EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 2 of 75 Previous  1, 2, 3 ... 38 ... 75  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Stef on 02.02.15 21:06

Nažalost, nisam gledao Paquitu (ili barem mislim da nisam, čini mi se kao da se sećam špice, a i pesma mi je poznata još od ranije zbun ). Planiram da je odgledam jednom. rti

Pesma sa špice je divna. aw

Božo naklon Pravi si telenovela arhiv. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 5834
Godina : 19

Back to top Go down

Post by bozo91 on 02.02.15 21:18

Da, Krusevac je, 'vatao sam sve i svasta antenom
Evo Staze ljubavi Pink By me:

Junior member

Poruka : 166
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Marido98 on 02.02.15 23:11

Ja sam "Staze ljubavi" uvek mešao sa "Srce u plamenu", mnogo sličnih glumaca ima. Nije mi ostala nešto preterano u sećanju, previše je bilo epizoda, možda zato. Dok mi je u prelepom sećanju ostala jedna kratka telenovelica koja je onako "sladunjava", prava "limunadica" kako ja volim da kažem -ESPERANSA- Video snimak by bozo91

Senior member

Poruka : 828
Godina : 18

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.02.15 23:15

I meni su "Suze i ljubav" jedna od najdrazih telenovela ikada, secam se da sam obozavala Kristinu Umanju, a da su mi likovi Lus Stele Luengas (Tatijana), i Huana Pabla Suka (Kenet), bili uzasno bolesni, zato jer je on ubijao, da bi ona imala o cemu da pise u svojim bolesnim krimi romanima, i da se inspirise ('leba mi, bilo je tako). shock
A tek "Staze ljubavi" sto sam volela, e, to je tek za pricu. smile Bila je to druga meksicka telenovela ovde, u kojoj sam videla najdrazu mi Danijelu Romo, i to tako sto sam na "RTV Kraljevo" gledala "Samantu", pa u pauzi prebacim na "Pink", ugledam Danijelu, i pomislim:"Ma, ovo je neki insert, mene ovde neko zafrkava". Kad, oduzi se za insert, a ja se odusevih. smile Pamtim i scenu u kojoj Sebastijan Letisiji poklanja kucence, koje joj staje na dlan. smile Boze, sta ja pamtim. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3225

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.02.15 23:35

A u "Esperansi", dok sam ziva, necu zaboraviti scenu u kojoj Esperansina maceha Konsuelo (Alma Murijel), umire od raka, mrzeci je, proklinjuci je i ne trazeci joj oprostaj za sve lose sto joj je ucinila. U ovoj telenoveli sam prvi put videla i zavolela Euheniju Kauduro (Silvija Rekena), a nju kao devojcicu, sa dugom crnom kosom, u plavim farmerkama i beloj rolci, glumila je Dulse Marija. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3225

Back to top Go down

Post by bozo91 on 02.02.15 23:56

Dulse Marija, moja omiljena glumica i clanica grupe Rebelde (cijih sam 440 epizoda skupio sa prevodom, mozda fali svega 10 epizoda iz cele sage) smile2

Junior member

Back to top Go down

Post by nex on 03.02.15 9:49

@bozo91 hvala ti puno na ovim snimcima!
Naročito na ''Fioreli'', tu sam telenovelu obožavao, svi smo je porodično gledali i nestrpljivo čekali svaku novu epizodu. Slažem se sa @kristinkv86, u nekim trenucima su bolju hemiju imali stariji Andres i Fiorela, naslovna pesma, uvodna špica aw aw aw

EDIT: Ne bi bilo loše kada bi se svi ovi snimci našli u ''Multimediji''.
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 633

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.02.15 10:28

Esperansa aw
kako sam ja samo voleo tu telenovelu mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3196

Back to top Go down

Post by bozo91 on 03.02.15 11:09

Pa slazem se i ja, you tube ce kad tat maci snimke, dobro bi bilo da se to sacuva, inace ne preferiram kad vidim serije na dailymotion/you tube-u u multimediji (bez uvrede , ne mislim ni na koga odredjeno) al radije volim da kad je download da bude sa hostera odakle se skida original rip, kad se skida sa video sajta, kvalitet opada i mora da se konvertuje recimo u .avi divx kodeka

Junior member

Back to top Go down

Post by Bayron on 03.02.15 11:18

stavljajte u multimediji ako želite, samo ako ide za download, treba naći neki server koji neće da obriše posle nekog vremena. to je najveći problem za dl linkove.

Administrator

Poruka : 6928
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 75 Previous  1, 2, 3 ... 38 ... 75  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics