EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Bajo sospecha

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: Bajo sospecha

Post by -MILOS- on 21.06.16 12:33

Odgledao finale jos pre mesec dana ali nikako da napisem komentar. Generalno serija je ostavila lep utisak na mene. Iako me u prvoj sezoni nisu oborili s nogu pruzio sam im sansu u drugoj i totalno me osvojili, te mi je druga sezona kao i glumacka ekipa u istoj mnogo draza nego iz prve sezone. Sad mi je mnogo zao sto serija nije obnovljena za trecu sezonu, a pogotovo mi je zao sto su je "odbacili" zbog Ambasade facepalm bilo kako bilo od mene sve preporuke da se serija pogleda, 18. epizoda je sasvim dovoljno da se uziva uz fantastican spanski triler/policijsku seriju mrgreen

@Miloš92 wrote:Al moram priznati da je lepo iskonstruisala celu priču, vidi se da je sve od starta osmišljeno. Samo da je bar na polovini spomenula ovog migranta, ovako stvarno ispada zavaravanje publike. Naravno da ćeš iznenaditi publiku krajem kada ubaciš nešto što nikada nije ni spomenuto. Al opraštam im jer je cela sezona bila zanimljiva dinamična.

U potpunosti se slazem sa tobom smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3156

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics