EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 1 of 81 1, 2, 3 ... 41 ... 81  Next

View previous topic View next topic Go down

Telenovela nostalgija

Post by Ángel on 02.02.15 13:18

Secam se da su u poslednjoj epizodi odsekli par minuta da bi dnevnik poceo na vreme rofl

Moderator

Poruka : 8151

Back to top Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Stef on 02.02.15 15:14

Uzurpatorku nisam gledao, al' nađoh skoro na nekoj VHS kaseti neku scenu gde Španićka (Paola, valjda) sedi u nekim kolicima, kao ima neki napad, a oko nje Colunga i Azela nešto ćaskaju o tome kako Paola ne sme da se uzrujava. mrgreen

Valjda je bilo i na nekoj kaseti deo iz Uzurpatorke gde je Paola/Paulina u bolnici, al' to je davno valjda presnimljeno nešto preko toga. cry Sećam se da sam to davno video.

To je moja baba snimala, obožavala je Uzurpatorku. mrgreen Nekad je obožavala latino serije, sad ne može očima da ih vidi. cry rofl

Božo i Marido, još jednom vam hvala na svim serijama. thumbup Naročito na finalu Fiorele. aw

TEEP je neviđeni cirkus. rofl Maura Duran je bila šou. naklon Ali kad se setim one Aymarine smrti i povratka i onog dela gde je (ako se dobro sećam) Maria Teresa provalila da ono dete što je Maura podvalila Nicolasu nije njegovo, jer ne liči na njega. rofl

Ona Sirenita, tj. prava Karina Rosenberg, strašno me je živcirala, užas od lika. puke

Pesma sa uvodne špice od Fernandeza i odjavna od Seoane su mi bile super. aw

Serija mi nije bila draga, ali nije bila loša za ubijanje vremena. tv

Posting Freak

Poruka : 6517
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sava on 02.02.15 15:29

bozo91 wrote:
Soledad, 195.epizoda Rtv Pink smile

"Soledad" je bila jedna od onih telenovela gde je sporedna priča bila mnogo interesantnija od glavne. Soledad i glavni nisu bili zajedno jedno 90% serije. Ona se nećkala zbog majke, on je uvek nalazio xy razloge da ne ostavi ženu i tako u nedogled. Iako je davno emitovana, sećem se određenih detalja poput ubistva Lupite Ferrer, pa misterije ko ju je ubio, pa je glavni mislio da je Soledad, pa je lagao da je on ubio da ona ne bi išla u zatvor itd. Onda scena gde Lupita Ferrer dolazi kod Soledadine majke da joj kaže da je Soledad ljubavnica njenog muža, pa Soledadin brat koji se spetljao sa starijom ženom u braku itd...

Što se tiče priče koja je "ukrala šou" je drama oko ove devojke u kolicima (Barbara Cayo) koja je ušla u sektu, pa je završila upucana na kraju. Čini mi se da tematike oko sekti nije bilo mnogo po serijama, bar ja ne pamtim nijednu osim ove, a ovde su dosta vremena posvetili tome što mi je u ono vreme bilo zastrašujuće, ali i interesantno. Scena koja mi je najviše ostala urezana u sećanje je kada Daniela (Cayo) želi da izađe odatle, a lik koju je uveo u sektu je žigoše, da nikada ne zaboravi na svoju zakletvu da će zauvek ostati tu.

Baš bih bacio pogled ponovo samo zbog te priče, ali ne isplati se vrteti telenovelu od 195 epizoda zbog jednog lika.

Posting Freak

Poruka : 1926

Back to top Go down

Post by bozo91 on 02.02.15 15:42

Imam i isecke iz Rebelde Way sa b92 smile2 (Erreway) kako god smile2

Junior member

Poruka : 171
Godina : 25

Back to top Go down

Post by joey on 02.02.15 15:46

Postavi nešto ako ti nije teško.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433

Back to top Go down

Post by Bayron on 02.02.15 16:22

hvala za klipove. bolje stavi još neke tako stare, ne znam šta imaš sve. teep nije neka nostalgija, stavljaj šta je bilo pre 2004. smile

marimar, izvor, između ljubavi i mržnje, staze ljubavi, prava ljubav? ili još bolje, nešto sa lokalnih.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Phoebe on 02.02.15 17:18

tae wrote:Evo vrtim ovih dana Muñeca Brava, krasna serija, iako malo preduga.

Nikad nisam imala priliku da gledam celu seriju, secam se samo uvodne spice, slucajno uhvatila seriju kada se emitovala u BIH, mislim da je bila pod nazivom Divlji andjeo, ako nisam pomesala seriju. Ali ne secam se na kom kanalu je bila, mozda BN?

Na jednoj kaseti imam snimljenu jednu epizodu EPDA, posto u to vreme kad se emitovala, jedan dan nisam bila kuci, pa sam naterala mamu da snimi tu epizodu.smile2

Mislim da imam i jednu epizodu Yo amo a paquita gallego, i priznajem da sam cak 2 puta gledala tu seriju, na Palmi i na Kanal 9 NS.

Oduvek sam mislila da je Natalia Streignard glumila u seriji Tres mujeres, sad sam pogledala na viki da nije bila tu. shock
Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 762
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Marido98 on 02.02.15 19:52

Bayron wrote:marimar, izvor, između ljubavi i mržnje, staze ljubavi, prava ljubav? ili još bolje, nešto sa lokalnih.

Vazi, bice svasta uskoro, bozo91 je snimao sve i svasta smile2

Senior member

Poruka : 861
Godina : 19

Back to top Go down

Post by bozo91 on 02.02.15 20:36

jel se secate ove serije npr? tu su uvodne spice 1,2,3,4

Junior member

Poruka : 171

Back to top Go down

Post by Bayron on 02.02.15 20:40

aw aw aw aw

hvala do neba. meni jedna od najdržih, još je ovo snimak s radio-televizije kruševac, gde sam je i gledao. aw
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 81 1, 2, 3 ... 41 ... 81  Next

View previous topic View next topic Back to top