Glavnu žensku ulogu u drugoj sezoni odigraće Olivia Molina. Vala i nisu našli neku zamenu za Blancu. Gledao sam je u FOQ i Calendi i nigde mi nije bila nešto vauuu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.10.15 17:50

meni je ona odlicna bila u obe serije koje si pomenuo, bas mi je drago sto ce glumiti u drugoj sezoni smile pored Olivie u drugoj sezoni ce glumiti Luisa Martin, Jose Luis Garcia Perez, Unax Ugalde, Marcial Alvarez, Mar Sodupe i Hugo Becker. Od svih ovih imena meni je poznata samo Luisa mrgreen za ove druge prvi put cujem smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 07.10.15 17:07

Gonzalo de Castro je jos jedan od glumaca koji ce biti deo druge sezone wow ovo je bas veliko iznenadjenje smile2 pogotovo sto je nakon sto je sa Telecinca presao na Antenu ispljuvao Telecinco mrgreen pored Gonzala u drugoj sezoni ce glumiti i Ingrid Rubio i Leticia Dolera. Ingrid mi je vec poznata iz El corazon del oceano, a Leticia je glumila u El Barco Marimar smile2 snimanja pocinju sledece nedelje.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 28.11.15 8:16

meni se svideo tizer smile vidi se da ce biti zanimljiva sezona.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics