EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 4 of 79 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 41 ... 79  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Marido98 on 05.02.15 1:25

Ova serija nije toliko stara ali ipak nije ni previše nova. Ostala mi je u prelepom sećanju, mogao bih da je nazovem savršenstvom: gluma, muzika, naslovna pesma, entrada, likovi, glumci, radnja... sve! Još jedna telenovela sa Marlene Favelom, samo je sada druga produkcija heheheheh Andrea Lopez mi je bila odlična, Arturo Peniche takođe i Christian Meier isto smile2 ZORO! Uživajte!

Senior member

Poruka : 841
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stef on 05.02.15 14:45

Zorro mi je jako draga serija. aw Nakon La Tormente i ADD, najdraža Olivierijeva serija. Cirkus, ali zabavan i pristojno odrađen. Meni je sve ovde bilo na mestu, nemam većih zamerki. Eto, znalo je ponekad da bude dosadnjikavo. Pesma sa uvodne špice aw naklon Planirao sam da repriziram seriju, al' nikako da nađem normalnu verziju, sve neke hibridne. stars

Sećam se da mi je brat prepričavao pretposlednje epizode na papir, jer nisam stigao da gledam, pošto sam bio druga smena. Stigao sam na finale, mislim da je bilo u ponedeljak, ako se ne varam. Ja mu nisam verovao kad mi je rekao da su Montera pojele pirane, kad ono, bio je u pravu. rofl

U početku je serija valjda išla pon-čet u 20h, posle su je prebacili pon-pet u 1m6:30, znam da sam se čudio kad sam se vratio s mora što su je prebacili popodne. mrgreen Posle su je prebacili u 15h.

Marido, veliko hvala, bilo je lepo podsetiti se serije. thumbup

Posting Freak

Poruka : 6136
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Latinac on 05.02.15 14:54

I ostala bi u 16h da nije počela hrvatska "Zakon ljubavi".

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2299

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.02.15 14:59

Ali je posle ukidanja ZLJ nisu vratili u 16h. roofl

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Marido98 on 05.02.15 19:46

Mislio sam da bi ovo moglo biti zanimljivo pa sam postavio. Volim kad u seriji prevedu pesmu, po mom secanju u skorije vreme se to nije desavalo (u La tempestad su prevodili dok peva Daniela Romo). Video snimci by bozo91

Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.02.15 20:22

Meni je "Zoro" bila divna serija, ali nažalost ni dan-danas nisam odgledao više od prvih 14 epizoda. Sećam se da je krenula u 20 h na Pinku i taj termin mi je odlično odgovarao, a onda su je šutnuli u 16 h, a tad se emitovala i "Pecados Ajenos" na tadašnjem FOX-u, pa sam se odlučio za PA jer sam je tad obožavao. Planiram nekad celu da je odgledam, meni je bila mnogo zanimljiva.

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.02.15 20:30

kad smo vec kod nostalgije, red je i da ja postavim neki klip u ovoj temi smile2
nije telenovela, vec serija, argentinska skoro pa svima poznata. Ni dan danas ne mogu da prezalim sto je OBN nije emitovao u celosti sad ali hvala Bogu pa sam nastavio na netu gde je OBN stao. Ovo mi je jedna od smesnijih scena, a toliko ih je bilo u ovoj seriji. Evo sad je gledam i opet mi idu suze od smeha naklon lol2 *_*

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3332

Back to top Go down

Post by Lusi on 06.02.15 12:32

Medju mojih top 5 telenoevla. mada, kao sto si rekao nije ni telenovela, tako da No1 za mene medju serijama.
Sasvim slucajno sam pocela da je gledam 2006. na TVE i odmah me je navukla. I dan danas sam zaludjena serijiom totalno, mogla bih ponovo da je geldam sto puta, ni ne znam koliko puta sam je odgledala. Flor&Fede su az mene nesto preedivno. I da serija je prepuna humora, ja sam umirala od smeha.
Jedina zamerka je ta druga sezona. Nju i dalje nisam pogledala do kraja i ne svidja mi se nikako.
I mislim da bi bilo dovoljno da su lepo zavrsili prvu sezon i kraj. Ali dobro, sve u svemu odlicna serija. Prosle godine je bilo 10 godina od kako je pocelo snimanje, snimljen je neki specijal od vise epizoda, gde su mnogi glumci pricali io seriji i sl.
Meni je uzasno zao sto se na nasim tv nije emitovala (ok na OBNu jeste ali u Srbiji nemaju OBN svi, a pogotovo tad nisu imali, ni ja nisam imala).

Za svaku preporuku. Ja evo sa 25 godina pa je i dalje gledam,i verovatno bi mi se i sad svidela i da je prvi put gledam sad xD iako je serija mozda vise teen fazon.

Member
Member

Poruka : 344
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Aleks on 06.02.15 23:48

Već duže vreme planiram da postavim zadnju epizodu pa nikako, red jer sam zazuzet, red jer sam lenj. rofl
Ja sam jako voleo Srce u plamenu pa ko želi da se podseti, neka izvoli. smile
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1295
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Marido98 on 07.02.15 0:13

Mnogo sam voleo "Srce u plamenu", i secam se dosta scena, nisam je pratio redovno ali kad god bih pustio desavalo bi se nesto zanimljivo. Hvala, Aleks, bas si me obradovao smile2

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 79 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 41 ... 79  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics